tsto

Člen
 • Počet príspevkov

  23
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

  Nikdy

Hodnotenie komunity

11 Nadpriemerné

O tsto

 • Hodnosť:
  Inštruktor
 1. Nie.
 2. T-Mobile club ukončil svoju činnosť 31.12.2011. Od tohto dátumu už nie je ani možné zbierať nejaké body do faktúr.
 3. @JoSt v rámci akcie sa hovory do siete Telekom v čase od 18:00 do 18:59 neúčtujú, v akomkoľvek inom čase sa hovory účtujú podľa tarify príslušného EASY programu.   @Andrej Aďko akcia ja dostupná vybraným EASY zákazníkom, ktorí dostali SMS o tejto akcii.
 4. Nova sport HD je na kablovke na pozícii 328.
 5. To či chodenie do Telekomu a následne do banky je, alebo nie je prkotina - to smerujte skôr na Európsku úniu, ktorá má SEPA inkaso na svedomí (pred SEPA inkasom stačilo ísť len do banky).   A to, že sú na faktúrach iné variabilné symboly ja beriem skôr ako pozitívum. Robil som kedysi účtovníka. Kebyže majú faktúry rovnaké VS, tak by som sa zbláznil!
 6. Takéto platby je najlepšie platiť SEPA inkasom. Telekom v tomto prípade bude posielať banke avízo s variabilným symbolom a sumou. Banka sa v deň splatnosti faktúry o všetko postará.    O zriadenie inkasa sa dá požiadať v každom telekom centre. Tam Ti vydajú papiere, ktoré následne je potrebné odniesť do banky, prípadne sa dá podľa údajov na papieroch aktivovať inkaso v banke aj cez internet banking.
 7. Staci poslat bezplatnú sms "ROAM EURO TUNISKO" na číslo 234 a príde ti spätne SMS s cenami roamingu v danej krajine. slovko EURO nahradit typom roamingu, ktorý máš na karte napr.  EASY, alebo HAPPY...   Inak kompletné informácie o cenách v roamingu, ako aj možnosti aktivovania roamingových dátových balíčkov sú na tejto adrese: https://www.telekom.sk/volania/roaming#internet
 8. V každom Telekom centre by mali mať také veľké - strach naháňajúce zariadenie, s ktorým ti kontakty budú vedieť skopírovať :)
 9. Plánuje sa nejaké rozšírenie archívu? Napr. WAU? A rozšírenie ponuky českých TV staníc?
 10. Tu sú informácie o doplnkových balíčkoch pre EASY Pecku: https://www.telekom.sk/volania/easy/balicky   Faktúra k EASY nechodí nikdy. Po prečerpaní voľných dát v balíčku SURF1000 sa prenesené dáta navyše nespoplatňujú, len sa zníži prenosová rýchlosť na 64/16 kb/s.
 11. Ano, CLIP je na Pecke automaticky.
 12. Viazanosť trvá do posledného dňa vrátane. Najlepšie je teda požiadať o prenos deň po konci viazanosti.
 13. Starú SIM kartu ti bezplatne vymenia na počkanie v ktoromkoľvek Telekom centre. Ak si ponecháš ten kúsok plastu, čo ti po vylúpnutí ostane, je možné ho použiť ako adaptér do staršieho telefónu.
 14. Pre prechod z paušálu na EASY je potrebné navštíviť predajňu a požiadať o tento prechod. Pri prechode platí štandardná mesačná výpovedná lehota t.j. po uplinutí jedného celého fakturačného obdobia sa zmení na SIM karte program na EASY Pecku.
 15. Takto je to v cenníku: