Samer303

Člen
 • Počet príspevkov

  838
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal Samer303

 1. ZTE

  Typujem, že tento router máš v prenájme kedy platíš 0,50€ mesačne. Ak je to tak tak zájdi na Telekom pobočku a bezplatne by ho mali vymeniť.
 2. Tiež mám skúsenosti v okrese Trenčín a bez problémov. Vždy je to skôr o jednotlivých kuriéroch, ktorý kazia meno spoločnosti a ľudia potom hádžu vinu na spoločnosť. Takisto to je v každej kuriérskej spoločnosti sa nájde jeden či viacero takýchto kuriérov.
 3. Toto je problém operátorov, sústredia sa na "vlajkové lode" a ostatok ako keby neexistoval, a ak aj nejaké mobily v strednej triede majú tak akurát tie čo sú odpad. V dnešnej dobe, ale aj tak na úkor toho, že môžem mať nižší paušál bez telefónu si radšej kúpim v normálnom e-shope kde je cena rovnaká možno aj nižšia. Tie zľavy na mobily aj tak sú dosť nízke oproti minulosti, hlavne ak niekto nemá paušál nad 30€ tak reálne nemá moc veľkú zľavu na zariadenie.
 4. Počkaj radšej, lebo takto im zbytočne dáš peniaze do vačku za nič reálne. Sám mám skúsenosť, že viazanosť mi končí v Auguste, viazanosť za internet a magio síce nie je veľká len 24€ ale so zariadením je dokopy 48€. S tým, že keby som chcel zariadenie dosplácať normálne, že to sa nedá. Tiež zákazníkom veľa rokov a nula bodov, zároveň každým rokom ani žiadnu zľavu poriadnu nevedia dať pri internete a magiu, jedine takú, ako každému a to len na pár mesiacov inak je to bieda.
 5. Málo informácií, ťažko poradiť keď nevieme detaily. Najprv odporúčam vyskúšať zavolať na technickú linku: 0800 123 777
 6. https://www.telekom.sk/documents/10179/17346824/PDF_ponuka+kanalov+IPTV+01_20.pdf/ tu nájdeš zoznam kanálov čo ponúka Telekom. Podľa informácií JOJko nie je v ponuke, ale je tu stanica Ťuki TV, vysiela ju iba Telekom a zároveň tiež patrí pod JOJ.
 7. Nie, nie som. Len hovorím ako to naozaj je, a aké má možnosti
 8. Ak máš viazanosť na nižší balíček je možné prejsť s tým, že vyspovedáš zmluvu jedine. Ak nemáš viazanosť vôbec tak zmenu môžeš vykonať.
 9. @milos.vavro riešenie je ešte https://www.telekom.sk/wiki/volania/eu-nonstop - 8€ mesačne, a keďže píšeš ,že pracuješ v Nemecku tak nemôžeš povedať, že na to nemáš, ak si tam lebo viac zarobíš ako u nás tak 8€ mesačne ťa k bankrotu nedostane. Ako rozumiem ako tiež by ma to hnevalo, ale zároveň treba to brať celé pozitívne, že vôbec roaming ako tak skončil, logické je, že je tam pravidlo, že v zahraničí nemôžeš využívať paušál viacej ako doma, lebo tým pádom by polovica Slovákov si vybavili lepšie paušály v zahraničí a na SK fungovali na nich. Zároveň netuším kde chceš prejsť, všade platia rovnaké pravidlá, a jedine Telekom čo viem ponúka túto možnosť EU nonstop.
 10. V tom prípade ak ti skončila viazanosť v januári 2020 a nepredĺžila si ju tak je zvýšená cena oprávnená, ale ak si ju predĺžila a následne je cena vyššia než má byť kontaktuj Telekom priamo cez kontaktný formulár tu: https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam
 11. Pri objednávaní cez internet takáto tabuľka ti v neskoršom kroku vyskočí kde máš presne popísané ako budeš platiť.
