b36

Člen
 • Počet príspevkov

  56
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

15 Nadpriemerné

O b36

 • Hodnosť:
  Radca
 1. No už je pomali koniec mája ale zatiaľ sa nič v obci nerobí, nikde žiadne výkopové práce a ani žiadne kladenie optického kábla. A preto by som chcel vedieť že kedy sa s tým už začne, lebo takto a týmto tempom to do konca septembra určite nebude. Som zvedavý či niekto z Telekomu mi odpovie že kedy to presne bude hotové.
 2. Mám iba 2 magio boxy.Pripojený som cez VDSL technológiu.
 3. Už ma to riadne štve,Telekom za svoje služby pýta nehorázne sumy, ale nič nefunguje tak ako má.Už som problém s nahrávaním a nahrávkami riešil x - krát, už aj mágio box mi bol menený viac krát.Nejakú dobu to ide dobre no a po nejakej dobe to robí to isté,už ma to nebaví neustále riešiť. Už by Telekom mohol s tým niečo robiť a vyriešiť to konečne.
 4. Už aj mňa to štve,hlavne že im platím za služby nemalú sumu.Dúfam že za to dajú nejakú kompenzáciu.
 5. Chcel by som vedieť že kedy začne Telekom s budovaním OPTIKY v obci Rybník(okres Levice),lebo v auguste 2018 boli pracovníci zameriavať že kadial bude optika kladená.
 6. Áno na magiu.Keď si pustím film cez USB tak tie pruhy tam niesu,iba keď zapnem magio.
 7. Tiež mám tie pruhy na obrazovke.
 8. Ako zruším účet na stránke MÔJ TELEKOM.
 9. Pozrel som nastavenia na svojej Tv,vyskúšal som všetky ponuky ktoré mám v nastaveniach obrazu,no ale nepomohlo stále mám tie čierne pruhy dookola.Ale nie na všetkých vysielaných tituloch.
 10. Chápem že HD verzie tv programov majú kvalitnejší obraz ako SD verzie,ale môžem sa vám na ne vykašlať.Šak to sa nedá pozerať keď mám takto orezaný obraz,prikladám obr.
 11. https://www.satelitnatv.sk/2018/05/orange-spusti-vlastny-sportovy-kanal-orange-sport-ponukne-ligu-majstrov/
 12. Úplne otrasné,šak je tam dá sa povedať všetko čo aj predtým.Nič prevratného touto aktualizáciou nevyriešili,škoda sa k tomu aj vyjadrovať.
 13. Už obraz nabehol a zatial je to všetko v poriadku,len občas ešte cez obraz sa mihnú pásy a sekne to.
 14. Čo zase za problém má MAGIO,nejde obraz na Dajto tv.Má tiež niekto problémy z obrazom na Dajto tv?Na iných tv staniciach problém nie je.