Samer303

Člen
 • Počet príspevkov

  453
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

64 Výborné

1 Nasledovník

O Samer303

 • Hodnosť:
  Super Profík

Nedávni návštevníci profilu

2 310 zobrazení profilu
 1. @vagabundacavo však vyskúšaj riešiť s Telekomom tvoj problém takýmto spôsobom a vulgárne, a nič, ale nevyriešiš, takéto veci je najlepšie riešiť s kladnou hlavou, a hlavne trpezlivosť je to najdôležitejšie, hlavne nečakaj, že to vyriešiš do jedného dňa. To je všetko odo mňa, už sa nebudem k tomu vyjadrovať ak aj naďalej by si sa chcel správať tak ako sa správaš, riešiť to tu ďalej nemá význam, reálne tu nič nedoriešiš, pomoc zo strany @Ľuboš-a tu bola, ty si ju pravdepodobne neprijal, čiže už tu nie je tu na fóre čo ďalej riešiť.
 2. Akú veľkosť myslíš? Nerozumiem tvojej otázke a ani nikto iný asi nerozumie, musíš trochu špecifikovať tvoju otázku.
 3. Toto si pekne prečítaj, a naozaj s takýmto prístupom aký máš, sa nikam nedopracuješ, nechcem radšej vedieť ak by si ty bol majiteľ takejto firmy, či niečo podobné, tak s tvojím správaním by si rýchlo skončil
 4. @pietro123 ja osobne si ho ani kupovať nejdem, len ma zaujíma len tak aká bude ponuka, ale vyzerá to zatiaľ biedna ako vždy, čo sa týka farieb hlavne. Ja som tiež toho názoru, že radšej kúpiť v normálnom obchode, keďže operátor ti nedá veľkú zľavu, jedine pri vysokom paušále ale aj tak tá zľava nie je nič extra. Už to proste nie je ono, kedysi si dal za mobil 1€ a mal si super mobil, a dnes čo? Si verný zákazník dajme tomu 20 rokov a dostaneš bonus na mobil 150€ pri mobile za 1 000€, neviem ako to je u Telekomu, či aj tu to platí, že za roky čo si u Telekomu máš vyšší bonus (myslím tak, že ak si u Telekomu 10 rokov dajme tomu máš bonus navyše 50€ a takto). A to už síce mimo témy, nehovorím o tom, že niektoré mobily nepridajú, napríklad hlavný operátori nemajú žiadne Xiaomi telefóny čo je škoda, tieto telefóny sú teraz populárne a cenovo veľmi dostupné a v prípade operátorov pri ich zľavách pri paušáloch na mobil by tieto mobily vyšli za veľmi prijateľnú cenu, len je škoda, že zatiaľ iba jeden operátor na SK ak sa nemýlim ponúka Xiaomi telefóny
 5. Ide v poriadku, na to čo si písal ti postačí úplne v poriadku. Otázne je akú hru, pretože RAM problém nebude ten PC ju má 4GB, ale mohol by mať skôr 8GB čo je taký základ na hry, ale s tým procesorom a integrovanou grafikou no neviem moc aké hry zahrať by sa dalo. Ja ho osobne využívam iba na surfovanie na internete a pozeranie filmov, na tieto veci mi postačuje, a hlavne za tú cenu je to super. Taktiež má 1TB disk čo je výhoda.
 6. @Miška a iPhone XR ten v ponuke nebudete mať? A ak áno, vo všetkých dostupných farbách? (Ale to asi nie, tých farieb je veľa, ale aj tak nevidím dôvod prečo by Telekom nemohol ponúkať všetky dostupné farby, keď to iný predajcovia dokážu bez problémov)
 7. Možno sa dočkáme, teraz Apple uviedol mobily s DualSimom ale druhá karta musí byť eSIM čiže možno sa operátori spamätajú
 8. Tak po osobnej skúsenosti s týmto počítačom, len napíšem, že predsa len klávesnica a myš sú v balení, obsah balenia na stránke telekomu je nejaký chaotický, keďže tam sa to neuvádza, ale hneď ako som pozrel na krabicu bolo na nej napísané, čo všetko je v krabici a po otvorení tam bola klávesnica aj myš.
 9. Podľa čoho porovnávaš? Ja čo som porovnával ten počítač tak na alze stojí: https://www.alza.sk/lenovo-ideacentre-330-20igm-white-d5358833.htm 449€ a pri Telekome by vyšiel, 216€ + 1€ jednorázovo, čiže o polovicu menej, možno u notebooku to je inak, ale minimálne u tohto PC to vychádza dobre. Tak každý nemá rovno 500€ dať, a na splátky to nie je zlá voľba, v prípade ak človek nedá veľa peňazí navyše kvôli splácaniu.
 10. Prípadne je možné potom len vypnutie týchto platieb.
 11. Na vianoce tiez max. navyse Xbox tusim, ako kazdy rok. @Tataracik to ano ale stale ta vyjde ten ntb ci pc menej ako predajna cena a zaroven nemusis to zaplatit hned ale na splatky mesacne.
 12. Tvoju požiadavku smeruj na e-mail: aplikacia@telekom.sk
 13. Jedine to prepísať na teba, ale na to bude treba splnomocnenie.
 14. Asi myslíš ISIC, a bohužiaľ nie, u Telekomu nie je žiadna zľava na túto preukážku.
 15. Nabuduce ak vies cislo zadielky tak si sleduj kde sa zasielka nacjadza na stranke posta.sk, ale zaujimave ze SMS neprisla.