Samer303

Člen
 • Počet príspevkov

  665
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal Samer303

 1. @layek to chcem vidieť, lebo oni nemajú ich takzvanú "kapacitu" ani len na HD programy, zároveň ani poriadne nie je toľko programov vysielaných v HD a nie to v 4K. Zároveň @Marek306 si asi skôr myslí, že kedy budú nové, ktoré budú mať sprístupnený USB port či SMART funkcie. Čo sa, ale asi nikdy nestane, jediná zmena je taká, že človek dostane menší box a iné prostredie toho boxu je teda design. Ako mať SMART funkcie či USB v televízore je už bežné pre novšie televízory, ale určite je veľa ľudí čo ešte nemá SMART televízor a ani len USB port, a riešenie pri tomto prípade je ďalšia zbytočná krabička aby si to mohol mať, na takýchto veciach by mal Telekom popracovať, ale to sa nestane, USB port nesprístupnia, lebo sa budú oháňať autorskými právami (čo je pekné, ale tak hádam je každého vec čo si bude cez to púšťať), zároveň potom keď s tým majú problém, prečo iný výrobcovia dokážu ten USB port mať funkčný, a ešte k tomu, ono toto celé je ich výmysel takto úmyselne to zablokovať.
 2. Keď povedali na technickom, že problém nevidia, tak my ti tu nemáme už ako pomôcť. Keďže ako píšeš, cez deň normálne to ide a večer spomalene, a router určite sám od seba sa nepokazí tak, že pôjde v určitom čase spomalene. Tu bude to, že je preťažená sieť vo večerných hodinách alebo ešte to čo spomína filipec. A to, že to išlo pred týždňom to je v pohode, len čo ty vieš či nejaký ľudia nemajú nový internet či prešli na VDSL a hneď sa niečo môže zmeniť.
 3. Tak ako to chceš sa to bohužiaľ nedá, ak chceš rozšíriť wifi na väčšiu vzialenosť s ďalším routrom ten router musí byť pripojený káblom s tohto Huaweiu, druhá možnosť cez wifi ako by si to chcel tak je kúpiť wifi extender len tam nastáva to, že rýchlosť prenosu sa predĺžením zníži.
 4. Čo je to za porovnanie, že jeden mobil je z roku 2018 a druhý 2017, zároveň určite sa nedá porovnať, že je iPhone 7 konkurenciou S8, keďže jeden má Android a druhý iOS, zároveň keby kupovať iPhone, tak ak nechceš jeden s tých veľkých (X, XS, XR) tak jedine sa oplatí iPhone 8.
 5. Nie je, magio box sa nedokáže pripojiť na wifi jedine káblom, buď natiahni kábel alebo použi powerline (https://www.telekom.sk/glitel-gp-7420)
 6. Jediny kto tu ukazuje svoju inteligenciu si ty. Ak tu my spamujeme aby sme mali cim viac prispevkov tak to si myslim ze ty robis, zaroven @Juraj0506 ti odpovedal pekne, riesilo sa to tu x-krat len ze ty nevies pouzit vyhladavanie tu na fore, ale musis zakladat zbytocne novu temu to je uz tvoj problem.
 7. A to fakt by som sa ja osobne na to vyprdol keby stál mesačne box 5€ a viac možno by som to osobne zvážil, ale pri takejto cene zase neskrachuje nikto. Ale je to len môj názov, nech si každý robí ako chce, ale pravda je taká ako píšem, že prenájom nie je zase drahý a má výhodu, že keďže ho stále platíš tak máš ho stále v záruke a máš možnosť ho reklamovať vlastne hocikedy.
 8. Jedine: https://www.telekom.sk/televizia/magio-go/magio-go-tv-box len to má háčik, že už je dlhodobo vypredaný, vyšlo by ťa to vlastne jednorázovo a následne keď máš vlastne jednu televíziu tak máš zadarmo Magio Go, len tu už nastáva to, že mal by si možno menej programov a zároveň málo ich je v HD pri Magio GO. Ale aj tak si myslím, že 2,95€ za ten druhý box ťa nezruinuje.
 9. Alebo možné je iba to, že sused má router na mieste bližšie k tebe kde to skúšaš, lebo typujem, že nevieš asi kde vlastne má sused router.
