HBO HD

Otázka

• 0
Môj problém sa nevyriešil, čakám na odpoveď od človeka ktorý mi dá informáciu na technickú stránku problému.Ostatné odpovede na danú tému na fóre ako cena  a kapacita optickej siete sa nezakladá na pravde! 

HBO Česká republika ponúka HD HBO, HD HBO 2, HD HBO Comedi, HD Cinemax 1,2 pre poskytovateľov za rovnakú cenu ako za SD verzie týchto programov! Kapacita optickej siete je takmer neobmedzená!

Táto stratégia Telekomu nezohľadňuje záujmy zákazníkov, iný poskytovatelia IPTV a káblovej TV a to aj na regionálnej úrovni   tieto HD verzie programov poskytujú.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Ale ono to ma logiku. Sama si napisala, ze cena je rovnaka ako za SD. Znamena to, ze by musel telekom za to platit rovnako ako za SD. Zmysel by to malo, ak by telekom vyradil SD a ponechal len HD. Cena by ostala rovnaka. Lenze to urobit nemoze, lebo predsalen je vela ludi s DSL linkou na hranici kvality/nekvality a tak by im mohli HD sekat a SD ist v bohode. Kvoli takymto situaciam telekom vzdy bude drzat SD verzie. Ak by HD znamenalo navysenie ceny balika, tak by to objednalo minimum ludi. Viem si ale predstavit, ze ak by HBO dalo HD verzie zadarmo k uz existujucim SDckam, tak Telekom by to okamzite nasadil.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar