Problém s novým webovým prostredím MagioGO

Otázka

• 0

Dobrý deň,

pár dni už funguje MagioGO v prehliadači v novom webovom prostredí. Či je to posun k lepšiemu, alebo k horšiemu tu nechcem riešiť, ide mi ale o to, že od spustenia tohto nového prostedia mi veľmi často nechce načítať webovu stránku. Prehliadaču trvá niekoľko minúť kým sa dokáže pripojiť; našťastie to vždy nakoniec začne fungovať, no musím buď to počkať nejakú dobu, kým sa znova pokúsim spustiť stránku, alebo sa stále dookola snažiť refrešovať (v konečnom dôsledku to vychádza rovnako). Ak je to chyba nevyladeného nového systému, tak verím, že sa na doladení pracuje. Ak nie, tak tento môj príspevok považujte za istú formu spätnej odozvy od zákazika.

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

O aké nové "prostredie" sa jedná?

Nezaznamenal som že by telekom spustil nový prehrávač.

Stále je tam view right web prehrávač.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Trochu upravená grafika. Potvrdzujem problémy s načítaním stránky. Predtým to šlo bez problémov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som si teda žiadne zmeny v grafike nevšimol :D

Ani problém z načítaním stránky nemám, všetko funguje.

Však sem dajte screen že aké prostredie máte vy lebo fakt som žiadnu zmenu nezaregistroval.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vymaž históriu v prehliadači. Stránka bola príliš preťažená keď som chcel pozerať Premiere League. Grafika je prehľadnejšia aj keď je to stále Verimatrix ViewRight plugin. Teraz už to funguje v poriadku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skúsil som teda vymazať históriu prehliadania, uvidím či pomôže. Doteraz problémy stále pretrvávali.

Čo som si ešte všimol, síce to nie je až taký problém, ale po dlhšom čase sledovania jedného programu je pri prepnutí na ďalší program nutné prepnúť program dvakrát, kedže na prvýkrát MagioGO ohlási, že užívateľ nie je prihlásený. Na druhýkrát už všetko funguje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak 2-3 dní skúšania po vymazaní histórie v prehliadači. Síce problém s načítaním stránky to asi vyriešilo, no keď mám stránku otvorenú dlhšie bez aktivity (sledujem nejaký program dlšie než cca 1-2 hod.) tak sa nie tak zriedka stáva, že pri pokuse o prepnutie na iný program stránka zamrzne. V podstate ide o ten istý problém, ako keď neišlo načítať stránku nejakú dobu po spustení, akurát teraz sa to prejavuje až po dlhšom čase bez aktivity a opäť trvá nejakú dobu, kým je možné sa na stránku pripojiť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar