Nenačíta program

Otázka

• 0

Aj vám nenačítava program televízií v magio go aplikácii na androide?

Už asi tretí deň mi to nenačítavá.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahojte, 

dakujeme za Vaše postrehy. Tento problém sme ostránili, stačí znova načítať aplikáciu. V prípade ak by sa situácia opakovala budeme radi za Vašu spätnú väzbu. 

Prajem pekný deň

Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Mam ten isty problem....Aplikacia sice funguje, ale nezobrazuje program tak, ako ma....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne magio go funguje bez problemov, vyskusajte aplikaciu preinstalovat

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mam rovnaky problem na PC, jednoducho mi nenacita stranku a hotovo, niekedy aj 20 minut klikam a nic, zevraj nie je pripojenie a ostatne funguje a ked uz to raz nacita, tak ok, ale potom to zamrzne a na stranku sa zase tak skoro nedostanem, bodaj by ten Telekom a to este na ich internete... Ubohe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Presne tieto problémy aj u mňa....na androide nenačíta program a na pc sa vôbec nedostanem na stránku MagioGo...dúfam, že niekto kompetentný zasiahne :(

..ale všimol som si, že aj na stránky Telekomu sa nie vždy dostanem okamžite, občas to dlho načítáva, alebo vyhodí chybu pripojenia, pritom net šlape normálne....

Edit 3.1.2016 : dnes som zmenil  DNS, používal som DNS Google a nahodil som DNS Telekomu, tak neviem či to je náhoda, ale MagioGo na pc šlape ako má....android zatiaľ nedoriešený.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

U mňa rovnaké problémy s programom, trvá to už pár týždňov.

Navyše tie výpadky MagioGO webu ma začínajú poriadne vytáčať. V podstate vždy, keď chcem pozerať MagioGO na PC, tak buď musím čakať kým mi stránku načíta, alebo aj keď mi ju hneď načíta, tak mi padne keď chcem neskôr prepnuť na iný kanál.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ešte, aby som nezabudol - pri programe pre jednotlivé kanály je pri jednom program zoradený od rána do večera a pri inom naopak - od večera do rána. Tie problémy sa začínajú akosi množiť...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Takže už mi TV program ukazuje správne, akurát mi v nastavení Obľúbených programov apka padne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar