tsto

Člen
 • Počet príspevkov

  23
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

  Nikdy

Všetko, čo pridal tsto

 1. T-Mobile club ukončil svoju činnosť 31.12.2011. Od tohto dátumu už nie je ani možné zbierať nejaké body do faktúr.
 2. @JoSt v rámci akcie sa hovory do siete Telekom v čase od 18:00 do 18:59 neúčtujú, v akomkoľvek inom čase sa hovory účtujú podľa tarify príslušného EASY programu.   @Andrej Aďko akcia ja dostupná vybraným EASY zákazníkom, ktorí dostali SMS o tejto akcii.
 3. Nova sport HD je na kablovke na pozícii 328.
 4. To či chodenie do Telekomu a následne do banky je, alebo nie je prkotina - to smerujte skôr na Európsku úniu, ktorá má SEPA inkaso na svedomí (pred SEPA inkasom stačilo ísť len do banky).   A to, že sú na faktúrach iné variabilné symboly ja beriem skôr ako pozitívum. Robil som kedysi účtovníka. Kebyže majú faktúry rovnaké VS, tak by som sa zbláznil!
 5. Takéto platby je najlepšie platiť SEPA inkasom. Telekom v tomto prípade bude posielať banke avízo s variabilným symbolom a sumou. Banka sa v deň splatnosti faktúry o všetko postará.    O zriadenie inkasa sa dá požiadať v každom telekom centre. Tam Ti vydajú papiere, ktoré následne je potrebné odniesť do banky, prípadne sa dá podľa údajov na papieroch aktivovať inkaso v banke aj cez internet banking.
 6. Staci poslat bezplatnú sms "ROAM EURO TUNISKO" na číslo 234 a príde ti spätne SMS s cenami roamingu v danej krajine. slovko EURO nahradit typom roamingu, ktorý máš na karte napr.  EASY, alebo HAPPY...   Inak kompletné informácie o cenách v roamingu, ako aj možnosti aktivovania roamingových dátových balíčkov sú na tejto adrese: https://www.telekom.sk/volania/roaming#internet
 7. V každom Telekom centre by mali mať také veľké - strach naháňajúce zariadenie, s ktorým ti kontakty budú vedieť skopírovať :)
 8. Plánuje sa nejaké rozšírenie archívu? Napr. WAU? A rozšírenie ponuky českých TV staníc?
 9. Tu sú informácie o doplnkových balíčkoch pre EASY Pecku: https://www.telekom.sk/volania/easy/balicky   Faktúra k EASY nechodí nikdy. Po prečerpaní voľných dát v balíčku SURF1000 sa prenesené dáta navyše nespoplatňujú, len sa zníži prenosová rýchlosť na 64/16 kb/s.
 10. Ano, CLIP je na Pecke automaticky.
 11. Viazanosť trvá do posledného dňa vrátane. Najlepšie je teda požiadať o prenos deň po konci viazanosti.
 12. Starú SIM kartu ti bezplatne vymenia na počkanie v ktoromkoľvek Telekom centre. Ak si ponecháš ten kúsok plastu, čo ti po vylúpnutí ostane, je možné ho použiť ako adaptér do staršieho telefónu.
 13. Pre prechod z paušálu na EASY je potrebné navštíviť predajňu a požiadať o tento prechod. Pri prechode platí štandardná mesačná výpovedná lehota t.j. po uplinutí jedného celého fakturačného obdobia sa zmení na SIM karte program na EASY Pecku.
 14. Takto je to v cenníku:  
 15. Po konci viazanosti sa zmluva automaticky neruší. Mesiac pred koncom viazanosti sa dá požiadať o zrušenie. Je tam mesačná výpovedná lehota. To znamená, že služby sa zrušia na konci fakturačného obdobia, v ktorom končí viazanosť. Ak nepožiadaš o zrušenie internet pôjde ďalej už neviazaný. Treba si dať ale pozor, lebo po pár mesiacoch od konci viazanosti, ak sa neurobí nová viazanosť, cena internetu sa navýši na štandardnú cenníkovú - neviazanú cenu.   Ak ťa nekontaktovali s novou ponukou, tak pokojne kontaktuj linku 0800123456. Určite nájdu vhodné riešenie pre teba.
 16. Správne číslo je 0800123456.
 17. Ľudia spamätajte sa!!!!   Za čias, kedy som ja vyrastal (začiatky 90. rokov) sme mali na výber len 2 - 3 slovenské televízne programy, kde dávali len večerníček a rozprávky cez víkend ráno. Neskôr som mal ešte na výber nemecké Super RTL a anglický Cartoon Network. Napriek tomu ma to netrápilo. Väčšinu času som strávil vonku s kamarátmi a nad slovenskými knižkami. ..a čudujte sa svete - prežil som.   Dnes je tých možností na sledovanie rozprávok neporovnateľne viac. A je aj viac slovenských staníc. Rozprávky chodia aj na JOJke, Dajto a pod.   Celé toto diskusné vlákno beriem skôr ako výhovorku rodičov, ktorí keď nevedia čo s dieťaťom, tak ho posadia televízii. Je obdivuhodné ako jedna reklamná kampaň na komerčnej televízii vie zmanipulovať masy. A pritom v tej reklame vystupuje matka, ktorá zlyhala vo výchove a nevie naučiť svoje dieťa ako sa povie ťava po slovensky... Tá kampaň je skôr na zamyslenie čo urobila tá matka zle...   Predpokladám, že teraz za tento príspevok zožnem kritiku, ale potreboval som to tu už povedať... MIER!
 18. Modré svetielko indikuje aktívne HD rozlíšenie.
 19. Áno, kúpa easy karty je možná od 15 rokov s občianskym preukazom.
 20. Áno je to možné. Stačí prísť na ktorúkoľvek predajňu Telekomu a požiadať o prenos. Za novú SIM kartu zaplatíte 4 eurá a do 4 pracovných dní bude prenos čísla uskutočnený. Ako bonus za to dostanete 100% kreditu navyše pri prvom dobití karty. :smileyhappy: 
 21. Ahojte,   keď som menil na predajni parametre služieb v chytrom balíku (TP a inet), kedy sa táto zmena uskutoční? Do 24 hodín, alebo od začiatku fakturačného obdobia?