Samer303

Člen
 • Počet príspevkov

  793
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

177 Výborné

1 Nasledovník

O Samer303

 • Hodnosť:
  Macher

Nedávni návštevníci profilu

4 951 zobrazení profilu
 1. Taktiež Telekom nerozhoduje v akom videu kde dá reklamy, je to náhodné a čo mám osobne skúsenosť niekedy to záleží aj od toho čo googliš prípadne a podľa toho sa ti zobrazujú reklamy.
 2. https://www.telekom.sk/magenta1#/ Skupinu môžete založiť, ak máte mobilný paušál ÁNO S alebo vyšší, prípadne paušál Happy S alebo vyšší. Založením skupiny sa stanete jej správcom a môžete do nej pozvať svojich blízkych, ktorí majú Telekom služby. Cize na zalozenie potrebujes mat pausal ANO S alebo vyssi, s easy nedokazes zalozit len byt u niekoho v skupine. Skus ale ked tak kontakovat infolinku na 0800 123 456, niekde bude problem v skupine.
 3. Iba tento router: https://www.telekom.sk/wiki/zariadenia/sagemcom-5655ac tiež ho osobne mám kvôli 5Ghz wifi a skvelý je, aj keď viacerí hovoria, že routre od Telekomu nie sú dobré, tak mne zatiaľ vždy vyhovovali a fungovali ako majú.
 4. Asi nikto, nie som si istý, či vôbec sa dá už kúpiť keďže na stránke telekomu nie je o ňom ani zmienka. Ale asi ťa predom sklamem, keďže sa jedná o box s Androidom kde budeš môcť sťahovať aj aplikácie z Google Play. Inak tu na fotke: je vidieť, ako to bude vyzerať, čiže nespustí sa program hneď ale musíš stlačiť OK, to by babka hádam zvládla ešte. Ale skôr ti odporúčam porozmýšľať o inom boxe k TV, už len z hľadiska ceny, keďže takto pri tomto boxe od Telekome platíš mesačne nájom, pričom takýto multimediálny box stojí aj najmenej 60€ (napríklad aj teraz z číny z veľa recenziami som videl iba za 30€), a ušetríš keďže takto budeš donekonečna za to platiť, hej máš záruku stále, ale neviem či to za to stojí. Ale toto si len ja osobne myslím ako by som spravil ja.
 5. https://www.telekom.sk/zrychlujeme tu vieš si pozrieť po zrýchlení VDSL a optiky aké sú rýchlosti, u ADSL ostávajú rovnaké ako predtým.
 6. Fuuu... to máš starší Android než 5.0?
 7. Asi nie keďže si podpísal zmluvu o predĺžení zaviazal si sa, a predmetom tej zmluvy je prípadne aj mobil. Ale bližšie by mohli vedieť @Ľuboš @Terka
 8. @Ľuboš aha, potom sa ospravedlňujem, čítal som o tých cenách len na žive.sk kde takéto nič nebolo, keď je k tomu toľkoto vecí tak sa to oplatí, aj keď u paušálov asi najviac, pri internete či magio tv ako pozerám tak len pri XL internete to vyjde vlastne najlacnejšie inak pri M, L to je celkom drahé. (inak odporúčam raspberry sám ho mám už roky síce starší Pi 2 b ešte, ale stále funguje ako nový, keby som mal možnosť tiež by som si ho rovno zobral aj s týmto všetkým príslušenstvom, ale dosťo fftopicu)
 9. Nie, nespotrebovaný kredit si budeš musieť vyžiadať od 4ky, zároveň nabudúce sa priamo spýtaj operátora u ktorého si, keďže momentálne ti odpovedám aj keď otázka moc nesúvisí s Telekomom.
 10. To Raspberry sa mi nejako nezdá ak sa jedná o https://www.alza.sk/raspberry-pi-4-model-b-4gb-ram-d5655286.htm tak AKON znamená akontácia čo zaplatím čiže pri Mku je to 69€ (pri pevných službách) a následne ešte 2€ mesačne, to je blbosť nie? To by potom vyšlo dokopy 117€, zle to celé chápem správne? Lebo je blbosť aby mi vyšla takáto výsledná suma keď reálne táto vecička stojí 74€
 11. ak ti nereaguje tak asi nepôjde, ono je magio box začarovaný, ja som skúšal už kupovať obyčajný lacný univerzálny ovládač a aj som išiel podľa kódu pre môj box Kaon ale skúšal som dokopy dva univerzálne ale ani jeden nereaguje bohužiaľ, jedine ževraj jediný ovládač čo je aj kvalitný a funguje z magio boxami je logitech harmony, ten využiješ na všetko, len je otázne čo sa ti chce dávať zaň 40€ či aj viac nestojí. Inak je to škoda, že hocijaký ovládač sa nedá spojazdniť, lebo fakt ten univerzálny neviem ako komu, ale mne nevyhovuje, proste niekedy nefunguje ani na stlačenie poriadne a zároveň na to, že ho dávajú ako "originál" k magio boxom tak takto by predsa nemal reagovať, ale zase dobre je, že keďže majú pre všetky boxy ten istý tak je reklamácia jednoduchšia a hneď vieš mať nový, ale k čomu to je keď sú nanič tie ovládače.
 12. Podľa tohto článku: https://zive.aktuality.sk/clanok/135632/telekom-ide-lovit-u-konkurencie-preplati-im-zmluvnu-pokutu-alebo-jej-cast/ , ktorý áno bude mať jeden rok, ale píše sa tam: Nabudúce inak pre čo najrýchlejšiu odpoveď použi aj online chat na stránke telekom.sk, preistotu som ti to aj tam overil a pani mi odpísala: Čiže článok je stále aktuálny.
 13. Ako to súvisí s Telekomom? Keďže máš mail u zoznam.sk tak na nich sa obráť, a keďže si to zaradil ešte aj veľmi zle, nijako to nesúvisí tento problém ani s mobilným internetom.
 14. Stačí zájsť na hociktorú pobočku Telekomu a vymenia ti ho bezplatne za nový kus, teda v prípade ak máš univerzálny ovládač, ktorý sa momentálne používa, čiže aj v prípade ak máš box v prenájme.
 15. Skús sa pozrieť po zadaní svojej adresy tu: https://www.telekom.sk/wiki/mapa-pokrytia ale nemyslím si, že budeš mať dostupný internet keďže Telekom má pevný internet len na Slovensku ty si už za hranicami Slovenskej republiky, jedine ak by tam dočiahlo LTE od Telekomu taký internet, ale to pochybujem, ostáva ti riešiť jedine internet cez Maďarského operátora.