eM Kei

Člen
 • Počet príspevkov

  377
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

44 Výborné

O eM Kei

 • Hodnosť:
  Super Profík
 • Narodeniny: 26.06.1984

Nedávni návštevníci profilu

3 319 zobrazení profilu
 1. keď funguje cez powerline adaptéry, pôjde aj za wifi bridge-om. Pokiaľ na ceste nebude nič filtrovať pakety, nie je dôvod aby to nešlo
 2. tiež by som privítal 800Mhz v okolitých dedinách
 3. myslím že na 777 ti približne povedia
 4. skús si cez torrent stiahnuť linux distribúciu kde nebudeš mať obmedzenie na rýchlosť peerov https://torrents.linuxmint.com/torrents/linuxmint-19.1-xfce-64bit.iso.torrent
 5. okolité dediny na tom nie sú rovnako slávne
 6. hoci telefón nemám v ruke bude to C432
 7. na toto sa nespoliehaj, ja som sa na to odvolával pri HD kanáloch na Magio GO pričom tam väčšinou šli SD verzie, web hovoril iné
 8. @andyandy754 treba čítať s porozumením, jedná sa o internetový profil (teda max profil linky - jej kapacita) nie o podmienku mať internet zavedený. Zároveň NIKDY sa nehovorilo o dvoch HD na ADSL.
 9. @Terka @Ľuboš ospravedlňujem sa za offtopic, budú v dohľadnej dobe 4K boxy a má význam čakať na ich nasadenie pri metalike alebo vôbec ?
 10. @Terka @Ľuboš platí teda informácia od HD archíve pre spomenuté stanice ? V HD už aj archív Nejde o jedinú výraznú novinku v službe. Telekom totiž začal ponúkať v archíve služby na týždeň dozadu už aj HD obsah. Dostupný je pre kanály Jednotka HD, Dvojka HD, Markíza HD, Doma HD, Plus HD, Dajto HD, ČT1 HD, ČT2 HD, Discovery HD, BBC Earth HD, Animal Planet HD, Ťuki TV HD a AMC.
 11. nuž počkám na ďalšie reakcie a začnem plánovať návrat...
 12. zmenili ti aj profil internetu ?
 13. @Ľuboš vieš sa vyjadriť k situácii @waldins ? Rozbehanie dvoch HD kanálov súčasne by potešilo veľkú časť VDSL zákazníkov. A ako som písal v príspevku skôr, okamžite by som prešiel na Magio TV.
 14. urob test bez zapnutého mágia. každý traffic na linke oneskoruje ping
 15. tento rok bude prevratný, nástup 4K a nových boxov aj na metalike. Ak sa zprevádzkuje 2x HD na metalike vrátim sa nazad s TV do Telekomu.