lucivaty

Člen
 • Počet príspevkov

  27
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

12 Nadpriemerné

O lucivaty

 • Hodnosť:
  Radca
 1. Velmi by som privital pridanie programu PRIMA COMEDY CENTRAL ,vražd ,strielania je všade dosľ ale chýba mi takíto žáner. Dakujem.
 2. A kdeže je ten čt - art, akosi ho nemožem najsť.
 3. A kdeže je ten čt-art, akosi ho nemožem nájst.
 4. Dakujem za radu ,ale takto to asi nepôjde. Mám TV Philips 7008 a ten podporuje nahravanie len z príjmu DVB-T ,ostatné ako satelit alebo kábel nie. Preto by som potreboval niečo ako modulátor HDMI - DVB-T. Existuje niečo také, ale je to drahé , preto som myslel ,že existuje jednoduchšie riešenie.
 5. Tataračik prosím niečo bližšie.
 6. Dobrý deň. Chcem sa opýtať na takúto vec- je možné nahrávať programy s TV ,alebo magio boxu ,rovno na externý disk. Skúsenejší poradte.Dakujem
 7. Seria A je spät a liga majstrov je preč. To vážne budeme celý rok bez tejto sútaže.
 8. Vidím že , asi není problém pridať hoci aj novú stanicu ,vid príma krimi, preto sa prihováram za stanicu PRIMA COMEDY . Takýto typ stanice nemá žiadny zo slovenských poskytovateľov tv programov. Dakujem.
 9. Neklam, napísal som aspoň 3 príspevky ,ani jeden som nemohol dostať do fora, ten posledný mal asi 4 riadky a po tvojom zásahu ostala jedná veta.
 10. Matey vysvetli prečo som nemohol dať svoj názor na forum. Toto je pluralita názorov ked 2 príspevky som sa vôbec nemohol vyjadriť k danej téme a jeden ste očesali tak že, zostala z neho jedná veta. Hanba.
 11. Veľmi dobre to robia ale pre seba. Nemôžem tu prilepiť prispevok o tom čo si o tom myslím, nepusti ma.
 12. DOBRE ROBIA, AKO TO ROBIA.
 13. Stratili sa mi nahrávky. Asi pred mesiacom sa mi zo 70 nahrávok ostalo 20. Pred pár dňami ostalo len 7. Kontaktoval som Magio. Technik ma presviedčal ,že som mal plný disk alebo ,že tam boli staré nahrávky. Tak teda, za 10 rokov iba jediný raz som mal SKORO plný disk ,ale to ma box upozornil a tak som mazal. Mal som tam nahrávky aj rok staré a nebol žiadný problém. Teraz žiadne upozornenie , že disk je plný .Technik nechápal môj argument ,že ked klesol počet nahrávok zo 70 na 20 tak nemôže byť disk plný a preto není dôvod znova zníženie na 7.Vôbec nie som spokojný s týmto vysvetlením a tak to píšem tu , či niekto iný nemal takýto problém.
 14. Tak tieto televízie ktoré za zmenili na vysávače penazí , kde reklama je hlavný program majú stále málo.Niekedy v začiatkoch sa podla začiatku vysielania programu dali nastavovať hodiny, teraz nikto nevie kedy program začne a kedy skončí ,TV noviny predľžili na hodinu ,kde nemajú čo dávať a tak sa dozvedáme nepodstatné blbosti.Doporučujem Magiu aby Markízu a JOJ dali do osobitného balika nech si ich kto chce sledovať -hornu dolnu ,poznám tvoju tvár a iné perly priplatí. Ale toto sa asi nestane , tak som zvedavý ako to Magio uhra.
 15. Tak s novými programami na MAGIU sa roztrhlo vrece. Vypadá to tak , že T-com vsadil na kvantitu a nie na kvalitu. Koľkí diváci sú vo vytržení z3 nových programov. Radšej menej staníc ale kvalitných, pre väčší počet divákov. Osobne mám rád historiu , v ponuke sú 2 programi ktoré sa zaoberajú touto tematikou. Ale, žlté H vysiela o skladoch, drevorubačoch,kamionakoch , všetko možné len nie historiu aspon 100 rokov starú.Možno je nás viac čo chceme H2 ,tam aspon podla reklám ta historia je.Dalej mám otázku ,ktorá sem asi nepatrí - prečo Smíchov vysiela Priateľov vo formáte 16 na 9 ,a naša milovaná Markíza vo formáte 4 na 3. Obidva seriály sú priblížne z rovnakého obdobia. Dakujem za slušné vysvetlenie.