lucivaty

Člen
 • Počet príspevkov

  33
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal lucivaty

 1. Co sa stalo s HBO kinom, miesto toho aby ste pridávali tak beriete.
 2. 1. v ponuke mate 6 nemeckých programov z toho 4 v HD . Ja ale žiadne HD nemám , prečo. 2. pridali ste 28smi madarský kanal za 4eura. Prečo nedáte 28 polských programov za 4 eura.
 3. Pardon, nie sú to len nemecké ale aj paru rakúskych .Je to v ponuke v základnom balíku ,pre XL balík.
 4. Ako to že pre všetkých. My čo platíme max. balík sme si tieto programy zaplatili. Kedy konečne dáte niečo nám, ked mi zavolá t-com a ponúka akciu ako pre dlhoročného zákaznika, stále sa to týka len telefonov.Ked som pýtal akciu na magio tak slečna rychlo zložila.Dajte nám napr. archiv v HD.
 5. Ako to že pre všetkých ,však my čo si platime max. balík sme si všetky tie programy zaplatili. Kedy date niečo nám, ked mi zavolá t-com že majú pre mna akciu ,tak ta akcia sa týka len telefonov. Ked som pýtal niečo pre magio ,tak slečna rychlo zložila. Dajte napr. aspon archiv v HD.
 6. Velmi by som privital pridanie programu PRIMA COMEDY CENTRAL ,vražd ,strielania je všade dosľ ale chýba mi takíto žáner. Dakujem.
 7. A kdeže je ten čt-art, akosi ho nemožem nájst.
 8. A kdeže je ten čt - art, akosi ho nemožem najsť.
 9. Dobrý deň. Chcem sa opýtať na takúto vec- je možné nahrávať programy s TV ,alebo magio boxu ,rovno na externý disk. Skúsenejší poradte.Dakujem
 10. Dakujem za radu ,ale takto to asi nepôjde. Mám TV Philips 7008 a ten podporuje nahravanie len z príjmu DVB-T ,ostatné ako satelit alebo kábel nie. Preto by som potreboval niečo ako modulátor HDMI - DVB-T. Existuje niečo také, ale je to drahé , preto som myslel ,že existuje jednoduchšie riešenie.
 11. Tataračik prosím niečo bližšie.
 12. Seria A je spät a liga majstrov je preč. To vážne budeme celý rok bez tejto sútaže.
 13. Vidím že , asi není problém pridať hoci aj novú stanicu ,vid príma krimi, preto sa prihováram za stanicu PRIMA COMEDY . Takýto typ stanice nemá žiadny zo slovenských poskytovateľov tv programov. Dakujem.
 14. Matey vysvetli prečo som nemohol dať svoj názor na forum. Toto je pluralita názorov ked 2 príspevky som sa vôbec nemohol vyjadriť k danej téme a jeden ste očesali tak že, zostala z neho jedná veta. Hanba.
 15. Neklam, napísal som aspoň 3 príspevky ,ani jeden som nemohol dostať do fora, ten posledný mal asi 4 riadky a po tvojom zásahu ostala jedná veta.
 16. Veľmi dobre to robia ale pre seba. Nemôžem tu prilepiť prispevok o tom čo si o tom myslím, nepusti ma.
 17. DOBRE ROBIA, AKO TO ROBIA.
 18. Tak som sa dočítal .že Magio sat rozšíri svoju platformu o balíček Magio XL a na počudovanie tam zaradujú okrem iných aj programy Film box -4x ,áno presne tie ktoré nám na pevnej linke zobrali a nahradili skvostmi ako GOLF, MEZZO atd. A otázka znie, máme si kúpiť satelit a prejsť na Magio sat.
 19. Stratili sa mi nahrávky. Asi pred mesiacom sa mi zo 70 nahrávok ostalo 20. Pred pár dňami ostalo len 7. Kontaktoval som Magio. Technik ma presviedčal ,že som mal plný disk alebo ,že tam boli staré nahrávky. Tak teda, za 10 rokov iba jediný raz som mal SKORO plný disk ,ale to ma box upozornil a tak som mazal. Mal som tam nahrávky aj rok staré a nebol žiadný problém. Teraz žiadne upozornenie , že disk je plný .Technik nechápal môj argument ,že ked klesol počet nahrávok zo 70 na 20 tak nemôže byť disk plný a preto není dôvod znova zníženie na 7.Vôbec nie som spokojný s týmto vysvetlením a tak to píšem tu , či niekto iný nemal takýto problém.
 20. Tak tieto televízie ktoré za zmenili na vysávače penazí , kde reklama je hlavný program majú stále málo.Niekedy v začiatkoch sa podla začiatku vysielania programu dali nastavovať hodiny, teraz nikto nevie kedy program začne a kedy skončí ,TV noviny predľžili na hodinu ,kde nemajú čo dávať a tak sa dozvedáme nepodstatné blbosti.Doporučujem Magiu aby Markízu a JOJ dali do osobitného balika nech si ich kto chce sledovať -hornu dolnu ,poznám tvoju tvár a iné perly priplatí. Ale toto sa asi nestane , tak som zvedavý ako to Magio uhra.
 21. Tak s novými programami na MAGIU sa roztrhlo vrece. Vypadá to tak , že T-com vsadil na kvantitu a nie na kvalitu. Koľkí diváci sú vo vytržení z3 nových programov. Radšej menej staníc ale kvalitných, pre väčší počet divákov. Osobne mám rád historiu , v ponuke sú 2 programi ktoré sa zaoberajú touto tematikou. Ale, žlté H vysiela o skladoch, drevorubačoch,kamionakoch , všetko možné len nie historiu aspon 100 rokov starú.Možno je nás viac čo chceme H2 ,tam aspon podla reklám ta historia je.Dalej mám otázku ,ktorá sem asi nepatrí - prečo Smíchov vysiela Priateľov vo formáte 16 na 9 ,a naša milovaná Markíza vo formáte 4 na 3. Obidva seriály sú priblížne z rovnakého obdobia. Dakujem za slušné vysvetlenie.
 22. Keď to takto zostane , dávam veľký palec hore.
 23. Áno, je to na stránke "Zoznám TV staníc na stiahnutie " . Ale je tam aj 14madarských staníc na rozdiel od aktuálnych 30 .Aj cena HBO + CINEMAX je 6,99 eur na rozdiel od aktuálnych 9,99 eur. Z toho usudzujem že , celá stránka je neaktuálna a určite sa bude meniť.
 24. Neviem prečo nikto nekomentuje zdraženie HBO+ CINEMAX . A kde sa stratil v ponuke český balík .Je to príprava na daľšie prekvapenie. No Matey vysvetlí.