Retenčné oddelenie

Otázka

• 0

Dobry den. Rada by som sa informovala, ci sa da nakontaktovat na retencne oddelenie: Teraz som volala cislo 0903903903 a pan mi odpovedal, ze to  mozu kontaktovat iba oni mna. (Neprotirecim.) Zaroven sa vsak vyjadril, ze ked  pozera na moje telefonne cislo, nie je dovod ma kontaktovat. OK. O par dni mi konci dvojrocna viazanost. Celkom som zazanikom uz viac ako 15 rokov. No uvazujem o zmene. Podla ponuky, ktora, ako som pochopila, pre mna zatial nie je. V akom case kontaktuje oddelenie zakaznikov? ALebo nemam cakat a prejst priamo niekde inde? Nejake ponuky uz mam. DAKUJEM. S pozdravom, M.K.

odpoveď sa páči : 4 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj Monika, skus napisat na chat na ich stranke. Pozru sa ti na cislo a pripadne ti vysvetlia, co je pod tym, ze nie je dovod kontaktovat. Mozno mas este dlhsiu viazanost a zatial ti nemaju moznost nic ponuknut. Skus napisat, uvidis :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Monika K. Ked navštíviš pobočku osobne, pracovník ti vie vytočiť číslo na retenčné oddelenie z pracovného mobilu, mám vlastnú skúsenosť

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Stačí keď napíšeš na online chat sa tam dohodneš oni ti potom zavolajú o aký paušál máš záujem a o parametre ak už nieje neskoro a ešte si v telekome číslo na retenčné oddelenie mám.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar