Samer303

Člen
 • Počet príspevkov

  809
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

184 Výborné

1 Nasledovník

O Samer303

 • Hodnosť:
  Macher

Nedávni návštevníci profilu

8 039 zobrazení profilu
 1. Pravdepodobne nie, bude to to isté, len s tým, že Magio GO Box je lepšia varianta pre televízory, v prípade ak chceš pozerať na PC tak cez prehliadač.
 2. Podľa stránky na wiki https://www.telekom.sk/wiki/televizia/magio-go#-10 je tam písané to, že iba na území EÚ.
 3. Čo sa týka hovoru z operátorom to funguje stále, len po zavolaní na infolinku Vás to neprepojí rovno na operátora, a prepáčte, ale Vaše "s nahraným hlasom ja neviem komunikovať" to si nechajte pre seba, s nikým nekominikujete, len postupujete podľa inštrukcií a stláčate na telefónnom mobile číslice, zároveň ak toto nezvládnete nerozumiem ako ste dokázali napísať sem na fórum. Zároveň ak je obtiažne pre Vás kontktovať Telekom cez e-mail potom je jedine možnosť pre Vás zastaviť sa na hociktorej pobočke osobne.
 4. @Tataracik je to riešenie, ale zbytočné ak má dajme tomu ovládač od LG presnejšie ten magický, čo ovládaš len pohybom ovládača kurzor na telke a iné vymoženosti, si myslím, ak by chcel takýto ovládač nahradiť tak to by sa musel riadne bachnúť po vačku, a jediný univerzálny typujem, že je logitech harmony ako som počul ale ten nie je lacná záležitosť. Sa divím, že ani nové boxy nemajú HDMI CEC, lebo mať v dnešnej dobe dva ovládače je nanič, keďže dá sa telka ovládať tým od Magio ale tie smart funkcie bohužiaľ nie a mať dva ovládače je fakt nekomfortné, a tiež človek si kúpi dajme tomu drahú smart telku so skvelým ovládačom k nej za 700€ dajme tomu aleee MagioBox ho brzdí v jeho plnohodnotnom používaní
 5. Este je jedna moznost ze ti skoncľila viazanost a v pripade slonceni ak nepredlzia cena sa zvysi, lenze tebe tak ze kazdy mesiac ina suma cize to ono nebude. no jedine zajdi na pobocku alebo na infolinku skus zavolat.
 6. V detailoch danej faktúry mal by si mať rozpísané, presne za čo koľko EUR, bezdôvodne vyššia suma nebude, niekde bude problém.
 7. https://www.telekom.sk/televizia/magio-go
 8. A hlavne ponúknuť ti ak u nich nemáš paušál tak to ti ponúknu ale **piip** z toho keď človek má viazanosť inde a Telekom chce zákazníkov ale pri výške pokuty za zrušenie viazanosti sa to ani neoplatí, a Telekom ani neviem či niečo ešte prepláca a keď hej tak výška je celkom nízka toho preplatenia. A zároveň osobne keď mi to ponúknu to ani nemá zmysel, prejsť od Oranžového k Telekomu už to človeka ale **piip**, že každý zamestnanec ti to ponúka, akože rozumiem, je to asi jeho povinnosť, ale počúvať to dookola už ma nebaví
 9. Znova podať tým istým spôsobom o tie tri mesiace, tu nepochodíš, tu to nemá zmysel písať, nemáme ti ako pomôcť.
 10. Aj to sa môže stať, ale zaujímavé, že ti neskúsili poslať e-mail keď ťa nevedeli skontakovať, e-mail určite bol v systéme...
 11. Zľava by mala byť rozrátaná na 2 a 3 mesiac, ak hovorím zle tak ma opravte niekto, ďakujem, ale určite nie je táto zľava do konca viazanosti.
 12. Si myslím, že taký ovládač možno ani nemal, teraz už dávajú len ten jediný a to tento: https://www.telekom.sk/documents/10179/144683/Manual+-+Univerzalny+ovladac+-+Phillips+A4+11_13__9.pdf/1fa32464-586b-42f9-9790-3c1248958c12 Najhoršie na všetkom, je tak osobne som ho chcel nahradiť iným univerzálnym, ale aj tie čo uvádzajú u nich, že funguje z boxami Kaon (pri MagioSAT čo dávajú) tak ani jeden ovládač mnou skúšaný nedokáže ovládať MagioBox, tie boxy sú nejako začarované, jediné čo som počul, že z Logitech Harmony funguje, ale ten je už trošku v inej cenovej kategórii
 13. Noo rozumný čas.. to je otázne, rozumný čas bol možno v nobembri prípadne prvé týždne decembra, myslíš v pondelok 16. decembra? Ono, osobne ti poviem s kuriérmi problém nemám, vždy mi prišlo čo malo.
 14. Určite to pôjde, viem to potvrdiť pri mobile kúpenom od Telekomu v pohode od iného operátora mi funguje simka, sprostosť to bola keď to bolo blokované, ešte by to chcelo zakázať aby si dávali operátori do niektorých mobilov svoje logá pri spustení (ak to ešte stále robia), prípadne iné rozdiely, ktoré sú neférové voči telefónu kúpeného v normálnom e-shope či kamennej predajni.
 15. Odporúčam prejsť na 5Ghz wifi, sám som tak spravil, tiež som mal tento Huawei a pri 300Mb/s som využíval ledva 80Mb/s, tak som si síce ten od Telekomu "prémiový" router čo má aj 5Ghz wifi vymenil za tento Huawei, a som osobne spokojný, teraz aj 180Mb/s sťahujem, a pri NTB čo má asi lepší prijímač a pri mobile dokážem namerať aj cez 200Mb/s bez problémov, a zároveň nezazanamenávam žiadne problémy s 5Ghz wifi, beží mi tak isto ako 2,4Ghz pásmo. Prípadne dať za tento huawei svoj router, ale ja osobne som to nechcel riešiť takto keďže nechcem mať toľko zariadení, stačí mi jedno, a moje potreby to spĺňa, čiže je už na tebe akú rýchlosť potrebuješ, ale vždy platí, že cez kábel to bude najlepšie.