Nefunguje ethernetove pripojenie na router P-2812HNU-F3

Otázka

• 0

Zdravim, mam taky porblem, po nahodeni firmware 3.10(TUS.0)C0 mi prestalo fungovat ethernetove pripojenie na Admin konzolu routera. Na router sa da pripojit jedine cez tu default WIFI po factory reset. Skusal som naspat nahrat firmware Firmvér 100AAHF3C0, no nepodatilo sa mi to. Stale po uploade firmware vypise hlasku, ze router odmietol nainstalovat zvoleny firmware.

Viete mi pls s tym pomoct??

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

@nhlman mozno sa ti pri update poskodil router

Volaj na 0800 123 777 - technicka podpora nech to preveria  - bud to zreklamuju alebo vymenia 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám rovnaký problém, je na to riešenie?

Citacia z zive.sk

neviem, kde by sa dala zohnat ta verzia; spomenutiahodna verzia skocila z b1 na b3 a v sucasnosti je na c0
stiahnut FW sa da z origo zyxel ftp (pre F3 je to 3.1TUS z roku 2011) ftp://ftp.zyxel.com/P-2812HNU-F3/firmware/
Mal by ale fungovat (mne na orange ide) aj telekomacky V1.00(AAHF.3)C0  z aprila 2014 (telekom -> podpora/zariadenia/zyxel)
http://www.telekom.sk/osobne/pomoc-a-podpora/internetove-sluzby/modemy-a-routre/zyxel-p-28­12hnu/
mal by, lebo moj kus v navode ma FW 3.1TUS, ale prisiel uz s 1.00 (asi som nebol prvy majitel) a ked som zistoval, preco nejde, prehadzoval som niekolkokrat medzi verziou 3.10 a 1.00 a bez problemu

viete mi pomoct, prip.poslat fw V1.00(AAHF.3)C0.

Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar