Samer303

Člen
 • Počet príspevkov

  329
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

30 Výborné

1 Nasledovník

O Samer303

 • Hodnosť:
  Super Profík

Nedávni návštevníci profilu

1 695 zobrazení profilu
 1. Hej, ledva niekto má 300Mb/s na optike, a oni chcú garantovať do 1Gb/s to chcem v idieť, a upload teda zvýši sa na 100Mb/s? Bieda celkom, ale už teraz je pomer download a upload celý nanič, 300/30Mb/s je otrasný rozdiel, hlavne ponúkať download najviac 30Mb/s, keby aspoň s príplatkom bol vyšší ale nie je, taktiež pri optike určite môže byť lepší upload ako 30Mb/s len pre nich je nejako priorita download než upload. A o ADSL uploade to asi radšej pomlčím, tam je upload max. 1Mb/s, že? Ten ich router pre optiku s Wifi je nanič no... pekné, že má 1Gb/s pre kábel, ale Wifi tak max. 100Mb/s (aj to približne keďže mám okolo 70-80Mb/s pri vzdialenosti od routra asi cca 5 metrov dajme tomu), aj keby som mal ten ich router rovno pri notebooku či USB wifi karte tak stavím sa, že aj tak viac ako tých 100Mb/s nebudem mať, proste to by som fakt musel mať asi router za 200€, a nie nejaký za 20€ kde uvádzajú zavádzajúce údaje, že Wifi zvládne 300Mb/s zaujímavé ale nikde nepísané pri akých podmienkach, zároveň všetky tie lacné routre aj do 50€ majú 100Mb/s download porty pre kábel.
 2. Pre istotu som sa spýtal na technickej podpore, a ževraj testovali ale nešlo to, teda to nevedia garantovať, presnejšie čo presne mi napísali:
 3. Len dodám, že nabudúce zvoľ lepší, výstižnejší názov témy, pri takomto názve témy niektorí radšej ani nebudú odpovedať keď je takýto názov.
 4. Ako predčasné? Ak máš viazanosť 2 roky tak jedine po tých 2 rokoch.
 5. Nemyslí skôr tento nový, ktorý je bez nahrávania s podporou externého HHD? https://www.telekom.sk/wiki/zariadenia/magio-sat-box-kaon-na1170
 6. Skor to budu nejake notebooky krore uz davno nie su v predaji, ten co ponukaju teraz sice neviem kolko stoji na akciu ale ak aj 200€ stale dobre, kedze dnes nekupis novy za tolko, aj ked jedine co je na tom notebooku dobre je ten 500GB disk a ako tak 4GB ram, inak nic moc ale na obycajnu robotu word ci surfovanie to aj staci asi.
 7. Tak keby bol s doplatkom napr. 300€ to je dobra cena. tak nemyslim k S9 dat S8, skor strednu triedu ako lowend (skor mobily ktore sa im nepredavaju, tak ich daju zdarma)
 8. Sú aj k internetu či TV, lenže proste teraz ich nemajú, ako som písal na vianoce ich mali, keďže bola vianočná akcia, ale teraz nemajú možnosť si zobrať XBOX k internetu či TV, jedine notebook a ešte pár iných vecí.
 9. A začal si využívať tú simkartu hneď ako si ju dostal? Ono trvá niekoľko minút pokiaľ bude aktivovaná a funkčná na 100%. V prípade ak nejde doteraz tak jedine vymeniť.
 10. Nabudúce nezverejňuj radšej osobné údaje, ako bolo písané, jedine pri predĺžení dá sa riešiť zľava či nejaký XBOX a tak, len to budeš musieť mať asi šťastie aby ti končila zmluva na vianoce keďže XBOX býva zvyčajne počas vianoc, inak býva jedine notebook.
 11. @Pepsi - no aj na tie vianoce ničím moc neprekvapia, už druhým rokom bolo asi to isté, možno nejaký notebook bol navyše, ale tiež nič extra zároveň bol aj XBOX (ktorý si osobne myslím, že by mohol byť celoročne, alebo Playstation), a ešte dva mobily za cenu jedného - druhý mobil bol nejaký shit, ktorý by si ledva predal niekomu za 100€ bez záruky
 12. Bohužiaľ nie, bola možnosť cez vianoce ale táto akcia už skončila.
 13. Jedine cez retenčné oddelenie by si možno dokázal vybaviť zľavu akú si mal doteraz, na predajni či cez pani na infolinke ti povie len to čo je v ponuke pre všetkých alebo zľava cez Magendu. Je to, ale celé smutné, môžeš byť ako chceš dlho verným zákazníkom, ale stále radšej dajú viac vecí tým novým zákazníkom aby ich prilákali ako mysleli na tých starších čo sú v Telekome dlhé roky, byť tebou keby som našiel lepšiu ponuku inde išiel by som hneď, rýchlejšie spraviť prenos čísla ako sa naťahovať so zľavou.
 14. No ako tak 300Mb/s je akurát, ale už aj rýchlejšie sú optiky, taktiež ja osobne by som bol kedy upload bol lepší, inde majú pokiaľ viem za príplatok 100Mb/s a Telekom má len 30Mb/s v každom prípade, čo je celkom málo na to, že download je 300Mb/s čiže by to chcelo spraviť nejako aby bola upload a download rýchlosť podobná.
 15. @Pepsi len taký detail, v jeho príspevku uvádza, že nemá zmluvu pri sebe, ale tak každý sa pomýlime