online

Člen
 • Počet príspevkov

  25
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal online

 1. Informácie a skúsenosti na jednom mieste?
 2. Čo mám robiť, ak som uhradil faktúru a uviedol som nesprávny variabilný symbol? V prípade, že ste uhradili faktúru s nesprávnym variabilným symbolom, môžete poslať doklad o úhrade doplnený o správny variabilný symbol na e-mailovú adresu: pohladavky.mob@telekom.sk (v prípade služieb mobilnej siete) pohladavky.pev@telekom.sk (v prípade služieb pevnej siete) Poslaním uvedeného dokladu zabezpečíte, že vaša platba bude v našich systémoch zaevidovaná správne.
 3. Pri aktivácii služby CLIP stačí poslať SMS správu v tvare CLIP ZAP na 12323 Pri deaktivácii služby CLIR poslať SMS správu v tvare CLIR VYP na 12323
 4. Tvoje alebo volajúceho? Máš paušál alebo Pecku? aktiváciou služby CLIP alebo deaktiváciou,vypnutím služby CLIR
 5. toto treba riešiť s operátorom https://www.telekom.sk/kontakt/dolezite-telefonne-cisla
 6. Technické linky https://www.telekom.sk/kontakt/dolezite-telefonne-cisla
 7. Tu ti nikto z kompetentných neodpovie, kontaktuj operátora https://www.telekom.sk/kontakt
 8. @tomino predsa dobitím kreditu
 9. aj mne to robilo, treba sa spojiť s operátorom, alebo aktivovať cez internet https://www.telekom.sk/osobne/telefonovanie/mobilne-sluzby-a-tarify/easy/registracia/?_ga=1.198807212.2027804953.1484649211
 10. Počas viazanosti nie je to možné, po skončení viazanosti je to možné.
 11. Treba to nahlásiť operátorov,i dá to do poriadku.
 12. Robert Redford Park City, Utah Rectify 4
 13. Prechod z nižšieho paušálu na vyšší počas viazanosti je možný, opačne to nebolo možné. Systém ťa nepustí. Skús kontaktovať operátora kedy môžeš prejsť na nižší program.
 14. Spotreba sa dá overiť - stiahnutím aplikácie do mobilu https://www.telekom.sk/telekom-aplikacia , načítaní stránky http://m.telekom.sk (pripojiť sa cez mobilné pripojenie, nie wifi ) - Odoslaním SMS správy v tvare MIN alebo MINUTY na číslo 123 - Po prihlásení do zákazníckeho portálu Môj Telekom v časti Spotreba. Problém s načítaním spotreby môže nastať, ak si zmenil program, aktivoval novú kartu a ešte neprešlo celé fakturačné obdobie. Zvyčajne to funguje až vystaveni prvej faktúry . V prípade že sa ti nepodarilo overiť spotrebu ani jednou z uvedených možností, treba to riešiť s operátorom na predajni, alebo na bezplatnom čísle 0800123456 ( v prac.dni od 8:00 )
 15. Ak máš len bonusový kredit a potrebuješ si kúpiť lístok, treba navýšiť kredit
 16. Použi sieťový kod *121# - odoslať ako hovor a zisti si zostatok nominálneho a bonusového kreditu Bonusový kredit sa nedá použiť na posielanie Premium sms (sms platby, súťaže)
 17. @75lubo Ak si Lubo zablokuje Ivana, Ivan sa mu nedovolá, ale Lubo sa Ivanovi dovolá.
 18. Hovor/Nastavenia/Hlasový hovor/Ďalšie nastavenia/Identifikácia volajúceho/Zobraziť číslo. Keby si napísala typ telefonu nemuseli by sme tu triafať naslepo Hovor-nastavenia-hlasový hovor-ďalšie nastavenia-identifikacia volajúceho-zobraziť číslo
 19. Easy Pecka má tiež svoje výhody, len ju treba používať ako doplnkovú kartu na volanie do jednej siete. V súčasnosti kto chce ušetriť na hovoroch, je nútený používať dual SIM telefón a na primárne hovory si vybrať ktoréhokoľvek operátora podľa svojej potreby.
 20. Zatiaľ Easy Time nezrušili.
 21. Neuvažujete zmeniť hodnotenia členov? Hodnotenie považujem za zbytočné, ak sa vzťahuje na počet príspevkov a nie bodov. Hodnosť profík či radca získa každý bez rozdielu, či tu položí 100 otázok alebo odpovedí.
 22. "Chcem smartfón"