 12. To už musíš sa sťažovať na tých čo vymysleli zrušenie roamingu a zaviedi reguláciu, Telekom ani ani žiadny operátor s tým nič nenarobí, musí tieto pravidlá dodržiavať inak bude pokutovaný. Zároveň to, že ponúka tento balík Telekom je zjavne jeho dobrá vôľa niečo takéto ponúkať, a cena zase nie je až tak prehnaná ako sa zdá mi príde.
 13. Napíš na chat na stránke https://www.telekom.sk/ alebo najlepšie zavolaj na infolinku pre bližšie informácie: 0800 123 456
 14. Tiež sa pridám k @eM Kei mazať, to asi každému chodia takéto e-maily, tiež že ich to stále baví, ak existuje niekto taký naivný, že by aj takú sumu poslal, tak ihneď mu odobrať prístup k internetu, navždy.
 15. "Kód na magio sat" to je teda vysvetlenie situácie, ťažko pochopiť o čo ide, mňa napadá jedine, že ti vyhodilo rodičovský zámok - https://www.telekom.sk/wiki/televizia/rodicovsky-zamok Pri Magio SAT je kód pre odblokovanie 1234 Ak to nie je to čo chceš tak volaj na uvedené číslo vyššie, alebo popíš lepšie svoj problém, takýto popis je dosť nedostačujúci pre pomoc.
 16. Ak ho nemáš poistený proti takýmto poškodeniam, tak nie, prasklina vznikla sama od seba či pádom? Ak pádom tak potom určite to ani na reklamáciu nedávaj to ti ihneď neuznajú.
 17. Asi skúsiť to na inom NTB nemáš možnosť či? Lebo ak to neodpája na mobiloch je možné, že je problém niekde aj v tom notebooku, pripojiť cez kábel si skúšal? Prípadne skús zavolať ešte na technickú linku, a prípadne možno ti odporučia reklamovať, možno naozaj je to chybný kus, aj keď nejako tomu neverím, keď na mobile to nevypadáva.
 18. Presnú informáciu kedy sa začne je zaťažko povedať aj pre Telekom si myslím, lebo si zober ak ti sľúbia presný dátum a nedodržia ho tak potom ľudia budú ......, takto keď povedia, že tento rok tak aj tak sa deje to isté, ale v menšom rozsahu si myslím.
 19. Už na pobočke nešiel? Či si ho vôbec neskúšal zapnúť a vyskúšať rovno na pobočke? Lebo ak nešiel na pobočke tak to si ho ani preberať nemal a povedať im nech ho pošlú späť.
 20. Da sa, ale ak pocas viazanosti tak jedine s pokutou, aka by bola vyska pokuty zistis na hociktorej pobocke pripadne zavolaj na infolinku ale vo vacsine pripadov sa ta pokuta platit neoplati lebo jej vyska byva dost vysoka.
 21. Ak berieš ADSL ako spomínaš stačí ti normálny, prémiový sa oplatí pri optike asi jedine. Pokiaľ viem ADSL je maximálne 20Mb/s? (keď tak ma opravte nie som si istý) čiže 1Gb/s porty by ti boli úplne zbytočne, aj 5Ghz wifi keďže pri 2,4Ghz do 100Mb/s nie je žiadny problém.
 22. Odporúčam sa spýtať skôr kuriéra, ktorý ti bude volať pred doručením, ja osobne mám skúsenosť, s tým, že sa to nedalo, ale myslím si, že záleží od kuriéra, a ak sa to nebude dať tak len povedz, že chceš doručenie na druhý deň.
 23. A ak mu to ešte nestačí môže sa pozrieť aj sem https://www.telekom.sk/kontakt/dolezite-telefonne-cisla/ tam, je tiež krásne napísané, že nonstop.
 24. @Crank30 normálne na technickú podporu, ktorá je nonstop 0800 123 777
 25. Pridaj si produkty v Môj Telekom cez rodné číslo napríklad a tam potom uvidíš dátum zriadenia. tu sa prihlásiš: https://www.telekom.sk/web/mojtelekom/dashboard prihlasuješ sa tými istými údajmi ako tu na fóre.