Neseriozny Pristup pri predlzeni pausalu pre Vernych klientov.

Otázka

• 0

CHcem sa opýtať či to len my v Kežmarku máme takýto prístup  k zákazníkom . Mám dva paušály plus internet . Som verný zákazník už dlhé roky . V máji 2015 mi skončil paušal a doteraz mi nedošla žiadna nová ani žiadna iná ponuka ani telefonicky ani dopisom. Dnes som tam bola osobne a dali mi na vyber s pár ponuk, ktoré mi žial neprídu výhodné. Môjmu kolegovi v Popradskej pobočke dali na výber z mnoho ponúk , mal si z čoho vybrať a dokonca mal  dva telefony k paušálu za výhodnú cenu .   Pri mne žiadna ochota poradiť  niečo výhodne , len odbiť zákazníka a hotovo . 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj 11nena12, skús napisat na chat na ich stranke www.telekom.sk alebo zavolat na 0800 123 456. Mozno budes mat vacsie stastie. :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No asi ta sklamem.Mam u nich toho dost a pri kazdom konciacom pausale je to boj-najprv standarne ponuky drahsie oproti konkurencii o 7-12€,neskor zlava na akontaciu,potom este 2€ zlava....ale na konkurenciu sa absolutne nechytaju.A nakoniec to odporucia dat vypoved:)Teraz to mam zas.Podana vypoved a uz len cakam 29 dni na koniec.....bud prenesiem inde alebo zoberiem uplne nove cislo inde....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar