Rado

Bývalý člen nášho tímu
 • Počet príspevkov

  239
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

  Nikdy

Hodnotenie komunity

53 Výborné

O Rado

 • Hodnosť:
  Profík
 1. @Miloš Martovič, @Uboot, @Stano76   Ahojte, určite by sme boli vďační, ak by sme dokázali v diskusii zostať pri vecnej argumentácii a vyhli sa osočovaniam alebo témam ako šnupanie a pod. Akceptujeme vaše názory na raster alebo to, čo vám v ňom chýba, ale nie je asi fér vydávať ich za požiadavky celej Magio komunity. Naša ponuka je dlhodobo postavená na balíčkovaní, nie je to novinka, s ktorou by sme prišli nedávno. V rámci IPTV patríme medzi operátorov s najvyšším počtom HD kanálov, ponúkame jednoznačne najviac športových staníc v HDčku. Rozhodli sme sa ponúknuť bezkonkurenčne najkvalitnejší HD obsah na Slovensku práve komunite športových fanúšikov (balíček HD Športový s 17 HD kanálmi), v základnom balíku máme 8 najpopulárnejších slovenských kanálov v HD (od Jednotky HD, Dvojky HD, Markízy HD a JOJ HD až po Dajto HD), ponúkame alternatívy aj pre deti (Ťuki HD) alebo filmových fajnšmekrov (HBO HD). Napriek tomu nie je možné uspokojiť v tomto smere úplne všetkých a ponúknuť každému zákazníkovi jeho obľúbený kanál v vo vysokom rozlíšení. Pokiaľ ide o maďarčinu, Janka nenapísala, že slovenskí zákazníci sú v menšine. Menšina hovoriaca po maďarsky patrí k najväčším na Slovensku, je asi logické, že zohľadňujeme aj ich potreby pri úpravách programovej ponuky. Ako už Janka oznámila v rámci iného vlákna, nasadenie TV kanálu JOJ cinema bude závisieť od výsledkov rokovaní a od našich technických kapacít, sme v diskusii s dodávateľom, o výsledkoch budeme informovať.   Rado
 2. @jvendegh   Ahoj,    ďakujeme za nápad, nič nesľubujeme, ale prejdeme si možné prínosy s naším dodávateľom.    Rado
 3. @Ivan Paško   Ahoj,    pre Happy XS/S/M/XL Volania si mozes dokupit 500 MB za 5,99 €, pri pausaloch Happy L/XL/XXL a Profi si vies dokupit za tu istu cenu 1000 MB dat.   Zakaznici programov Neobmedzeny mobilny internet si mozu dokupit 2 GB za 6,99 € na www.telekom.sk/data. Je potrebne pristupovat cez SIM kartu (resp. datove zariadenie), nie cez WiFi (kvoli autorizacii).    
 4. @Basaswat    Ahoj, ak ti odpoved od @MegaGURU pomohla, budeme radi, ak ju oznacis ako Riesenie, mozno pomoze aj ostatnym. Dakujeme.
 5. @lukas52    Ahoj, ak mas Happy XS/S/M/XL Volania, mozes si dokupit 500 MB za 5,99 €, pri pausaloch Happy L/XL/XXL a Profi si vies dokupit za tu istu cenu 1000 MB dat.   Zakaznici programov Neobmedzeny mobilny internet si mozu dokupit 2 GB za 6,99 € na www.telekom.sk/data. Je potrebne pristupovat cez SIM kartu (resp. datove zariadenie), nie cez WiFi (kvoli autorizacii).
 6. @Miloš Martovič    Ahoj, Miloš, na programovej ponuke sa naozaj pracuje :), nepotrvá veľmi dlho a prinesieme v tomto smere dobré správy. Konkrétnejší byť nemôžeme  ;-)
 7. @jojo30003    Ahoj, ak chceš notebook reklamovať, pošli mi pls do súkromnej správy presný typ a sériové číslo. Ďakujeme. 
 8. @rastislavsvahla    Ahoj, narok na vratenie penazi vznika, ked:   - autorizovane servisne stredisko nie je schopne zakaznikovi opravit zariadenie v zarucnej dobe do 30 dni - autorizovane servisne stredisko potvrdi na zariadeni 3 krat tu istu vadu alebo 3 rozne vady sucasne    
 9. @dusko978    Ahoj, ak ti odpoved od uzivatela @Pepsi  pomohla, budeme radi, ak ju oznacis ako Riesenie. Dakujeme.
 10. @Veronika12345Vilkova    Ahoj, rieši sa to aj tu: https://forum.telekom.sk/t5/Televizne-programy-raster/V-Y-Z-V-A-quot-CHCEME-RIK-TV-quot/m-p/4364#M250    
 11. @nante123    Ahoj, pri poskytovaní zliav pre zákazníkov vychádzame z pravidiel, ktoré nájdeš aj na tejto stránke https://www.telekom.sk/volania/happy (treba zoscrollovať do spodnej časti obrazovky), konkrétne podmienky ti vie potom nakombinovať náš operátor na základe viacerých kritérií.
 12. @Lubosss111    Ahoj, podľa našich informácií sa tvoje pohľadávky riešia prostredníctvom mandátnej správy. Preto odporúčame kontaktovať priamo inkasnú spoločnosť:   EOS KSI Slovensko, s.r.o. Pajštúnska 5, 851 02 Bratislava Tel.č.  02 / 323 00 200 Fax č. 02 / 323 00 110 e-mail: ba@eos-ksi.sk
 13. @Timea Galovičová    Ahoj, mrzí nás, že odchádzaš, želáme veľa spokojnosti so službami nového operátora.
 14. @vetrakova.veronika    Ahoj, ak ti odpoveď od Bisťa pomohla, budeme radi, ak ju označíš ako riešenie. Ďakujeme.
 15. @b36    Ahoj, ako pise @MegaGURU , TLC uz ide aj s ceskym audiom, pardon za komplikacie.