Timea Galovičová

Člen
 • Počet príspevkov

  21
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

8 Neutrálna

O Timea Galovičová

 • Hodnosť:
  Inštruktor
 1. Ak ti v nastaveniach pri DISPE vypisuje pri HDMI 1080i a 720p toto: Pre zvuk prosím použite samostatný kábel - stačíked spravíš továrenské nastavenia a zvuk by mal ísť. Robilo to aj mne, najprv zvuk chrčal a nakoniec nešiel vôbec, cez scart išiel. Ak to nepomôže alebo ti to pri DISPE nevypisuje tak jedine naozaj chybný kábel alevo box :) Napíš či ti to po tov. funguje. :)
 2. ahoj, na podportu ti volať netreba. S kvalitou signálu na spomínaných kanaloch neurobíš nič. Je to spôsobené družicou intelsat, ktorá je ťažšia na presné nastavenie signálu :) hodnota 50% je pri týchto kanáloch dostačujúca.
 3. Od dnes sú kanaly TLC,VIASATY,CBS DRAMA,CBS REALITY,TA3,MINIMAX,ANIMAL PLANET,DISCOVERY SCIENCE, WORLD šírené z novej frekvencie v uspornejsom formáte MPEG -4. Kvalita sa o 90% zlepšila, vidím,že to sťazovanie sa na niečo bolo. Ešte by som uvítala NOVU HD a preklopenie FILMBOXU do MPEG-4(priznajme si tw kvalita filmboxu je na zaplakanie) Dakujeme
 4. Neohovorilo sa o tom , že DIGI má byť len taká sat.televízia pre nenáročných? Čert nám bol dlžný blbej digi.. Na amose sme sa mali oveľa, ale oveľa lepšie. Ale telekom musel kúpiť DIGI lebo penižky,peniažky a na zákazníkov kašleme. Načo vlatsne potom ešte toto nekvalitné mágio existuje? Chýba v DIGI už len Sport 2 a zákazníci sa tam budú len hrnúť. Ako, nech sa nikto nehnevá, ale je mi smutno z toho ako Telekom rozmýšla. Propaguje aké je Magio neprekonateľné,kvalitné. a neviem ešte aké nezmysli. Každí vie,že tie zdieľané s*r*a*č*k*y sú v takej kvalite,ako keby to tu celé riadil rumun. Hlavne že za tie kanály chce nehorázne peniaze. Tu to presne vidno, že o verných zákaznikov (mám magio sat odkedy sa rozbehlo) ale len o peniažky. Nech sa čím skôr Telekom spamätá,lebo to s nami endopadne dobre. Mám také tušenie že magio sat čoskoro upadne, a budeme tu mať zdielané kraviny a v českej a alovenskej DIGI sa budú mať ako králi... Normálne mi je z tohoto tu do palču.  A nečakám nejakú reakciu, a ak hej tak v znení: Pekný deň prajem, Smichov,Telka,Prima Zoom atd. momentálne neplánujeme pridať do ponuky Magio sat. dakujeme za pochopenie.. pfuj!
 5. Mám dojem, že o nás tu záujem nemajú.. V digi sú na tom o dosť lepšie.. Aj čo sa týka programovej ponuky CZ kanálov tak aj softvér boxu je tam na inej úrovni. My sa tu len spokojne prizeráme ako sa nič nerobí, ako sa nič nedá. Ak to takto pôjde dalej, a do konca roka s tým niečo nespravia (vlastné poradie kanálov,CZ programy,nový softvér boxu) odchádzam od nich.. Toto čo tu predvázajú je len fraška a nemienim sa na to už dlhsie prizerať.
 6. Za 1.všetci dobre vieme, že LAMA je vlastníkom len na papieri ;) za 2.CZ trh je väčší, asi sa im to tam viac oplatí.. za 3.aj ja by som bola rada, keby sa pridali.... Inak dosť blbé, kedže v CZ budú mať lepšiu kvalitu kanálov ako my :D hlavne že polovica kanálov bude zachvilu v takej kvalite ,že sa to nebude dať pozerať, ale asi logika ST: Na SK trh kašleme, nech tam majú akú chcú kvalitu, zameriame sa na CZ trh! Bravo.. -_- A inak poznámočka: v CZ budú mať za 11,90eur 11HD kanálov už v základnom balíku + k tomu 73 SD kanálov v dobrej kvalite..  a my tu máme 3 HD  a zbytok kvalita na p*r*d!
 7. Presne ako píše Miloš. EPG je vkuse také aké bolo. Nedokončené vety, rôzne znaky. Nemožnosť zoradiť si kanály podľa seba. To akože výhoda má byť to, že pribudlo EPG na SLAGR TV? Ja vás nechápem.. Nič nerobíte poriadne.
 8. Prečo do **piip** neodstránite kanály typu:TV9,TV8,ARIRANG TV,GINX,XMO,MEZZO,SUNDANCE a pod.? Mali by ste dostatok kapacity na ostatné žiadané kanály. A prečo sa zameriavate len an športových fanúšíkov? HD balík na satelite je iba o športe, žiadny dok. kanál v HD, ani ANIMAL PLANET HD,DISCOVERY HD,AXN HD, JOJ CINEMA HD,STV2 HD,PLUSHD,DOMA HD,nič nerobíte. Ponuka na sate je na **piip**, a to doslova a do písmena. Platíme nehorázne peniaze,  a pritom pridávate odpad, alebo neprídavate radčšej nič. Načo nam je po k***t madarských kanálov. Sme na slovensku. Prečo neprídate aj CZ kanály?! Ak sa nespamätáte, ja od vás odchádzam! A určite nebudem jediná.
 9. Po  2 rokoch konečne ruším magio internet od Telekomu... Zmluvu som enpredlžila, chystám sa inam. Ešte nech skončí viazanosť na magio sat a papa Telekom.
 10. A kedy ho akože chcete dať aj na Magio sat? :smileymad:
 11. Tak načo ste si potom dával/dávala magio? :) Ak si nepotrpíte na DIGI SPORTY (hlavne futbal) , tak nech sa páči, nikto vám nekáže ostať :) My máme  mágio len kôli DIGI SPORTOM A SSTV :)
 12. Tuto pán asi myslí, že kedže neponúkajú moduly, tak nemá zmysel mať dalej magio . :)
 13. Zase taka sporstá niesom!! Toto čo je za blbú odpoved? To nie je žiadnym prepojením. Normálne cez HDMI! Proste tá kvalita od rumunov je strašná, tak to pochopte! Chcem vyjadrenie od pracovníka Telekomu, či stým niečo budú robiť, lebo sa to naozaj pozerať nedá!
 14. Dobrý večer,mám na vás jednu prosbu. Nemohli by ste dať na svoju kapacitu kanály DISNEY CHANNEL a tlc?? ta kvalita od Rumunov je otras... Namiesto FILM+ Hun ste tam mohli dat DISNEY channel. Po preklopeni do 16:9 je to ešte horšie...
 15. Ahojte, potrebovala by som radu. Momentálne využívam paušál M už 1 rok a 2 mesiace. Viazanosť mi končí niekedy v januári budúceho roka... Bohužial mi paušál M nestačí. Paušál L by bol dokonalý. Lenže k paušálu M som si brala XPERIU E, ktorá už má svoje za sebou.  Tak sa chcem spýtať či je ,možné prejsť počas existujúcej viazanosti na paušál L + zobrať si aj nový mobil? Ďakujem za všetky odpovede.