b36

Člen
 • Počet príspevkov

  64
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

15 Nadpriemerné

O b36

 • Hodnosť:
  Radca
 1. Kúsok od nás vykopali jamu na optický kábel, ale dnes som si všimol že ju zakopali bez pokládky optického kábla. Tak dúfam že budú pokračovať aj ďalej v budovaní optiky na ul. Za kostolom, lebo inak celý blbý TELEKOM zruším.
 2. V Telekome je detský kanál vysielaný v slovenskom jazyku a je to TUKI TV.
 3. Nezmenil by som nič, možno iba to aby sa adminy snažili odpovedať na otázky častejšie. Asi iba toľko.
 4. Dnes 19.11.2019 začali s výkopovými prácami na pokládku optického kábla. Ale pokým budú kopať na našej ulici to bude asi až v budúcom roku, ale už si počkám.
 5. Nie, stále nič nové a to je už koniec septembra. Vôbec neviem že kedy to budú konečne realizovať.
 6. Už je tu august no a stále sa nič nedeje, žiadne kladenie optiky a hlavne že na jeseň tohto roku mala byť hotová. A ani nikto nič o tom nehovorí že prečo sa nič nerobí, a tiež nikto s TELEKOMU žiadne vysvetlenie tu nepíše. Tak prosím kompetentných s TELEKOMU o nejaké vysvetlenie a vyjadrenie.
 7. No už je pomali koniec mája ale zatiaľ sa nič v obci nerobí, nikde žiadne výkopové práce a ani žiadne kladenie optického kábla. A preto by som chcel vedieť že kedy sa s tým už začne, lebo takto a týmto tempom to do konca septembra určite nebude. Som zvedavý či niekto z Telekomu mi odpovie že kedy to presne bude hotové.
 8. Mám iba 2 magio boxy.Pripojený som cez VDSL technológiu.
 9. Už ma to riadne štve,Telekom za svoje služby pýta nehorázne sumy, ale nič nefunguje tak ako má.Už som problém s nahrávaním a nahrávkami riešil x - krát, už aj mágio box mi bol menený viac krát.Nejakú dobu to ide dobre no a po nejakej dobe to robí to isté,už ma to nebaví neustále riešiť. Už by Telekom mohol s tým niečo robiť a vyriešiť to konečne.
 10. Už aj mňa to štve,hlavne že im platím za služby nemalú sumu.Dúfam že za to dajú nejakú kompenzáciu.
 11. Chcel by som vedieť že kedy začne Telekom s budovaním OPTIKY v obci Rybník(okres Levice),lebo v auguste 2018 boli pracovníci zameriavať že kadial bude optika kladená.
 12. Áno na magiu.Keď si pustím film cez USB tak tie pruhy tam niesu,iba keď zapnem magio.
 13. Tiež mám tie pruhy na obrazovke.
 14. Zrušené.
 15. Ako zruším účet na stránke MÔJ TELEKOM.