Samer303

Člen
 • Počet príspevkov

  605
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal Samer303

 1. @composite19 tiež by ma to zaujímalo či sa na nás s prepáčením **piip**, chápem, že Magio SAT nemá nič takéto lebo reálne Magio SAT neponúka nič cez internet, ale aspoň nám mohli dať nejaký program na toto obdobie bezplatne pre balíky M, L, XL napríklad HBO. Ale čo riešiť, keď ako vidím, tak nerozdávajú darčeky rovnomerne aj pre IPTV a SAT, ale je to to isté ako pri vianočných darčekoch, že sú len pre nových zákazníkov a nie tých čo predlžujú viazanosť.
 2. Uplne zadarmo, ale iba tie programy co mas predplatene ako pri tv.
 3. A keď ani to nepomôže je možné, že nemáš router v móde kedy funguje aj wifi, osobne keď som prechádzal s optiky kde som mal modem+router tak potom mi dali tento huawei ale musel som pripojiť zaň ešte svoj router, ale keď som začal platiť 0,50€ mesačne za nájom či čo to tak wifi mi už išla.
 4. Pravdepodobne ani nedá, hlavne to surfovanie to tiež, lebo niekedy stiahneš väčší súbor alebo keď pozeráš videá to tiež dosť míňa dáta, ale si myslím, že Magio GO asi bude na tom podobne ako keby si pozeral videá na youtube. Ono proste aj tak mobilný internet ktorý je obmedzený nie je určený na domáce používanie, keď nie je iná možnosť tak dobre, ale keď máš možnosť mať čo i len ADSL tak stále lepšie ako fungovať obmedzený cez 4G.
 5. Ja zas nechápem dôvod, prečo dotyčnému čo si dal tie údaje tak mu nepovieš, že nech sa odhlási. Tiež sám si sa rozhodol mu tie údaje dať a teraz chceš to takto riešiť, lebo asi bude logickejšie ho o to poprosiť a povedať mu to ako ho takto nasilu odpojiť a následne sa na teba nahnevá ako nič v zlom, ale dať niekomu tie údaje a potom nebyť schopný to riešiť to takýmto spôsobom nerozumiem tomu proste.
 6. No ostáva jedine čakať, je možné, že veľa ľudí im píše a nestíhajú to vybavovať. (čo je úplne zle, potom ten e-mail nemá význam keď človek má čakať na odpoveď sto rokov)
 7. Stane sa ti niekedy, že máš to v češtine a nejde ti zvuk? Lebo ak áno, tak je možné, že niektoré veci asi nie sú ešte dodabované a sú k nim iba české titulky.
 8. Napíš na e-mail: aplikacia@telekom.sk iná možnosť nie je, tu ti nie sme schopný pomôcť.
 9. Záleží ale od podmienok si myslím, či vzdialenosti od routra, pri takejto rýchlosti 50Mb/s v pohode by cez wifi nebol problém aj cez 40Mb/s dať si myslím, len záleží od routra samozrejme a iných vecí.
 10. Na tie najdrahšie mobily tiež dať zľavu... jak keby tie lacnejšie neexistovali, keby na lacnejšie dali takéto zľavy by to bol Black Friday nie takto, že pri 1000€ ti dajú 100€? Nehovorím, ale, že 100€ je málo, ale tak takto to vyzerá ako keby mali iba drahé mobily
 11. Alebo na technickú podporu nech zavolá, ako píšu tu: https://www.magiogo.sk/faces/support_contact.xhtml#
 12. @composite19 vlastne hej, na tom som zabudol. Niektorí nevedia čakať, niektorí asi chcú keď si niečo objednajú v ten deň tak, že im to do večera asi príde Taktiež tu machruje, že 2 dni inde, ale reálne dajme tomu Alzu teraz pred Vianocami podľa minuloročných skúseností tak objednáš si a na druhý deň to máš, ale človek sa dosť dlho načaká dokým mu ten tovar vydajú, dosť veľké rady mávajú na pobočkách, v čase keď je pred Vianocami tak mi normálne občas príde SMS, že nech si prídem to vyzdvihnúť čo najskôr lebo, že už nemajú ani miesto na sklade
 13. Napíš na chat prípadne aj na fb či zavolaj na infolinku 0800 123 456, kde ti zistia za čo ti strhli danú čiastku peňazí čo spomínaš.
 14. Sms