 10. Ach a SAT zase nič A nech nehovoria mi,že na to nie je kapacita, a aká? Keď na to nie je kapacita, tak akože niekedy bude? Lebo ak nie je tak potom nikdy nebudú akože programy, ktoré sú dostupné v HD?
 11. Zároveň ešte nemalo by sa to zapájať čo som osobne čítal do predlžovačky, najlepšie rovno do zástrčky. Ale stále platí najlepšie je ťahať kábel, tam máš istotu, a plnú rýchlosť, takto ako bolo písané, nevieš či to u teba bude fungovať na 100%, takže jedine keď tak chceš toto tak kúpiť niekde kde môžeš vrátiť bez udania dôvodu do 14 dní, keby to nešlo ako potrebuješ tak to jednoducho vrátiš.
 12. @matospisar1 tu vieš zistiť všetko o tom koľko budeš za čo platiť: https://www.telekom.sk/volania/roaming/pausal Čo som to pozeral, tak by ťa 1MB dát vyšlo 0,49€ a ešte sú k dispozícii balíčky: - 20MB - 4€ - 100MB - 10€ - 500MB - 30€ Čiže ako bolo spomenuté odporúčam aj ja v Rusku si zakúpiť jednorázovú simkartu, lebo naozaj so Slovenským operátorom sa nedoplatíš, keďže aj také volania, 1 min. odchádzajúceho hovoru stojí 1,95€ a prichádzajúci 0,99€.
 13. @Tataracik ti na to odpovedal, ze to je ako Android boc a ak tam je Play store tak potom to mozno rozchodis, aj tak garancia nie je kedze Telekom nepodporuje Android boxy. Tak skus cakat na niekoho kto ma prismu skusenost, ale asi sa nacakas
 14. A určite to nebude za lacný peniaz, na takúto vec si nájdi nejaký menší servis kde takéto veci opravujú, a určite to nebude nikde na počkanie, keďže ani displej pre daný telefón nikde nemusia mať k dispozícii a zároveň to nie je záležitosť, že by ti to niekto vymenil za 10 min.
 15. Nebude to problém, jedine pri prepise je nutné aby bola prítomná osoba, na ktorú to je teraz písané, ak to nie je možné, tak jedine potom splnomocnenie.
 16. S dotáciou na telefón nie, na jeden paušál je možné s akciovou cenou zobrať iba jeden mobil a to každé 2 roky, alebo skôr po skončení viazanosti, ak chceš ďalší mobil jedine si zobrať aj ďalší paušál, alebo ho zobrať jedine v plnej sume.
 17. Tak keď si kupuješ tie čo sú brandované, také iPhony nemá brandované, pri iPhonoch celkovo žiadny operátoroch ak sa nemýlim ich nemá brandované, a takto by to malo byť u všetkých telefónoch si myslím, len to je tak keď to dovolia výrobcovia, zároveň ja v tom nevidím logiku aby operátor testoval aktualizáciu alebo čo vlastne robí a zároveň tým zdržuje aktualizáciu o niekoľko dní a tým pádom nebrandované telefóny majú aktualizáciu dávno, ale tí od operátorov oni stále čakajú. (tiež táto vec je ďalšia nevýhoda kúpy telefónu od operátora)
 18. Žiadny je to jeden ten istý mobil presnejšie tento: https://www.telekom.sk/mob/objednavka/samsung-ponuka/-/scenario/e-shop/hw-pausal/vyber-hw/samsung_galaxy_j6_plus Je možné, že v iných e-schopoch majú za názvom ešte 2018 čo znamená kedy mobil vyšiel, ale určite to nie je ďalší telefón, je to, ale zároveň matúce lebo pri niektorých modeloch to tak je, že je novší model, ale pri tomto to neplatí pri J6 sú len dve verzie a to čisto J6 a táto J6+.
