Výhody - predĺženie viazanosti alebo zmena operátora ?

Otázka

• 0

Dobrý, 
chcem sa informovať. Mojej nastávajúcej končí 6.12.2015 viazanosť mobilného paušálu Happy L (je v Telekome 2 roky). Asi pred mesiacom sme sa boli informovať v predajni na predĺženie zmluvy, no neboli sme nadšený ponukou, hlavne z dôvodu že v Orange pre jej používanie navrhli omnoho lepšiu ponuku.
Požiadavky sú:
-Internet medzi 1GB - 2GB - najdôležitejšie

-Volanie nieje dôležité, kľudne stačí 20min
-SMS - nie sú podmienkou

-Telefón LG G4 - pre ten je pevne rozhodnutá a ja schvalujem to rozhodnutie.

V Orange jej navrhli na toto všetko prenos čísla a mesačný poplatok 25€ - nezdá sa mi taká ponuka, ale ubezpečoval nás, že to je všetko a žiaden poplatok navyše sa nebude platiť. 

V Telekome nieje nijaká podobná ponuka? Nechcel by som aby sme odchádzali z Telekomu, po spýtaní ponúkli aj mne výhodnú ponuku, ale mne končí viazanosť v Telekome o rok tak to teraz neriešim (momentálne som zákazníkom 11 rokov), no keď prejde jeden, tak aj druhý. 

Ďakujem za info.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Tak si dala prenos čísla do Orange. Dali jej v podstate len tie služby čo potrebuje (hore vymenované) a bude platiť o 10€ menej ako jej ponúkli v Telekome aj s tým telefónom. To je priepastný rozdiel. 
Teraz je tu dilema pre mňa. O rok končí môj paušál v Telekome a velkou dilemou bude či budem musieť prejsť aj ja k nej do Orange a po 12 rokoch opustiť Telekom. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar