Odstúpenie od zmluvy

Otázka

• 0

Dobrý deň,

chcel sa spýtať, či sa dá od týchto ružových **piip** odstúpiť od zmluvy z dôvodu nefunkčnosti. Nechápem ani počínanie prečo sme si vôbec dávali internet od telekomu keď vôbec nefunguje. Máme magio internet a keď zapneme jednu televíziu prestane ísť druhá poprípade vôbec nefunguje internet. 

Za ďalšie internet od telekomu stále vypadáva, mali sme tu niekoľkokrát technikov, ktorý sú úplne retardovaný a nič nevyriešili poprípade vyčistili iba dáku prípojku od osieho hniezda a problém pretrváva. Bol menený router a ani to nepomáha. Ak to takto pôjde a nedovolia nám odstúpiť od zmluvy bez pokuty, napadneme to súdne. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Odsúpiť sa dá úplne v pohode, treba spísať reklamáciu, doplniť do nej časy výpadkov, prípadne volania na technickú podporu, a žiadať výpoveď zmluvy bez zmluvnej pouty, ja som takto zrušil Magio Sat a ešte som dostal kredit 36 eur do faktúry za čas "nefunkčnosti" služby, tak si to nazvali... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najlepšie je keď mi sťahovanie padne na 100kb/s a volám na technickú podporu, že čo sa čudujem keď máme zapnuté dva boxy tak mi to zožerie download. Ale príde technik k nám a hovorí, že to nieje možné aby nám padlo to sťahovanie kvôli tomu :D. Plus nám hovorí, že ako je možné že nám bola vôbec poskytnutá služba mágio internet keď centrála je veľmi ďaleko od nás. Proste celé zle a u vás pracujú iba šmatláci. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslim ze bude lepsie miesto vypisovania na forum ist na ich pobocku a riesit to priamo ako sa vravi  z oci do ci alebo napisat im list s vypovedou, kde jasne napisete preco ju podavate a kludne mozete pripojit aj vas nazor na ich sluzbu a odoslat ho doporucene.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar