neustale vypadavanie internetu a magia

Otázka

• 0

Uz dlhsie riesim problem s internetom a magiom. Od kedy som dal zriadit magio tak to neustale pada seka je to spomalene cele. Na technicku podporu volam uz castejsie ako mame. Technik sem chodi tak casto ze uz sa tu moze zrovna ubytovat -_- . Internet neustale vypadava a ked ide tak je neskutocne spomaleny, az tak ze web stranky ledva nacita. V mojej lokalite (Bošáca) mam dany najrychlejsi dostupny net. tj. XL: 10/1 Mbs . No a magio televizia pokial nevypadne a nezasekne obraz uplne tak sa stale stvorcekuje...no hnus to sa neda sledovat. Technik uz vymenil router, kabelaz, zasuvku, este nieco na stlpe robil. a pride mi to tak ze po kazdej navsteve technika a vymenenim nejakej suciastky je to este horsie. Pokial som nemal magio televiziu bolo vsetko v poriadku. Neviem naco prezentujete magio televiziu ako naj ked to stoji za **piip**. Mesacne platim 30 eur za sluzbu ktora stoji akurat tak za holu p*del.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

dobrý deň, mne sa toto zníženie rýchlosti stáva pravidelne raz za pol roka... vždy pomôže reset routru.. ale nie cez prehliadač, ale fyzicky, na routri také to tlačidlo na reset - vopchám špáradlo, chvíľu držím stlačené .. do 10 minút sa všetko resetuje a TV aj internet idú ako majú. Nerozumiem prečo, ale kým to pomáha, tak nemám problém.
Aj keď váš problem bude asi zložitejší, môžte vyskúšať - topiaci sa aj slamky chytá :)
Dúfam že to čoskoro vyriešite. Pekný deň

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To isté som mal aj ja ,nakoniec pomohla výmena kábla od stlpa až do domu.Prišli kabelári vymenili a všetko ide.Tiež som volal na poruchy skoro každý druhý deň.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne technik povedal ze ak to nepojde tak vymeni este nejake porty ... aj ja som premyslal ci nemoze byt chyba v tom kably .... ale on to uz x krat meral a povedal ze parametre linky su v poriadku ze vsetky hodnoty su OK .. tak neviem preco to nejde. Ved ked si skusim dat daco stiahnut tak malo by to tahat 1,2MB/s a miesto toho to pada aj na 50 KB/s a menej ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mám neustále ten istý problém. Kontrolujú linky všetko je v poriadku pritom to v poriadku nieje. Nechce sa im nič vymienať je to banda **piip**. My platíme 40€ za mágio internet. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.