b36

Člen
 • Počet príspevkov

  64
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal b36

 1. Kúsok od nás vykopali jamu na optický kábel, ale dnes som si všimol že ju zakopali bez pokládky optického kábla. Tak dúfam že budú pokračovať aj ďalej v budovaní optiky na ul. Za kostolom, lebo inak celý blbý TELEKOM zruším.
 2. Chcel by som vedieť že kedy začne Telekom s budovaním OPTIKY v obci Rybník(okres Levice),lebo v auguste 2018 boli pracovníci zameriavať že kadial bude optika kladená.
 3. V Telekome je detský kanál vysielaný v slovenskom jazyku a je to TUKI TV.
 4. Nezmenil by som nič, možno iba to aby sa adminy snažili odpovedať na otázky častejšie. Asi iba toľko.
 5. Dnes 19.11.2019 začali s výkopovými prácami na pokládku optického kábla. Ale pokým budú kopať na našej ulici to bude asi až v budúcom roku, ale už si počkám.
 6. Nie, stále nič nové a to je už koniec septembra. Vôbec neviem že kedy to budú konečne realizovať.
 7. Už je tu august no a stále sa nič nedeje, žiadne kladenie optiky a hlavne že na jeseň tohto roku mala byť hotová. A ani nikto nič o tom nehovorí že prečo sa nič nerobí, a tiež nikto s TELEKOMU žiadne vysvetlenie tu nepíše. Tak prosím kompetentných s TELEKOMU o nejaké vysvetlenie a vyjadrenie.
 8. Zase čo máte za problém. Od včera nejde tv kanál TLC, vypisuje mi tam "že je tam nejaký problém zo signálom,a že na odstránený poruchy pracujete". To chcete aj tento tv kanál z programovej ponuky ODSTRÁNIŤ :smileysad: ? Už ste pred časom takto jeden tv kanál odstránili (nepamätám si že ktorý) ,tiež tam vypisovalo to "že je tam nejaký problém zo signálom,a že na odstránený poruchy pracujete" ,takto to trvalo asi 2 mesiace a nakoniec ste ho odstránili. Keď budete robiť takéto ťahy z tv kanálmi a nahradzovať ich inými totálnymi chujovinamy, tak ako ste to spravili 26. marca, tak prídete o zákazníkov lebo radšej pôjdu ku konkurencii.Vy kašlete na zákazníkov a vôbec tam nedávate tv kanáli o ktoré majú ludia naozaj záujem,ale iba to tam pridávate o čo nikto nemá záujem.
 9. No už je pomali koniec mája ale zatiaľ sa nič v obci nerobí, nikde žiadne výkopové práce a ani žiadne kladenie optického kábla. A preto by som chcel vedieť že kedy sa s tým už začne, lebo takto a týmto tempom to do konca septembra určite nebude. Som zvedavý či niekto z Telekomu mi odpovie že kedy to presne bude hotové.
 10. Už ma to riadne štve,Telekom za svoje služby pýta nehorázne sumy, ale nič nefunguje tak ako má.Už som problém s nahrávaním a nahrávkami riešil x - krát, už aj mágio box mi bol menený viac krát.Nejakú dobu to ide dobre no a po nejakej dobe to robí to isté,už ma to nebaví neustále riešiť. Už by Telekom mohol s tým niečo robiť a vyriešiť to konečne.
 11. Mám iba 2 magio boxy.Pripojený som cez VDSL technológiu.
 12. Už aj mňa to štve,hlavne že im platím za služby nemalú sumu.Dúfam že za to dajú nejakú kompenzáciu.
 13. Áno na magiu.Keď si pustím film cez USB tak tie pruhy tam niesu,iba keď zapnem magio.
 14. Tiež mám tie pruhy na obrazovke.
 15. Ako zruším účet na stránke MÔJ TELEKOM.
 16. Zrušené.
 17. Chápem že HD verzie tv programov majú kvalitnejší obraz ako SD verzie,ale môžem sa vám na ne vykašlať.Šak to sa nedá pozerať keď mám takto orezaný obraz,prikladám obr.
 18. Pozrel som nastavenia na svojej Tv,vyskúšal som všetky ponuky ktoré mám v nastaveniach obrazu,no ale nepomohlo stále mám tie čierne pruhy dookola.Ale nie na všetkých vysielaných tituloch.
 19. https://www.satelitnatv.sk/2018/05/orange-spusti-vlastny-sportovy-kanal-orange-sport-ponukne-ligu-majstrov/
 20. Úplne otrasné,šak je tam dá sa povedať všetko čo aj predtým.Nič prevratného touto aktualizáciou nevyriešili,škoda sa k tomu aj vyjadrovať.
 21. Čo zase za problém má MAGIO,nejde obraz na Dajto tv.Má tiež niekto problémy z obrazom na Dajto tv?Na iných tv staniciach problém nie je.
 22. Už obraz nabehol a zatial je to všetko v poriadku,len občas ešte cez obraz sa mihnú pásy a sekne to.
 23. Naozaj by ste ten MAGIO SAT ARCHÍV MOHLI OPRAVIŤ. Presne tak ako tu píše Robi99,nie vždy sa ten archív dá spustiť. Vypisuje že sa VYSKYTOL PROBLÉM 1309,alebo nahrávku z archívu nieje možné spustiť. Načo TELEKOM SPÚŠŤA SLUŽBU KTORÁ NEFUNGUJE TAK AKO BY MALA na 100% ,ale pýtať a brať peniaze za nefungujúcu službu tak to vie.
 24. Volaj linku technickej podpory 0800 123 777 a nahlás poruchu.Pošlú ti technika a mal by ti vymeniť box za druhý,ja som to tak riešil už viac krát.Naposledý pred mesiacom mi technik menil box.
 25. Keď som ja rušil je to už dávnejšie,tak som iba odovzdal na predajni magio boxy a parabola aj z Lnb mi zostala.