dynox

Člen
 • Počet príspevkov

  9
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O dynox

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Kokos, tak to je sila celkom. Mohli dat aspoň vediet dopredu ze takú zmenu chystajú. Predtup istý....
 2. Zdravím, dlhší čas používam balíček surf1000 ktory platí 30 dni. 1000mb som minul niekedy v polke mesiaca a ďalšiu polovicu mesiaca som mal dáta spomalene. Dnes prešlo 12dni od aktivácie, dáta sa minuli ale namiesto spomalenia mi začali dáta spoplatňovať. Jak je to možné ??? Jak to mam vyriešiť. Vďaka.
 3. Zdravím dneska som kukal stránku a dočítal som sa že je možné zdieľať dáta z paušálu HAPPY aj na easy kartu. Je to fakt pravda  ? Bo mamka má dáta(happy S), ale vôbec ich nevyužíva a mne by sa zrovna šikli :D Teda vlastne kôli netu plánujem prechod od Telekomu, bo majú iba 1 myslím že šesť eurový balíček internetu, čo nieje moc výhodné.    No kedy bolo toto zdielanie dát fakt pravda, bolo by fakt fajn :D. 
 4. Zdravím, prečo v HBO kine ( on demand ) nie sú všetky tie filmi ktoré tam majú byť podľa ich stranky http://www.hbo.cz/schedule-files/cz/27/od_schedule_list.pdf . Napr. také 22 jump street tam píšu už zo dva týždne a v magiu níííč. Díky (CHYTRO TO ZROBTE) :D 
 5. Mezzo si môžu akurát tak niekde strčiť, kde sme! Ďalší kanál pre dôchodcov. :)
 6. Prečo nehodia aspoň jeden nový hudobný kanál ako náhradu za musiq1, ktorý skončil (tam bolo furt niečo dobré). Je divné že v celom mágiu sú len 4 hudobné programi.  Aj to na 3 je buď reklama alebo dáka hovadina :( ešte že VH1 funguje :))
 7. Kúpiš si ho ešte raz. A potom znova a znova, koľko potrebuješ. ;)
 8. Filmový Premium nieje ;) je iba klasický programový filmový balík tak ako je napr. hudobný....či? Aspoň tak píšu
 9. Zdravím, nevie mi niekto povedať ako je to s tou FilmBox požičovňou ? ;)  Myslím že by to malo byť to isté čo HBO požičovňa (čiže mám balík tak mám aj požičovňu zadara, inak Super vec). Mám aktivované balíčky medzi ktorými je aj Filmový ktorý obsahuje kanál FilmBox, tak by mala fungovať aj požičovňa nie ? No ale keď som tam kukal, tak sa nedal kuknúť žiadny film.    Potom som tam našiel niečo (myslím že FilmBox kino to bolo), čo sa dalo ako vypožičiať za 0 € ( písalo že táto položka nebude účtovaná). Tá položka (FilmBox kino) zmizla a zrazu sa filmy dajú púšťať ;).  Len je to zadara ? Alebo to fičí inak ako HBO požičovňa. :)