Predlženie viazanosti

Otázka

• 0

Dobry den, chcela by som sa spytat ak mi v aprili tohto roku konči viazanost na paušale Happy M a chcela som si viazanost predlžit už teraz aj s novym telefonom s amito neda len takto cez  web a v pobočke to pojde či všeobecne musim čakat.. Viem že na pobočke sa viazanost dala predlžit už po roku a pol.... dakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj, viazanost sa da standardne predlzit priblizne 3 mesiace pred jej koncom, pocas niektorych akcii aj skor. Ak ti konci v aprili 2015, uz by to malo byt OK aj cez web stranku. Skus to viacktrat, pripadne skus napisat cez online chat na stranke, objednavku ti spracuju aj s web zlavou.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
29.12. mi skoncila viazanost. Mal som program podla seba 1. Zmenil som ho na Happy XS dneska. SMS mi prisla, ze je aktivovany, ale smsky s kodom na Deezer atd. neprisli. Ked dam www.m.telekom.sk - profil, stale vidim sluzbu podla seba 1, ale pise mi tam, ze viazanost do 2.1.2017....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a volal si na linku  ? To si vyuzival Vianocnu kampan ? Na tvojom mieste by som si overil na linke, ci objednavka spravne presla, lebo program sa ti mal podla mna zmenit hned.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Viazanosť sa dá pred´žiť. Ak nemáš čas tak sa možeš dovolať na linku 0800 123456 a tam ti poradia ako sa to dá.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar