Samer303

Člen
 • Počet príspevkov

  587
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

104 Výborné

1 Nasledovník

O Samer303

 • Hodnosť:
  Macher

Nedávni návštevníci profilu

3 064 zobrazení profilu
 1. Zájsť na pobočku alebo prípadne zavolať na infolinku a objednať si ďalší Magio Box.
 2. Tak ono najprv musíte presne podľa toho čo ten automaticky hlas chce zadať, a následne vás to spojí s dostupným operátorom. Odporúčam to vyskúšať ešte v pondelok, lebo dnes sa bohužiaľ nijako ani neskontaktujete s Telekomom keďže je víkend a k tomu aj sviatok, keď tak zajtra skúste napísať im správu na ich Facebook https://sk-sk.facebook.com/telekom.sk/ tam odpisujú relatívne rýchlo a sú tam aj cez víkendy (ale dnes asi nie keďže je sviatok).
 3. @GaboC máš balík M? Ak áno možno to tým bude, osobne mám balík L a tieto programy mi idú, čiže je dosť možné, že sú tieto programy až od balíku L. Odporúčam ale sa prípadne ešte pre presnejšie info informovať na infolinke (0800 123 456) či na chate alebo napíš im do správy na ich facebook stránke. Alebo možno odpoveď by mohol vedieť @Ľuboš alebo @Terka
 4. Zavolajte na infolinku: 0800 123 456 ale najbližšie až v pondelok, keďže infolinka je dostupná iba pracovné dni od 8:00 - 21:00
 5. @13black13 mne osobne je jedno, aj tak tie informácie som úplne inde videl než tu, a o dosť skôr, mne ide o to, že prečo to tu je neskoro a zároveň nie kompletné. @lucivaty ČT:D a ČT art je jeden program, len s tým, že po 20:00 vysiela ČT Art.
 6. @Ľuboš dobrá snaha o informovanie, len moja otázka nie, prečo až v deň kedy už boli tieto programy zaradené? Na iných stránkach bol informácie, už pár dní skôr, tak prečo aj tu nemohli byť, čo viem tak kedysi novinky o programoch tiež bývali skôr a bol uvedený dátum kedy budú dostupné, nie až v deň kedy sú dostupné. A zaujímal by ma taktiež ako @composite19 prečo nie je v nových kanáloch spomenutý kanál ČT Šport a ČT:D/art, z akých dôvodov.
 7. Skús napísať zajtra na chat či fb stránku alebo tu: https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/ Ešte možno @Ľuboš či @Terka by to mohli vedieť zistiť prípadne. Inak je to celkom sranda, pomaly ani mesiac im tá vianočná ponuka nevydržala, teda s polovice keďže už je ten vysávač a TV vypredané, ale podľa môjho názoru je otázne či ešte naskladania niečo, možno len obmedzený počet bol, ale to asi je blbosť keďže vianočná akcia je ešte aj celý december. No tiež by ma to len tak zaujímalo či mienia naskladaniť ďalšie kusy alebo už je to vypredané úplne.
 8. A nie je to jedno či 0,49 či 0,50? Som si myslel, že takéto nanič ceny dávajú len v obchodoch, ale mýlil som sa
 9. @composite19 bodaj by to tak bolo, by tu na fóre bolo o pár tiem menej o "veľký" záujem o tento program No najhoršie na tejto informácii je zase, že sa to dozvedáme s neverných a iných portálov ako priamo tu na fóre. Fakt by asi mali ľudia s Žive.sk robiť tu na fóre a informovať nás o tom, lebo ak sám Telekom nevie túto informáciu skôr :DDD
 10. Meral si cez kábel? Možno najlepšie bude zavolať na technickú podporu, kde ti preveria či je u nich všetko v poriadku: 0800 123 777. Ak chceš to zrušiť počas viazanosti tak informáciu o presnej výške pokuty zistíš na infolinke: 0800 123 456, prípadne na chate či na chate na FB, taktiež pokuta je každým dňom nižšia.
 11. https://www.telekom.sk/internet/magio-internet?aktualne-akcie#sec-9 tu si vieš pozrieť koľko budeš platiť mesačne či jednorázovo. No len otázne je či máš nárok na vianočnú akciu, keďže bolo to na začiatku, že len pre nových zákazníkov, potom, tu bolo niečo, že pre existujúcich, potom dosť ľudí píše, že to je zase iba pre nových, no jedine sa priamo v Telekome alebo skús zadať cez web objednávku či ti to pri existujúcej službe ponúkne, prípadne zavolaj počas pracovných dní na infolinku.
 12. Ak sa nemýlim tak ak máš poistený ten telefón ako hovoríš, tak opravu riešiť cez Telekom, takto to asi nefunguje, že ty si ho dáš opraviť a iba preplatiť. Príjsť do Telekomu a s nimi to riešiť a oni to dajú na opravu.
 13. No pravda, ale tak HD ako píšeš, sú prípavený, už staršie televízory majú HD, ja mám doma nejaký Panasonic, kupovaný asi pred 8 rokmi možno viac a je HD. Sme proste pozadu, keď začne byť 4K na Slovensku poriadne, tak vtedy až bude HD na všetkých kanáloch, lebo momentálne už to nie je ako pred rokom kedy HD programy u Magia pribúdali každú chvíľu, teraz skoro vôbec, a tých programov je ešte veľa čo nie je v HD, a to sa mi nechce veriť zase, že tie stanice natáčajú v horšej kvalite ako HD, problém bude niekde inde, a to asi u Telekomu (čo bude, keď niekoľko rokov nie sú schopný sprístupniť možnosť pozerať 2HD programy naraz)
 14. To je pekné, to potom čakajme keď dajú všetkých 30 programov v Archíve v HD pôjde asi aj hore cena tým pádom. A to tiež, platiť tak veľa keď ani polovica s tých 30 programov nie je v HD, 11 z 33... je to celé zle, poriadne nie sú HD programy a už je 4K, len oni sa nevedia dopracovať k tomu aby bolo čo najviac HD programov
 15. Za 7 dňový archív je to fakt dosť, keď konkurencia má zadarmo 31 dňový Aj keď sú síce prvé 3 mesiace zadarmo, tak pri takej 24 mesačne viazanosti po 6€ mesačne to je 21 mesiacov a to robí 126€ čo je dosť...