lucivaty

Člen
 • Počet príspevkov

  32
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

13 Nadpriemerné

O lucivaty

 • Hodnosť:
  Radca
 1. Pardon, nie sú to len nemecké ale aj paru rakúskych .Je to v ponuke v základnom balíku ,pre XL balík.
 2. 1. v ponuke mate 6 nemeckých programov z toho 4 v HD . Ja ale žiadne HD nemám , prečo. 2. pridali ste 28smi madarský kanal za 4eura. Prečo nedáte 28 polských programov za 4 eura.
 3. Ako to že pre všetkých. My čo platíme max. balík sme si tieto programy zaplatili. Kedy konečne dáte niečo nám, ked mi zavolá t-com a ponúka akciu ako pre dlhoročného zákaznika, stále sa to týka len telefonov.Ked som pýtal akciu na magio tak slečna rychlo zložila.Dajte nám napr. archiv v HD.
 4. Ako to že pre všetkých ,však my čo si platime max. balík sme si všetky tie programy zaplatili. Kedy date niečo nám, ked mi zavolá t-com že majú pre mna akciu ,tak ta akcia sa týka len telefonov. Ked som pýtal niečo pre magio ,tak slečna rychlo zložila. Dajte napr. aspon archiv v HD.
 5. Velmi by som privital pridanie programu PRIMA COMEDY CENTRAL ,vražd ,strielania je všade dosľ ale chýba mi takíto žáner. Dakujem.
 6. A kdeže je ten čt - art, akosi ho nemožem najsť.
 7. A kdeže je ten čt-art, akosi ho nemožem nájst.
 8. Dakujem za radu ,ale takto to asi nepôjde. Mám TV Philips 7008 a ten podporuje nahravanie len z príjmu DVB-T ,ostatné ako satelit alebo kábel nie. Preto by som potreboval niečo ako modulátor HDMI - DVB-T. Existuje niečo také, ale je to drahé , preto som myslel ,že existuje jednoduchšie riešenie.
 9. Tataračik prosím niečo bližšie.
 10. Dobrý deň. Chcem sa opýtať na takúto vec- je možné nahrávať programy s TV ,alebo magio boxu ,rovno na externý disk. Skúsenejší poradte.Dakujem
 11. Seria A je spät a liga majstrov je preč. To vážne budeme celý rok bez tejto sútaže.
 12. Vidím že , asi není problém pridať hoci aj novú stanicu ,vid príma krimi, preto sa prihováram za stanicu PRIMA COMEDY . Takýto typ stanice nemá žiadny zo slovenských poskytovateľov tv programov. Dakujem.
 13. Neklam, napísal som aspoň 3 príspevky ,ani jeden som nemohol dostať do fora, ten posledný mal asi 4 riadky a po tvojom zásahu ostala jedná veta.
 14. Matey vysvetli prečo som nemohol dať svoj názor na forum. Toto je pluralita názorov ked 2 príspevky som sa vôbec nemohol vyjadriť k danej téme a jeden ste očesali tak že, zostala z neho jedná veta. Hanba.