b36

Člen
 • Počet príspevkov

  53
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

14 Nadpriemerné

O b36

 • Hodnosť:
  Radca
 1. Už aj mňa to štve,hlavne že im platím za služby nemalú sumu.Dúfam že za to dajú nejakú kompenzáciu.
 2. Chcel by som vedieť že kedy začne Telekom s budovaním OPTIKY v obci Rybník(okres Levice),lebo v auguste 2018 boli pracovníci zameriavať že kadial bude optika kladená.
 3. Áno na magiu.Keď si pustím film cez USB tak tie pruhy tam niesu,iba keď zapnem magio.
 4. Tiež mám tie pruhy na obrazovke.
 5. Ako zruším účet na stránke MÔJ TELEKOM.
 6. Pozrel som nastavenia na svojej Tv,vyskúšal som všetky ponuky ktoré mám v nastaveniach obrazu,no ale nepomohlo stále mám tie čierne pruhy dookola.Ale nie na všetkých vysielaných tituloch.
 7. Chápem že HD verzie tv programov majú kvalitnejší obraz ako SD verzie,ale môžem sa vám na ne vykašlať.Šak to sa nedá pozerať keď mám takto orezaný obraz,prikladám obr.
 8. https://www.satelitnatv.sk/2018/05/orange-spusti-vlastny-sportovy-kanal-orange-sport-ponukne-ligu-majstrov/
 9. Úplne otrasné,šak je tam dá sa povedať všetko čo aj predtým.Nič prevratného touto aktualizáciou nevyriešili,škoda sa k tomu aj vyjadrovať.
 10. Už obraz nabehol a zatial je to všetko v poriadku,len občas ešte cez obraz sa mihnú pásy a sekne to.
 11. Čo zase za problém má MAGIO,nejde obraz na Dajto tv.Má tiež niekto problémy z obrazom na Dajto tv?Na iných tv staniciach problém nie je.
 12. Naozaj by ste ten MAGIO SAT ARCHÍV MOHLI OPRAVIŤ. Presne tak ako tu píše Robi99,nie vždy sa ten archív dá spustiť. Vypisuje že sa VYSKYTOL PROBLÉM 1309,alebo nahrávku z archívu nieje možné spustiť. Načo TELEKOM SPÚŠŤA SLUŽBU KTORÁ NEFUNGUJE TAK AKO BY MALA na 100% ,ale pýtať a brať peniaze za nefungujúcu službu tak to vie.
 13. Volaj linku technickej podpory 0800 123 777 a nahlás poruchu.Pošlú ti technika a mal by ti vymeniť box za druhý,ja som to tak riešil už viac krát.Naposledý pred mesiacom mi technik menil box.
 14. Keď som ja rušil je to už dávnejšie,tak som iba odovzdal na predajni magio boxy a parabola aj z Lnb mi zostala.