Martin Mrmus

Člen
 • Počet príspevkov

  33
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

16 Nadpriemerné

O Martin Mrmus

 • Hodnosť:
  Radca
 1. No a mne v Telekome povedali, že darované dáta v zahraničí využívať nemôžem... 🤔🤔
 2. Aha, tak to môže byť ono... Okej, diky 👍
 3. No lebo som ich mal v aplikacii zobrazené. Potom som si aktivoval plateny balik a tieto darovane data mi už v aplikacii nezobrazovalo. Tak si hovorim, ze ok, vsak ked miniem to giga, tak sa objavia. Ale ani po minuti sa tam nezobrazili naspäť. Dnes mi boli darovane nove data, ale zobrazuje mi presne len to nove darovane a nie je tam pripocitane, co nebolo z minuleho mesiaca minute, co isto minute nebolo... Takže dakde v systéme je chybicka. Ako rad by som to odskusal znova, ale nove data mi pridu zase az za mesiac,tak by som sa len sam odrovnal... Viete to v Telekome odskúšat?
 4. Zdravím. To tak funguje, že keď mám predplatenku, som v Magente, niekto mi daruje dáta a ja si aktivujem dátový balíček (isiel som do CZ a potreboval som dáta), tak sa mi tie darované dáta uplne zrušia a neobnovia sa (zostatok čo bol pred aktiváciou plateného balíčka) ani po dočerpaní zakúpeného balíčka? Normálne sa čudujem, že som tam mal cez 10 giga a tie si len-tak zmizli...
 5. zdravím. plánujete stále zostať v poskytovaní 4g siete iba pre internet, alebo máte v pláne konečne cez ňu prenášať aj hovory. pretože tento súčasný stav je hrozný, keďže keď sa ide uskutočniť hovor, musí sa telefón preladiť na 3g sieť a často sa mi stáva (xperia z3), že dochádza ku výpadku signálu, aj keď len na pár sekúnd, ale to mi sôsobovalo to, že mi chodili sms so meškanými hovormi. takže som stále nastavený na 3g sieť a aj keby som chcel využívať 4g, tak kvôli tomuto nešvaru nemôžem (teda radšej nechcem).
 6. Screenshot_2015-06-08-12-03-30.png