Tataracik

Člen
 • Počet príspevkov

  1137
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal Tataracik

 1. Ja mám Android televízor a stiahnutú, aplikáciu magio go z play store, mám to aj predplatené. Viem že teraz to nie je podporované ale zaujímalo ma či sa plánuje pridávať 4k aj na Android TV. Nakoľko mám 4k telku, netflix, YouTube mi funguje v 4k takže by to mohlo zvládnuť aj magio go.
 2. Skúsenosť s optikou veľmi dobrá. Nakoľko moja domácnosť aj rodičia,sestra, brat všetci máme pripojenie na optiku. Takže home office bez problémov aj na návšteve, YT a Netflix v 4k a všetko funguje špičkovo bez problémov. Len som dokúpil vlastný router lebo to čo sa dodáva nestojí za veľa.
 3. Na Android TV bude dostupné 4K?
 4. Mne zatiaľ funguje na TV
 5. Na VDSL je normálne že máš len jeden HD stream. Určite by predajcovia mali na to upozorňovať. Ale mám silné podozrenie že od počtu uzavretých zmlúv majú nastavené výkonnostné prémie. Keby si sa na to opýtal tak ti zrejme povedia ale zbytočne sa na to nikde neupozornuje, ani pri objednávke cez internetnet.
 6. Ja by som zobral ten, keď je na výber.
 7. Neviem aké máš zadanie ale nebolo by lepšie si vytvoriť samostatnú testovaciu sieť? Podľa mňa telekom nezaujíma čo sa deje za tvojim router-om.
 8. Dvojdom - 2 zásuvky Dvojgeneračný dom - 1 zás. (Predpokladám že toto je váš prípad) Lacnejšie je jedno pripojenie rozdeliť medzi 2 domácnosti.
 9. Myslím, že táto politika sa zatiaľ neaplikovala. Lebo ja mám momentálne zaregistrované 2 zariadenia a funguje to na oboch. Ale časom ak sa to zmení, tak zrejme tak ako doteraz, zapnes magio go a vypíše ti, že máš vyčerpanú kvótu a bude treba zájsť do nastavení a vybrať zariadenie ktoré chces odmazať.
 10. Ďakujem
 11. Ahoj, vie mi niekto poradit ako si aktivovat Magio GO, ktore je zadarmo k Magio TV? Je to uz nejaky cas co som to robil a vobec si nepametam. A tiez neviem nikde najst navod.
 12. treba preverit, ci jej nezeru kredit nejake podvodne "premiove sluzby"
 13. kazdy operator ma nepokryte miesta. ale to neznamena ze musia cakat s nasadenim novej technologie tam kde to pre nich dava zmysel.
 14. Mal som to takto zapojené, a aj keď sa javilo že dátový tok by na to stačil tak s tým boli problémy. Vyriešil som to natiahnutim kábla.
 15. Je to normálne. Pomôže kúpiť poriadny router. 2.4GHz je pomalá. 300Mbps je len teoretická rýchlosť.
 16. Predpokladám že, toho patch panelu potom pojde kábel na ktorý nakrimpujes na jeden koniec rj45 a na druhý koniec rj11 ? V takom prípade je úplne jedno ako to zpojis v patch paneli. Dôležité je aby si si podľa toho nakrimpoval dobre kábel.
 17. Nepredlzoval by som zmluvu. Budeš pokračovať na starej a bez viazanosti a zrejme aj s povodnou rýchlosťou
 18. Nepôjde
 19. Požiadať o bezplatnú výmenu. Tie ovládače sú nekvalitné.
 20. Keď to takto vymedzis tak áno.
 21. Ping pod 20? To sa nedá garantovať vzhľadom na to čo všetko ovplyvňuje latenciu na sieti.
 22. Reklama so Saganom bola fakt blbosť ale je to top športovec, kto si ho zaplatí dáva najavo že si to môže dovoliť. TV pozerám minimálne a som rád že reklamy takmer nevidím
 23. To sa dozvieme až keď bude dostupná.
 24. Tak to neviem povedat, neviem ci na to existuje nejaky standard.
 25. Celkom aj chápem prečo to tak majú nastavené. Nepridajú rýchlosť - odišli by im ľudia z L-ka do M-ka lebo mnoho ľuďom stačí tých cca 100Mb/s ale 30ka ich obmedzuje takže teraz si berú L-ko aj keď 250 im je možno aj zbytočne veľa. Neznížia poplatok za M - prišli by instantne o peniaze. Možno by sa na to niekto mohol pozrieť a vytvoriť nové tiere: XS - 30/3 S - 100/10 M - 300/30 L- 600/60 XL-1000/100