Ako sa ti páči Telekom fórum?

Otázka

• 0

Ahoj,

Telekom fórum sme vytvorili aj pre teba a preto je najviac dôležité to, ako sa páči tebe... daj nám vedieť tvoj názor, prípadne návrh čo robiť inak, lepšie... za každú myšlienku vopred ďakujeme :smileywink:

odpoveď sa páči : 7 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

38 odpovedí na túto otázku

• 0

Zdravím. Hlavne, že existuje. Nemám problém zavolať na operátorskú linku s problémom, alebo otázkou, ale skúseností užívateľov sú na nezaplatenie. Preto držím tomuto fóru palce.

odpoveď sa páči : 4 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Drzim Vam palce, aby boli vsetci zakaznici spokojny

odpoveď sa páči : 5 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte @Ferry26 a  @fidosk 

ďakujeme za pozitívny feedback.

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Perfektné. Do teraz som chodil po rady inde no snáď sa to čoskoro zmení :smileywink: Tak isto držím palce. A čo sa týka návrhu, tak mal som trošku problémik zmeniť si nick lebo som musel ísť cez Môj Telekom a darmo som to hľadal tu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Manuel Migel , sme radi, ze sa ti forum paci...verim, ze forum bude presne take, ake ocakavas aj ty.

Co sa tyka zmeny mena - toto je funkcionalitou fora, aby ste sa vy, pouzivatelia, nemuseli zvlast registrovat na fore a zvlast na Moj Telekom. Preto sa zmena mena da urobit iba po prihlaseni v  Moj Telekom - Moj profil - Nastavenie uctu.

Vdaka za spatnu vazbu a dufam, ze k nam budes chodit casto - ci uz rady prijimat alebo rozdavat. :-)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Rozhodne na začiatok dávam palec hore, ale jedna vec čo ma škrie je to zdlhavé prihlsenie, ale to to je všeobecne do Telekomu dlhšie.

Tak či onak ako BETA je to zatiaľ OK 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vdaka  @Ján Števonka hotspaces , som rad ze sa ti forum paci. Co sa tyka casu potrebneho na prihlasenie, uvidime co sa bude dat urobit a snad to vylepsime - dik za spatnu vazbu. :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Tiež by som privítal, keby sa dalo nastaviť "zobrazovacie" meno tu na fore, proste vystupovať pod nejakým nickom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dúfam že to bude prospešne pre nás , som tu nový..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Na začiatok celkom dobré fórum. Dúfam, že bude obojstranné poučné ako pre zákazníka, tak i pre manažerov z Telekomu, ktorý budú hlavne nápady čerpať z vlastného fóra.
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tesim sa ze takato platforma vznikla, je to uzitocne pre zaka:cathappy:znikov aj ludi v telekome

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pripájam sa k možnosti vystupovania pod nickom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Michal , ak si chces zmenit meno na fore, pozri sa na navod sem ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nakoľko je v súčasnej dobe už toľko vyrábaných modelov a typov mobilných telefónov, považujem túto stránku za prospešnú, čo sa týka ovládania, nastavení alebo pomoc pri výbere telefónu. Viac háv, viac rozumu, viac skúseností. Prajem podnetné príspevky.  

Len pre informáciu, ak ste už registrovaný v Môj Telekom a zaregistrujete sa aj na Telekom fóre (iným menom a heslom ako na Môj Telekom),  zmení sa Vám prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste si uviedli v Telekom Fóre.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Co som poznal podobne forum na O2, tam casto viazla odozva zo strany administratorov a tym padom to bolo dost chaoticke az vulgarne. I ked tam boli od clenov fora mnohe rozumne napady a namety, tie vacsinou realizovala az konkurencia, vedenie modrych bolo strasne konzervativne az spomalene. Aj preto doslo k zruseniu fora lebo kritika /opravnena/ uplne dominovala. 

Tu sa mi zatial pozdava pruznost a ochota adminov, nech Vam to vydrzi. A ked vedenie presadi do reality aj sikovne napady zdola, urcite tu bude zivo a veselo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A čo tak pridať k príspevkom aj ikonu "palec dole" tak ako je to na väčšine diskusných fór?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @jarces 

snazime sa byt pozitivni a tym padom preferujeme iba "palce hore" :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To je síce pekné ale takto to zaváňa neobjektívnosťou. :smileyfrustrated:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj 

kazdy uzivatel ma moznost vyjadrit sa v pripade nesuhlasu. Textova podoba je vzdy objektivnejsia, ako "palec dole", poskytuje sirsiu a konkretnejsiu moznost vyjadrenia nazoru :)

Samozrejme, kazdy feedback si znacime a v pripade, ak bude tuto funkciu pozadovat sirsia masa, budeme sa nou zaoberat.

Dakujeme :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To, že je toto fórum je dobré nakoľko ľudia sa môžu podeliť so svojími skúsenosťami s Vašou spoločnosťou a hlavne tu nájdu množstvo odpovedí, ktoré by museli zisťovať cez infolinku. Len hlavne popracujte na funkčnosti :) človek sa registruje 2 hodiny lebo to padá. Potom na druhý deň sa prihlasuje do fóra pol hodinu lebo znovu niečo nefunguje :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Keby si takto cenili aj ludi ktory na nich robia a nie len zakaznikov.lebo vzdy vacsinu zehlia ty najspodnejsi...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A celkom sa mi paci aj nova hlavna stranka Telekomu, jej struktura je prehladna a intuitivna.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, bolo by možné v zložke Telefóny vytvorit zvlášť tému BlackBerry ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @skipy123 , dobrý nápad :) Založené ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar