Ondro.hor

Člen
 • Počet príspevkov

  7
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

  Nikdy

Všetko, čo pridal Ondro.hor

 1. Ja mám neustále ten istý problém. Kontrolujú linky všetko je v poriadku pritom to v poriadku nieje. Nechce sa im nič vymienať je to banda **piip**. My platíme 40€ za mágio internet. 
 2. Najlepšie je keď mi sťahovanie padne na 100kb/s a volám na technickú podporu, že čo sa čudujem keď máme zapnuté dva boxy tak mi to zožerie download. Ale príde technik k nám a hovorí, že to nieje možné aby nám padlo to sťahovanie kvôli tomu :D. Plus nám hovorí, že ako je možné že nám bola vôbec poskytnutá služba mágio internet keď centrála je veľmi ďaleko od nás. Proste celé zle a u vás pracujú iba šmatláci. 
 3. Tie vaše reklamácie sú totálne k ho*nu.
 4. Dobrý deň, chcel sa spýtať, či sa dá od týchto ružových **piip** odstúpiť od zmluvy z dôvodu nefunkčnosti. Nechápem ani počínanie prečo sme si vôbec dávali internet od telekomu keď vôbec nefunguje. Máme magio internet a keď zapneme jednu televíziu prestane ísť druhá poprípade vôbec nefunguje internet.  Za ďalšie internet od telekomu stále vypadáva, mali sme tu niekoľkokrát technikov, ktorý sú úplne retardovaný a nič nevyriešili poprípade vyčistili iba dáku prípojku od osieho hniezda a problém pretrváva. Bol menený router a ani to nepomáha. Ak to takto pôjde a nedovolia nám odstúpiť od zmluvy bez pokuty, napadneme to súdne. 
 5. Telekom nikdy to ti radím. Skús určite niečo iné, niekoho kto chce aj investovať do technológií. 
 6. Mne ako vernému zákazníkovi ktorý som mal podľa seba naj 50min volania/2gb za 9,99 nevedia dať to isté ba ponúkajú ešte horšie. Nechcem ani telefón. A plus za vernosť aspoň neobmedzené sms. A oni, včera som snimi volal, že sa nedá. Nedá sa. Ešte mi majú volať a ak nič neponúknu tak ich pošlem kade lahšie. A najkrajšie je na tom,ž e mi ponúkajú jednorázovú zlavu no výsmech do ksichtu. 
 7.  Ja to tiež nechápem. Mám podľa seba naj a mám 2gb internet, ktorý mi dostačuje len tak tak. Teraz mi chcú ponúknúť za tú istú cenu smiešnyych 100mb v pausali XS a nič viac a nejaký trtko z telekomu sa vyjadrí, že ľudia v priemere využívajú 270mb. Dnes? Keď sú smartfóny a 4g sieť? V O2 mám aspoň za tú istú cenu aj neobmedzené sms a 500mb internetu keď už to nejde inak. Nechápem, ako mi telekom môže ponúknúť za tú istú sumu niečo čo je horšie. Prečo by som to kupoval? V januáry končí viazanosť a idem preč. Pokiaľ sa nespamätajú nevidím dôvod zotrvať. Dúfam, že telekom skrachuje.