michalhromnik

Člen
 • Počet príspevkov

  12
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O michalhromnik

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Som v telekome 20 rokov, končí mne a žene paušál happy M za 12 eur a mám prejsť na paušál Ano za 20,-eur.To nie je moc povzbudzujúce aby som v telekome ja a žena ostali. Je pravda, že máme zľavnený paušál z retenčného, internet Magio, avšak plaťiť z 24,-eur na 40,-eur tak to je na hlavu postavené. Štvorka Sloboda to asi istí od 24.10.2019
 2. Som telekome 20 rokov, končí mne a žene paušál M za 12 eur a mám prejsť na paušál za 20,-eur.To nie je moc povzbudzujúce aby som v telekome ja žena ostali.
 3. Som telekome 20 rokov, končí mne a žene paušál M za 12 eur a mám prejsť na paušál za 20,-eur.To nie je moc povzbudzujúce aby som v telekome ja žena ostali.
 4. podarilo som spokojný s paušalom pre ženu a mňa, avšak internet mohol byť lacnejší a nie drahší ako doposial z 11 eur na 15 eur
 5. ako sa spojit s operátorom:smileywink:
 6. kedy budem kontaktovaný operátorom pri konci viazanosti:smileyindifferent:
 7. chcem smrtfom
 8. chcem smrtfón:catindifferent:
 9. chcem telefón
 10. Ako mám žiadať o novú cenovú ponuku s operátorom?
 11. nechcem platit viac ako 15 eur zapaušál na osobu,nevyhovuje nam happy L
 12. Mne a žene končí v januári 2016 puašál, sme dlhoročný zákazníci, máme internet od t-comu kde končí viazanosť, dcéra má nový MT zatiaľ bez Sim, celá rodina má rôznych operátorov, takže nikde ma to extra nedrží,:smileysad: počkáme na ponuku, keď nepríde zbalíme si švestky a pôjdeme inam:smileywink:.