safecom

Člen
 • Počet príspevkov

  41
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal safecom

 1. Tiež som s jedným číslom odišiel minulý rok a teraz to bude s druhým a tiež internet.
 2. Mne ponukli 30% zlavu na pausal u ineho operatora 50% takze jedno z mojich cisiel je uz prenesene
 3. Takže aj ja už odchádzam od Telekomu zatiľl s jedným číslom ale postupne premigrujem všetky služby. Operátor ktorý si neváži svojich zákazníkov si ich nezaslúži.
 4. Mne zmazali podobnu temu lebo som vraj porusoval pravidla tym ze som propagoval ineho operatora. Myslim ze telekom si robi tak zle meno v poslednej dobe svojim pristupom k zakaznikom, ze propagovat ineho operatora ani netreba ved kazdy si vie zavolat alebo najst ponuky inych operatorov.
 5. Je tu nejaky admin co by sa mi ozval?
 6. Už netreba.
 7. 26.10.2016 som bol predľžiť viazanosť na paušál a bolo mi povedané že nemajú skladom externú batériu takže mi ju pošlú. Odvtedy nič dvakrát som volal operátorovi a sľúbili mi že mi dajú vedieť a zase nič. Chcel by som vedieť ako by postupovali oni keby som im nezaplatil faktúru a sľúbil im že sa im ozvem kedy zaplatím. Zdá sa mi to dosť neseriózne zo strany telekomu.
 8. Ďakujem vybavené. Matey bol jediný z telekomu kto mal naozaj záujem o riešenie problému.
 9. Poslané
 10. A stále žiadne vyjadrenie. To je úroveň teda...
 11. Ani v jednom prehliadači to nefunguje asi by bolo dobré to dať do poriadku
 12. Takže takto. Určite máš 32bit firefox pretože pre 64bit neexistuje verimatrix plugin. Keď som odinštaloval 64 bit firefox a nainštaloval 32 bit tak to funguje. Vidím v tom problém pretože veľa ľudí používa 64 bit firefox.
 13. ale mas 64 bit firefox?
 14. Určite máš 64 bit firefox? Pozri v Ovládací panel\Všetky položky ovládacieho panela\Programy a súčasti
 15. Totiž ten doplnok je medzi nainstalovanymi programami ale vo firefoxe ho medzi zasuvnymi modulmi nenajdes pri 64 bitovom firefoxe
 16. Máš 32 alebo 64 bit firefox a windows?
 17. Tak som ešte v ten deň nahlásil poruchu a odvtedy sa mi nikto neozval
 18. ok dam vedieť
 19. nie ale budem musiet
 20. na 32 bit prehliadaci ide ale na 64 bit ani nenainstaluje ten plugin
 21. nejde stale
 22. Firefox 49.0.2
 23. Telekom začne DSL prípojky zrýchľovať postupne. Zákazníkom zmení takzvaný profil linky, ktorý určuje, akou maximálnou rýchlosťou sa môžu pripojiť do siete. Ak nemáte Telekom ako poskytovateľa DSL, ale využívate iných providerov, bude len na nich, či a kedy zapnú zrýchlenie pri vašom konte. Firma začne od východného Slovenska a postupne sa dočkajú aj klienti na západe. Prinášame presné lokality a termíny: Prešovský kraj 1. až 10. septembra 2016 – Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník a Vranov nad Topľou Košický kraj 8. až 20. septembra 2016 – Gelnica, Košice – okolie Košice I – IV, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves a Trebišov Banskobystrický kraj 18. až 30. septembra - Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Soboty, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica a Žiar nad Hronom Žilinský kraj 28. septembra až 10. októbra 2016 – Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín a Žilina Trenčiansky kraj 8. až 20. októbra 2016 - Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov a Trenčín Nitriansky kraj 18. až 30. októbra – Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany a Zlaté Moravce Trnavský kraj 28. októbra až 9. novembra 2016 - Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica a Trnava Bratislavský kraj 7. až 19. novembra 2016 - Bratislava I – V, Malacky, Pezinok a Senec
 24. -Chcem smartfón-