Ako sa ti páči Telekom fórum?

Otázka

• 0

Ahoj,

Telekom fórum sme vytvorili aj pre teba a preto je najviac dôležité to, ako sa páči tebe... daj nám vedieť tvoj názor, prípadne návrh čo robiť inak, lepšie... za každú myšlienku vopred ďakujeme :smileywink:

odpoveď sa páči : 7 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

38 odpovedí na túto otázku

• 0

Ono by bolo vsetko v pohode keby ludia predtym nez vytvoria temu aj citali alebo aspon citali temu do ktorej sa pytaju lebo niektore otazky sa tu rotuju dokola uz dlhy cas a stale dame odpoved a stale sa to niekto spyta

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Môj postreh

Veľakrát sa stáva, že o jednej a tej veci (zvýšenie rýchlosti internetu) je vytvorených aj cca 5 rôznych tém - možno by bolo vhodné to nejako zlučovať a podobne

Za plusové hodnotím, že je tu snaha pomôcť aj v zložitejších veciach aj, keď odpoved trvá dlhšie. 

Momentálne ma už nič nenapáda, ale ak ma tak dám vedieť 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vobec to tu aj niekto moderuje? Hlavne ze sa pytate ci sa nam to paci. Na co sem budem chodit, ked ani do mesiaca nedostanem odpoved.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravim Vás,

hmmm...prečo pred zavedením zmien nie sú veci odskúšané ...napr. v Môj telekom mi hlási :  Delegácie je dočasne nedostupný.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prečo na zoznamoch tém nižšej úrovne (3 úroveň) ste už nedali zobrazenie termínu poslednej odpovede? Je tam len dátum vytvorenia témy, čo je úplne zbytočné, keďže človek potrebuje hlavne vedieť či sa v téme niečo v poslednej dobe udialo a či má zmysel ju otvárať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

som moc spokojna kedze som v zahranici a nemozem sa ist opitat do pobocky na akykolvek problem napisem tu a hned mam odpoved som nadmieru spokojna a som rada ze take nieco tu funguje ;)

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Fórum je fajn, len neviem, prečo mi dosť dlho trvá, kým sa načíta a aj prihlásenie je dlhé... Mám Chrome...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Poskytovanie aktivovaného doplnkového balíčka sa za predpokladu dostatočného kreditu automaticky predlžuje o ďalších 7 dní. . Pre deaktiváciu je potrebné zaslanie SMS v  tvate IN  VYP na 12323

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chcel by som len vediet preco mi tato "mila" spolocnost tyzden co tyzden kradne 2.79 euro s kreditu za sluzby,ktore nechcem,ktore nefunguju nakolko som v zahranici a ktore mi zakazdym predlzuje hoc nemam zaujem. Neoboznamil ma dodnes nikto ako tieto "vase" sluzby zrusit co je logicke nakolko vasa "mila" spolocnost sa takto tyzden co tyzden obohacuje o 2.79 euro. Mozte sa naozaj hambit ozobracovat ludi tymto sposobom! Naviac pokial nebudem mat kredit tak sa mi na moje slovenske cislo nedovolaju OCTK a zasa bude na mna vydany medzinarodny zatykac! V takom pripade nech si ma niekto nezela co s nim narobim. Pre mna ste uz len banda spinavych zlodejov nic viac!!! s pozdravom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @skipy123 , dobrý nápad :) Založené ;)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, bolo by možné v zložke Telefóny vytvorit zvlášť tému BlackBerry ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A celkom sa mi paci aj nova hlavna stranka Telekomu, jej struktura je prehladna a intuitivna.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Keby si takto cenili aj ludi ktory na nich robia a nie len zakaznikov.lebo vzdy vacsinu zehlia ty najspodnejsi...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To, že je toto fórum je dobré nakoľko ľudia sa môžu podeliť so svojími skúsenosťami s Vašou spoločnosťou a hlavne tu nájdu množstvo odpovedí, ktoré by museli zisťovať cez infolinku. Len hlavne popracujte na funkčnosti :) človek sa registruje 2 hodiny lebo to padá. Potom na druhý deň sa prihlasuje do fóra pol hodinu lebo znovu niečo nefunguje :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj 

kazdy uzivatel ma moznost vyjadrit sa v pripade nesuhlasu. Textova podoba je vzdy objektivnejsia, ako "palec dole", poskytuje sirsiu a konkretnejsiu moznost vyjadrenia nazoru :)

Samozrejme, kazdy feedback si znacime a v pripade, ak bude tuto funkciu pozadovat sirsia masa, budeme sa nou zaoberat.

Dakujeme :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To je síce pekné ale takto to zaváňa neobjektívnosťou. :smileyfrustrated:

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @jarces 

snazime sa byt pozitivni a tym padom preferujeme iba "palce hore" :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A čo tak pridať k príspevkom aj ikonu "palec dole" tak ako je to na väčšine diskusných fór?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Co som poznal podobne forum na O2, tam casto viazla odozva zo strany administratorov a tym padom to bolo dost chaoticke az vulgarne. I ked tam boli od clenov fora mnohe rozumne napady a namety, tie vacsinou realizovala az konkurencia, vedenie modrych bolo strasne konzervativne az spomalene. Aj preto doslo k zruseniu fora lebo kritika /opravnena/ uplne dominovala. 

Tu sa mi zatial pozdava pruznost a ochota adminov, nech Vam to vydrzi. A ked vedenie presadi do reality aj sikovne napady zdola, urcite tu bude zivo a veselo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nakoľko je v súčasnej dobe už toľko vyrábaných modelov a typov mobilných telefónov, považujem túto stránku za prospešnú, čo sa týka ovládania, nastavení alebo pomoc pri výbere telefónu. Viac háv, viac rozumu, viac skúseností. Prajem podnetné príspevky.  

Len pre informáciu, ak ste už registrovaný v Môj Telekom a zaregistrujete sa aj na Telekom fóre (iným menom a heslom ako na Môj Telekom),  zmení sa Vám prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste si uviedli v Telekom Fóre.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar