Samer303

Člen
 • Počet príspevkov

  384
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

56 Výborné

1 Nasledovník

O Samer303

 • Hodnosť:
  Super Profík

Nedávni návštevníci profilu

2 084 zobrazení profilu
 1. Bohužiaľ žiadny spôsob, powerline je už samo o sebe také nanič riešenie keďže funguje len niektorým, a to tým, čo majú elektrické rozvody po jednej sieti či ako to je Jedine naozaj ten kábel nejako poriešiť, alebo potom Magio SAT je ešte riešenie.
 2. Nie vsetci kedze nie kazdy si berie nieco navyse pri predlzovani viazanosti, vyjadril som sa ako si myslim ze to je, a ze sa jedna o spekulaciu ktora sa ti asi nepodari.
 3. A to si kde zistil? Síce ti napísala, že ten poplatok sa zruší to áno, ale nikde nepíše, že nebudeš musieť doplatiť určitú sumu, a to kvôli špekuláciám, čo vlastne teraz ty ideš spraviť, sa ale divím, lebo to rovno môžeš ísť na pobočku odovzdať im čo je ich a rovno to zrušiť a následne rovno ti po zriadení novej služby späť aj vrátiť tvoje zariadenia, ale stále si myslím, že nepochodíš, keďže určite to nefunguje tak ako si myslíš, a ak áno tak to Telekom má celkom neošetrené a voči iným zákazníkom nespravodlivé.
 4. https://www.telekom.sk/wiki/ostatne/roaming-v-eu Tu je riešenie ako postupovať keď ti účtujú roamingové poplatky: Toto bohužiaľ nijako asi neobídeš keďže roaming síce je ako keby zrušený a využívaš svoje dáta a minúty tak isto ako doma, ale je to zabezpečené takto, aby si nevyužíval dlhšie ako 4 mesiace svoje služby v zahraničí, čiže ak si dlhodobo v zahraničí a nechodíš späť na Slovensko na dlhšiu dobu tak odporúčam ti jedine zaobstarať si simkartu v tom štáte kde pracuješ.
 5. https://www.t-mobile.cz/t-mobile-televize Tu nájdeš informácie o službách čo ponúka český T-mobile, prípadne majú aj satelitnú televíziu, alebo ak máš teda na SK magio tak vieš to riešiť ešte Magio GO BOXOM, https://www.telekom.sk/televizia/magio-go/magio-go-tv-box ktorý ak sa nemýlim už funguje aj v zahraničí, len ponuka programov je trošku menšia, ale ak by ti vyhovovala ponuka programov si myslím, že toto bude najlacnejšia voľba keďže kúpiš si iba tento box a Magio GO máš vlastne zadarmo k Magio IPTV či SAT, taktiež ak chceš pozerať prípadne Markízu či JOJku tak toto bude lepšia voľba lebo pri televízii od T-mobile by si mohla pozerať iba Markizu International a JOJ Family.
 6. Nie tu ti bohužiaľ nikto nevie povedať kedy bude znova dostupný.
 7. Máš ďalšie tri možnosti: 1. Napísať na chat na stránke telekom.sk 2. Ísť osobne na hociktorú pobočku Telekomu 3. Zavolať na infolinku 0800 123 456
 8. @Tataracik no hej, vyzerá to, že odbiehajú od inej práce, reálne oni nie sú určite zamestnaní ako niekto kto pracuje na fóre, ale určite nejakú inú pracovnú pozíciu majú a toto je pre nich niečo navyše čo pravdepodobne nerobia asi dobrovoľne keďže keď tu bol @Matey to vyzeralo tu lepšie. No hej, úroveň fóra by sme nemali my ťahať, ale je smutné to, že momentálne to robíme. @hgt65 Reklamy mal kedysi dobré, ale to už je minulosť, prišiel Sagan a išlo to dolu vodou, hlavne pre to lebo dať Sagana do reklamy na mobilného operátora je celkom blbosť, to ti nikto nepôjde potom do Telekomu. To, že je fórum mŕtve očividne nevidí nikto s vedenia, oni ani veľké percento zamestnancov nevie o tomto fóre si myslím, a vedenie určite tiež nie. Inak také menšie klamstvo je aj toto v https://forum.telekom.sk/contact/: Čo vlastne nie je pravda, stačilo mi sa pozrieť na všetky profily adminov a ani jeden nie je online, a podľa tohto textu to vyznie, že toto je ich pracovná doba a mali by ju dodržiavať. Ak niekto sa o toto fórum stará alebo kto nariadil nech sa vytvorí, tak ten si očividne myslel, že sa o to tu budú zákazníci starať, čo je nereálne, a hlavne stále nie je doriešené to, že niektorí jedinci si myslia, že tu na fóre vyriešia také veci, ktoré vyriešia iba cez infolinku alebo osobne na pobočke, a tým pádom tu vzniká zbytočný SPAM, ktorý zároveň by mal byť zmazaný ale nie je.
 9. Číslo po prenesení ti ostáva len sa mení operátor. Číslo ale neprenesieš skôr ako po 9.6,2018 kedy ti končí viazanosť, a keby si ho chcel skôr preniesť môžeš ale platíš pokutu, ktorá bude nízka, ale tak hádam to už vydržíš hádam do 9.6 predsa to je zachviľu. Tomuto ťažko pochopiť čo si napísal, ale ak to myslíš tak, že podáš výpoveď u Telekomu o zrušenie tak tým pádom číslo už neprenesieš keďže to číslo sa zruší. Ak chceš teda to isté číslo čo máš u Telekomu mať u iného operátora jednoducho iba po skončení viazanosti u Telekomu choď k tomu operátorovi kde chceš preniesť číslo a tam vyriešiš nový paušál a takto a povieš, že si chceš preniesť číslo a u Telekomu nič nerieš, prenos vyrieši ten druhý operátor za teba.
 10. Asi ani už nebude funkčná už od 2016 nie je funkčná podľa tohto príspevku.
 11. Riešenie je, a to prechod na Magio SAT kde táto možnosť je, pri ADSL asi nikdy nebudú dva HD, lebo to by proste ten internet nezvládol, reálne to asi len to najlepšie VDSL a optika zvládne.
 12. @mk4391734 nerozumiem prečo odpovedáš na už skoro rok starú tému, a neviem čo je ti na tom divné, sú aj menšie deti na internete, pri internete nie je určená veková kategória.
 13. Takto je u mňa internet, bežím na wifi na optike 300/30Mb/s a pri hrách nemám problém. Hovorí sa, že na hry jedine kábel, čiže ak máš možnosť natiahni ho Hádam nemáš tak nahovno umiestnenú optickú prípojku ako ja, v kuchyni hore na kuchynskej linke, a tam kde mám PC by som asi ťahal internet cez vchodové dvere a všelijako, proste technici čo prišli mi sem dať optickú prípojku boli asi lenivý, chcel som ju priamo pri PC (prípadne aspoň natiahnuť iba optický kábel až do izby kde je PC) ale oni to spravili tak, aby to mali veľmi jednoduché a nemuseli všelijako naťahovať to, tak to dali tam kde im bolo výhodné a povedali "však na wifi môžete fungovať", ale na druhú stranu nechcem nikde vŕtať takže asi aj preto to dali tam kde dali, lebo bez vŕtania by sa to nenatiahlo Ale to už hovorím od veci
 14. Bohužiaľ musíš napísať inde, tu sme len my obyčajný ľudia, nikto so zamestnancov, čiže nikto s kompetentných sa tu nenachádza a určite ani nikto s nich sem nechodí (ani nevedia možno, že ich firma má fórum :D)
 15. @andyandy754 to mu asi nevysvetlíš, on asi chce vedieť presne do bodky dôvod prečo v jednom byte/dome nemôžeš mať viac prípojiek, dotyčný ale asi moc rozumu nemá keď stačí si len pomyslieť čo za blbosť ho napadlo len s toho, že kto by chcel mať doma dve prípojky, a to napríklad, že v hornej časti domu mám 30Mb/s internet a v dolnej 80Mb/s a to by ma zaujímalo na čo by bolo dobré.