Samer303

Člen
 • Počet príspevkov

  789
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

177 Výborné

1 Nasledovník

O Samer303

 • Hodnosť:
  Macher

Nedávni návštevníci profilu

4 812 zobrazení profilu
 1. https://www.telekom.sk/zrychlujeme tu vieš si pozrieť po zrýchlení VDSL a optiky aké sú rýchlosti, u ADSL ostávajú rovnaké ako predtým.
 2. Fuuu... to máš starší Android než 5.0?
 3. Asi nie keďže si podpísal zmluvu o predĺžení zaviazal si sa, a predmetom tej zmluvy je prípadne aj mobil. Ale bližšie by mohli vedieť @Ľuboš @Terka
 4. @Ľuboš aha, potom sa ospravedlňujem, čítal som o tých cenách len na žive.sk kde takéto nič nebolo, keď je k tomu toľkoto vecí tak sa to oplatí, aj keď u paušálov asi najviac, pri internete či magio tv ako pozerám tak len pri XL internete to vyjde vlastne najlacnejšie inak pri M, L to je celkom drahé. (inak odporúčam raspberry sám ho mám už roky síce starší Pi 2 b ešte, ale stále funguje ako nový, keby som mal možnosť tiež by som si ho rovno zobral aj s týmto všetkým príslušenstvom, ale dosťo fftopicu)
 5. Nie, nespotrebovaný kredit si budeš musieť vyžiadať od 4ky, zároveň nabudúce sa priamo spýtaj operátora u ktorého si, keďže momentálne ti odpovedám aj keď otázka moc nesúvisí s Telekomom.
 6. To Raspberry sa mi nejako nezdá ak sa jedná o https://www.alza.sk/raspberry-pi-4-model-b-4gb-ram-d5655286.htm tak AKON znamená akontácia čo zaplatím čiže pri Mku je to 69€ (pri pevných službách) a následne ešte 2€ mesačne, to je blbosť nie? To by potom vyšlo dokopy 117€, zle to celé chápem správne? Lebo je blbosť aby mi vyšla takáto výsledná suma keď reálne táto vecička stojí 74€
 7. ak ti nereaguje tak asi nepôjde, ono je magio box začarovaný, ja som skúšal už kupovať obyčajný lacný univerzálny ovládač a aj som išiel podľa kódu pre môj box Kaon ale skúšal som dokopy dva univerzálne ale ani jeden nereaguje bohužiaľ, jedine ževraj jediný ovládač čo je aj kvalitný a funguje z magio boxami je logitech harmony, ten využiješ na všetko, len je otázne čo sa ti chce dávať zaň 40€ či aj viac nestojí. Inak je to škoda, že hocijaký ovládač sa nedá spojazdniť, lebo fakt ten univerzálny neviem ako komu, ale mne nevyhovuje, proste niekedy nefunguje ani na stlačenie poriadne a zároveň na to, že ho dávajú ako "originál" k magio boxom tak takto by predsa nemal reagovať, ale zase dobre je, že keďže majú pre všetky boxy ten istý tak je reklamácia jednoduchšia a hneď vieš mať nový, ale k čomu to je keď sú nanič tie ovládače.
 8. Podľa tohto článku: https://zive.aktuality.sk/clanok/135632/telekom-ide-lovit-u-konkurencie-preplati-im-zmluvnu-pokutu-alebo-jej-cast/ , ktorý áno bude mať jeden rok, ale píše sa tam: Nabudúce inak pre čo najrýchlejšiu odpoveď použi aj online chat na stránke telekom.sk, preistotu som ti to aj tam overil a pani mi odpísala: Čiže článok je stále aktuálny.
 9. Ako to súvisí s Telekomom? Keďže máš mail u zoznam.sk tak na nich sa obráť, a keďže si to zaradil ešte aj veľmi zle, nijako to nesúvisí tento problém ani s mobilným internetom.
 10. Stačí zájsť na hociktorú pobočku Telekomu a vymenia ti ho bezplatne za nový kus, teda v prípade ak máš univerzálny ovládač, ktorý sa momentálne používa, čiže aj v prípade ak máš box v prenájme.
 11. Skús sa pozrieť po zadaní svojej adresy tu: https://www.telekom.sk/wiki/mapa-pokrytia ale nemyslím si, že budeš mať dostupný internet keďže Telekom má pevný internet len na Slovensku ty si už za hranicami Slovenskej republiky, jedine ak by tam dočiahlo LTE od Telekomu taký internet, ale to pochybujem, ostáva ti riešiť jedine internet cez Maďarského operátora.
 12. V tomto prípade napíš tu: https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/ Bohužiaľ tu ti nemáme ako pomôcť, zároveň bude možné poslať len novú SMS a tiež hádam myslíš nejakú, ktorá súvisí s Telekomom lebo ak nie tak tu nie je čo riešiť, ak je to SMS od inej stránky tak to sa nedá nijakým spôsobom poslať, zároveň SMS-ky by mali ostávať v mobile aj ak dáš do mobilu inú simkartu s iným číslom, keďže SMS sa ukladajú v mobile.
 13. Toto bol vždy problém a vždy bude, niekedy dokonca sa stane, že naskladnia iba 5 kusov a tie sú hneď preč. Sám som si týmto prešiel a kúpil som ho nakoniec v hociktorom e-shope keďže som neriešil cez operátora. Ja si myslím, že majú v systéme bordel keď ti povedali potom, že už nie je.
 14. Napíš im cez túto stránku: https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/ tam si zvol Televízia, Magio Go a nižšie máš kontaktný formulár, kde vypíšeš tvoj problém a aj spôsob, ktorým ťa nasledovne kontaktujú.
 15. Záleží na starostovi obce ako bolo spomenuté, ale ani to nepomôže niekedy, napríklad známa v tej obci kde má nanič internet, tú obec poznám a aj kto je starosta, a musím povedať, že nič by s tým nespravil, nijako nepomohol tomu, zároveň vo viacerých obciach je určite problém aj vek aký má starosta, lebo reálne polovica z nich nevie čo je to ani optika, a druhá vec je, že väčšina obcí má dosť dôchodcov a tí tiež netušia čo to je a možno ani niektorí internet nemajú, a zároveň minimálne s tej obce čo ja poznám tak tam ani mladší asi o to záujem nemajú sú radi, že majú nejaký internet. Zároveň ešte ma napadá, že asi pred 5-6 rokmi možno viac sa tam stavala bytovka kde normálne ani jeden operátor nezaviedol internet, čiže je možnosť tam mať vlastne len internet cez anténu, a ešte k tomu je to obecná bytovka ale takúto vec ako internet riešiť ich zjavne nezaujímalo. Určite verím, že sú výnimky, ale tých bude asi fakt málo, zároveň je škoda, že jednotlivec nedokáže usilovať o to aby bola zavedená optika napríklad na jeho ulici v obci, chápem, že Telekom proste potrebuje väčší záujem, lebo keby mali zapojiť jedného a ostatní nič to sa im neoplatí dať tie náklady na natiahnutie optiky.