  To asi nebude možné, nič ako kôš ak sa nemýlim neexistuje pri SMS-kách, ale je možné, že na niektorých mobiloch je možné to nejak obnoviť, ale skôr som toho názoru, že to možné nie je.
 15. @katarinka0107 najsmiešnejšie od ich je, ale to, že ti ponúknu niečo horšie a za vyššiu cenu, za to by sa mali ihneď hanbiť. Keď retenčné ponúka slabé zľavy, tak asi fakt nemajú záujem o to, že odídeš, proste im to je jedno...
 16. Tiež niektoré stanice ešte nevysielajú HD, keď reálne typujem, že ich kamery majú na 100% kvalitu vyššiu ako aj HD si myslím, ešte, že mám 32" telku kde moc veľký rozdiel medzi HD a SD nie je vidieť, ale typujem, že pri 55" či viac to určite je vidieť
 17. Tu je návod: https://www.telekom.sk/documents/10179/82280/Manual+-+Univerzalny+ovladac+-+Phillips+A4+11_13-1.pdf/633649b4-099e-45b9-824b-efadf35c4c80 na strane 5 v návode je postup na automatické vyhľadanie TV, ak si použil to tak vyskúšaj manuálne zadať podľa značky TV (zoznam značiek je na strane 6), ale keď nevieš vypnúť TV a následne už nevieš zapnúť to je fakt, ale divný problém, ktorý fakt nedáva ale zmysel
 18. Hej? A čo ti bráni si u nich objednať telefón keď to bude rýchlejšie. Zároveň keby si si objednával cez predajňu telefón tak isto by si čakal si myslím.
 19. Zájsť na pobočku alebo prípadne zavolať na infolinku a objednať si ďalší Magio Box.
 20. Tak ono najprv musíte presne podľa toho čo ten automaticky hlas chce zadať, a následne vás to spojí s dostupným operátorom. Odporúčam to vyskúšať ešte v pondelok, lebo dnes sa bohužiaľ nijako ani neskontaktujete s Telekomom keďže je víkend a k tomu aj sviatok, keď tak zajtra skúste napísať im správu na ich Facebook https://sk-sk.facebook.com/telekom.sk/ tam odpisujú relatívne rýchlo a sú tam aj cez víkendy (ale dnes asi nie keďže je sviatok).
 21. @GaboC máš balík M? Ak áno možno to tým bude, osobne mám balík L a tieto programy mi idú, čiže je dosť možné, že sú tieto programy až od balíku L. Odporúčam ale sa prípadne ešte pre presnejšie info informovať na infolinke (0800 123 456) či na chate alebo napíš im do správy na ich facebook stránke. Alebo možno odpoveď by mohol vedieť @Ľuboš alebo @Terka
 22. Zavolajte na infolinku: 0800 123 456 ale najbližšie až v pondelok, keďže infolinka je dostupná iba pracovné dni od 8:00 - 21:00
 23. @13black13 mne osobne je jedno, aj tak tie informácie som úplne inde videl než tu, a o dosť skôr, mne ide o to, že prečo to tu je neskoro a zároveň nie kompletné. @lucivaty ČT:D a ČT art je jeden program, len s tým, že po 20:00 vysiela ČT Art.
 24. @Ľuboš dobrá snaha o informovanie, len moja otázka nie, prečo až v deň kedy už boli tieto programy zaradené? Na iných stránkach bol informácie, už pár dní skôr, tak prečo aj tu nemohli byť, čo viem tak kedysi novinky o programoch tiež bývali skôr a bol uvedený dátum kedy budú dostupné, nie až v deň kedy sú dostupné. A zaujímal by ma taktiež ako @composite19 prečo nie je v nových kanáloch spomenutý kanál ČT Šport a ČT:D/art, z akých dôvodov.
 25. Skús napísať zajtra na chat či fb stránku alebo tu: https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/ Ešte možno @Ľuboš či @Terka by to mohli vedieť zistiť prípadne. Inak je to celkom sranda, pomaly ani mesiac im tá vianočná ponuka nevydržala, teda s polovice keďže už je ten vysávač a TV vypredané, ale podľa môjho názoru je otázne či ešte naskladania niečo, možno len obmedzený počet bol, ale to asi je blbosť keďže vianočná akcia je ešte aj celý december. No tiež by ma to len tak zaujímalo či mienia naskladaniť ďalšie kusy alebo už je to vypredané úplne.