petersysko peterbaci62

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

3 Neutrálna

O petersysko peterbaci62

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. CHCEM  SMARTFÓN
 2. Som nadšený radou priateľa ASK Profil,a týmto aj veľmi vysoko hodnotím túto diskusnú stránku firmy nie vždy obľúbenej,Telekomu za túto službu,že občania Slovenskej už nie socialistickej republiky si tuto môžu navzájom vymieňať svoje skúsenosti,a poznatky.Veľké Pán Boh zaplať,a silné zdravie tomu pánovi čo mi tú radu dal!! Je to ohromne dobrá služba,po každej odoslanej sms-ky.krížovky si môžem skontrolovať môj aktuálny súkromný kredit!!
 3. Srdečná vďaka ASK Profikovy za rýchlu,a odbornú odpoveď! Túto informáciu som dlho hľadal,pretože sa mi stalo,že som si nechcel odoslať súťažnú sms správu,a nebolo mi to umožnené,pretože som mal nedostatočne vysoký môj súkromný kredit.Ten kod *121+ mriežka funguje perťfektne.Veľká vďaka za pomoc pretože nie som v týchto záležitostiach zdatný.Ja som v mladosti používal ešte telefon na kľučku!
 4. Pozdravujem všetkých vospolok.Vyše 20 rokov som klientom tejto firmy,nikdy som nebol na paušali,ale vždy som si dobíjal kredit,v minulosti v deň výplaty,teraz v deň nabehnutia dôchodku na účet.Bol som v programe Fix 8,ale v poslednej dobe mi dávali akciové telefóny nie za 1 korunu,ale za 1 euro.Boli to však veľké nepodarky.Posledný akciový som dostal bez baterky,bez pamäťovej karty.Pri mojej návšteve v pobočke Telekomu,mi jeho pracovník navrhol program Fix 16,s tým,že môžem posielať neobmedzené množstvo sms správ,len bohužiaľ ma neupozornil,že tie sms správy budú rozdelené na súkromné,a na audiotextové.Rád sa zapájam do rôzných súťaží,a posielam súťažné sms správy.Čsto býva situácia taká,že mám 162 € kredit na mobile,ale pri odosielaní krížovky dostanem upozornenie,že moju správu nie je možné odoslať pretože nemám dostatočný kredit,a preto by som si rád kontroloval môj osobný kredit,len neviem ako?Mohol by mi niekto poradiť?V Telekome mi to neboli ochotný poradiť,a ich pracovník v Auparku tu v BA mi povedal,že kde mi oni na to prišli,aby som ja za ich kredit vyhrával milióny!!!!