 19. O prenájme boxov ťa museli na predajni oboznámiť, keďže musia sa každého spýtať či chce box s nahrávaním alebo bez nahrávania, zároveň by som rád vedel kde si zobral ten pocit, že to malo by byť zadarmo pre obyvateľov dieiny za to, že sa pripojíte, žiadnu takúto akciu Telekom určite nemá, prenájom boxov platí každý zákazník. Najlepšie bude ak pôjdeš do Môjho Telekomu či do aplikácie a tam si pozri rozpis vo faktúre za čo presne platíš, musí to tam byť napísané, takto ti ťažko pomôžeme zistiť za čo presne platíš keďže len ty sám vieš zistiť čo máš vo faktúre, zároveň osobne si myslím ako všetci píšu, že platíš ešte za obdobie 15-31.12 a aktuálne 1.1.-31.1. a až budúci mesiac budeš platiť normálne. Však skús tú srandu, a na Polícii sa ti buď vysmeju alebo ťa pošlú preč s tým, že čo ich otravuješ zo sprostosťami. Keď aj keby nejaká chyba nastala, riešiť to najlepšie reklamáciou u Telekomu, Polícia s týmto nemá nič spoločné.
 20. Nie je možný ako sa píše v tej téme, nabudúce odporúčam použiť vyhľadávanie tu na fóre.
 21. A hlavne, Telekom či iní operátori typujem, že ak telefón po roku inde stojí dajme tomu o 100€ menej, osobne som kupoval keď vyšiel iPhone 8 za 799€ (64GB verziu) a dnes už stojí niekde aj o 110€ menej čiže 689€ niekde aj menej, ale toto som zistil len cenu s takého overeného obchodu ako je nay elektrodom. Čiže operátori idú stále podľa odporúčaných cien, a tým pádom je aj po roku suma vysoká, a tie dotácie už proste nie sú bohviečo, kedysi keď boli mobily za 1€ vtedy jasné takéto by stačili, len teraz išli hore cely telefónov tak by mali ísť aj dotácii ale to sa nestane. Ja osobne som, ale aj tak názoru, a aj tak už robím, že radšej si kúpim mobil v e-shope lacnejšie a keď tak aj na splátky, niekedy sa to oplatí, lebo takto tiež človek čaká 2 roky dokým skončí viazanosť aby si mohol zobrať mobil a zároveň si, ale nevybaví lepší paušál.
 22. Asi si myslím, že ani nespojazdni, keďže reálne percento koľko ľudí používa tento prehliadač je určite malé, väčšina využíva tie alternatívne ako Google Chrome či iné. Skôr by som ja navrhoval keby dokázalo fungovať radšej MagioGo bez hocijakého doplnku.
 23. Otázne je kde, ono vo viacerých dedinách je toto maximum, a keby malo prísť zlepšenie tak jedine asi VDSL aj to je taká malá šanca. Po skončení viazanosti odporúčam inú variantu zvoliť čo je rýchlejšia ak je teda dostupná na tvojej adrese.
 24. @starec_2377 mohlo, však ono aj TV či PS4 boli pre nových zákazníkov síce len, ale ako hovorím v auguste ešte bol notebook Lenovo a počítač Lenovo, čiže ponuka sa nejako rýchlo zmenila, a zároveň nerozumiem prečo nedokáže Telekom mať v ponuke notebook aspoň stále, aj keď ono ten notebook čo bol či ten počítač neboli nič extra, ale oplatilo sa to, hlavne s tou výhodou, že to môžeš platiť mesačne ako doplatok. To čo teraz ponúkajú a tebe aj ponúkali to na bezdrôtovú domácnosť to je ponuka čo je stále, teda aspoň minimálne tie powerline majú stále a jedine čo pridali dávnejšie sú tie slúchadlá a myška a ten wifi extender, ale si myslím, že na takúto ponuku nenalákajú si nových zákazníkov ani si neudržia tých stálych.
 25. A doplácať 300 či 400€ za mobil čo stojí 1000€ je pekná suma, celkovo aj tak pri iPhone 8 by si doplácal určite 200€ typujem, že určite aj viac keďže ten mobil stojí 699€ a to by si fakt musel mať dobrú dotáciu na telefón a aj vysoký paušál aby ťa vyšiel tých 200€ aj menej. Zároveň ak nemáš záujem doplácať také veľké sumy tak od iPhonu daj ruky preč, tam by si fakt asi len málo doplácal pri iPhone SE, ktorý už dlho nemá Telekom v predaji.