IPTV - návrh na vylepšenia

Otázka

• 0

Vytvoril som túto tému za účelom zadávania podnetov na vylepšanie služby.  Budem veľmi rád ked sa pridáte so svojimi požiadavkami a postupne vytvoríme zoznam. Prosím len konštruktívne príspevky inak celú vec diskreditujeme a nebude sa jej nikto venovať. Ja mám doma 2 zariadenia značky Arris (Motorola) bez HDD a s HDD a preto otázky týkajúce sa grafického rozhrania budem adresovať na tieto konkrétne modely neviem ako to je na iných zariadeniach. Niektoré veci vo fóre už možno zaneli ale nebude na škodu zlúčiť to do tejto jednej témy a podať to v agregovanej forme Telekomu. 

1. USB - prečo nie je možné pripojiť vlastné zariadenie a prehrávať z neho svoje videá? 
Stretol som sa argumentom, že ide o ochranu autorskkých práv, že by sme mohli nahrávať programmy na USB ďalej ich šítiť. Moja otázka preto znie: Je možné sprístupniť prehrávannie a zakáza nahrávanie cez USB? Prípadne by som privítal možnosť pridať sieťový disk.

2. Sprístupniť teletext aj pre HD programy. Je technicky možné zrealizovať túto požiadavku? Podľa mňa by to na platforme IPTV nemal byť problém.

3. Piktogramy v EPG. Požadujem pridanie piktogramov do EPG, ktoré by symbolizovali, že pri danom rograme, je možné zapnúť teletext, že daný film/relácia je vysielaná v rôznych jazykových mutáciách príadne s titulkami.

4. Pridanie HbbTV. Je technicky možné zrealizovať túto požiadavku? 

5. Editácia nahrávok - orezanie začiatku/konca -pri plánovaných nahrávkach je bezpečné zadať nahrávanie s určitou rezervou, predstihom. Takúto nahrávku však už potom nie je možné niejak upraviť - skrátiť.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

31 odpovedí na túto otázku

• 0

U mna je taketo nahravanie odjakziva nastavene na 15 minut po skonceni, nic som extra nenastavoval, takze ma to prekvapuje ;)

ja som si to všimol minule. nahrával som niečo aj zároveň pozeral. zrazu sa vyplo nahrávanie lebo podľa EPG už film skončil. trochu hlúpe... keď som to dal znovu nahrávať tak mám pocit, že mi vytvorilo 2 súbory. jeden kde som mal skoro celý film a druhý kde bolo posledných 5 minút. tak som to celé zmazal.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

16. pridanie do informácií o filme popis z nejakej internetovej služby napr. ČSFD s hodnotení, obrázkom....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nejake nove navrhy? rad by som tuto temu znovu ozivil.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Tataracik mozno by nebolo na skodu napisat nejake nove navhry, pripadne pripomenut stare, kedze je to tema z 2015

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No nove postrehy nemam, dufal som ze rozprudim znovu nejaku diskusiu.
A ako si predstavujes pripomenut stare? V tejto teme su vsetky stare prispevky,  nema mysel ich pisat nanovo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no, na tie stare ked sa tu doteraz nic nezmenilo nic sa nezmeni, proste by som to vytiahol cele nanovo, mozno by bolo lepsie spravit novu temu, kde by sa dali otazky ktore ta trapia teraz a tam by sme o tom mohli diskutovat , frflat, navrhovat a podobone , bod po bode, toto je stara tema, tu uz podla mna ziadna diskusia nebude, teda ja som za novu temu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar