d97es

Člen
 • Počet príspevkov

  27
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal d97es

 1. Kedy najskôr pred skončením viazanosti môžem predlžit existujúcu zmluvu? Keď dobre viem, tak 6 mesiacov to bolo, ale nie som ai istý, že je to tak.
 2. Na pozicii 120 nemam ziadny kanal (Kaon s HDD a bez HDD). 121 je RTL Klub
 3. Nesledujem športové prenosy, ale M3 nie je športová stanica. Na M3 môžeš sledovať archívne zábery Maďarkej Televízie. Šport nájdeš na M4 Sport v HD kvailte cez satelit alebo cez kábel. Športové prenosy zvyčajne nie sú blokované ani na RTL II.
 4. Čo sa týka grafiky a funkcií, aký je rozdiel medzi starým (KAON CO1000) a novým (KAON KST B 2046) Magio satelitnými prijímačom, a dokedy prebieha výmena STB-ov u zákazníkov na nový typ s kódovacím systémom Nagra?
 5. Dobrý deň! Kedy budú dostupné rovnaké jazykové stopy pri staniciach cez SAT a cez IPTV? Napr. pri Viasat History cez satelit je dostupný česká, anglická a maďarská, cez IPTV iba česká a anglická.
 6. Prečo sa neustále zmenite poradie televiznych kanalov (nie iba v appke)? Prečo nepouživate aktualne logo pri vaicerych stanic? Preco niekedy vobec nepouzivate logo? Preco sa nenachadza Golf Channel medzi sportovymi stanicami ked si vybrat oblubene kanaly? Ked prepinam medzi stanicami vo full screen mode, preco nepouziva aplikacia moj oblubeny zoznam stanic? Preco aktzalizujete len mesacne tie reklamy od stanic na uvodnek obrazovke? Este v marci tam boli januarove programy.
 7. Dnes som si vsimol ze ste vydali aktualizaciu. Golf Channel uz sa nachadza medzi sportovymi stanicami pri vytvoreni vlastneho poradia oblubenych kanalov. Aktualizovali ste aj tie reklamy na uvodnej obrazovke. Ale ked na mobile sledujem niektory kanal na celej obrazovke a chcem prepinat medzi stanicami iba s dotykom, stale pouziva aplikacia originalny zoznam stanic a nie tu, ktoru som si vytvoril ja.
 8. mohli by ste tu zverejnit fotky a novom rozhrani?
 9. +1 Preco oznacite niektore stanice ako HD (napr. Spektrum) ked v skutocnosti nie su vysielane v HD?
 10. @rastaman Nebudem to riešiť. To už nie je normalný. Pozri si napr. na to, kde môže vysielať Comedy Central Hungary podľa českej licenie, alebo kanály RTL z Luxeburgu, stanice TV2 z Rumunska. Iba RTL Klub, TV2, M1, M2, Duna a Duna World sú maďarské stanice. Ostatné sú vysielané oficiálne zo zahraničia a podľa licencie môžu vysielať aj na Slovensku. Ako som už uviedol, neviem overiť, na ktoré relácie majú zakúpené právo. Tieto prává ohrozuju najmä JOJ-ku a Markízu. Ak slovenské komerčné televízia neriešia, nebudem ani ja. RTL Klub napr. od Markízy kupuje právo na Hornú dolnú a JOJ-ka od RTL na Vyvolení. Je jeden veľký rozdieľ medzi maďarskými a českými stanicami na Slovensku. České stanice boli dostupné pre každého bez súhlau jednotlivých staníc, bez zmlúv atď. Po česky rozumie celé Slovensko a ohrozujú sledovanoť slovenských komerčných staníc. Na šírenie maďarských staníc majú zmluvu, nie sú dostupné všade a môžu sledovať len predplatitelia Extra balíčkov a nie zadarmo. Po maďarsky rozumie nie 10% obyvateľstva. Od predplatiteľov dostanú peniaze aj operátory aj stanice a so šírením majú len malé náklady (sú dostupné z kapacity UPC Direct). Už som tu písal, môžeš to pozrieť na maďarských, rumunských, luxemburgských stránkach, že stanice môžu šíríť okrem Maďarska nie len na Slovensku. Neviem, prečo to riešíš. Magyar Telekom nie, ale UPC Direct neoficialne šíri slovenské stanice v Maďarsku a bez súhlasu šíria slovenské stanice aj v Srbsku miestné televízie, keď nemajú vlastný program. Podľa sčítaní obyvateľstva na Slovensku v roku 2011 bol 458 467 Maďarov a iba 698 Srbov. Ja mám Magio Sat, takže cez telku nemám prístup ku KBS World, ale zaujíma ma korejská kultúra (po maďarsky sú dostupné korejské seriály) a dosť často sledujem KBS World na Youtube naživo.
 11. @rastaman Keď môžu vysielať na území Slovenska, tak podľa mňa kupujú práva aj na zahraničné filmy a serialy. Overiť to neviem. Maďarké stanice na satelite sú dostupné z kapacity UPC Direct. Vôbec nemám žiadnu informáciu o tom, ktoré srbské, chorvátske stanice sú dostupné z 0,8°W.
 12. Aj Comedy Central (Hungary) aj Comedy Central Family je dostupný v Maďarskom extra balíku aj cez satelit aj cez IPTV.
 13. @hgt65 mas pravdu... tak potom preco ma axocom v ponuke tieto stanice? http://axocom.net/portfolio/
 14. http://mavise.obs.coe.int/channel?id=337 Napr. maď. RTL Klub
 15. Maďarské stanice majú právo na vysielanie okrem Maďarska aj v státoch: Slovensko, Ukrajina, Rumunsko, Srbsko. Tak ako napr. Nova Sport 1 môže vysielať okrem Česka aj na Slovensku. Tieto informácie sú dostupné aj v zozname televíznych kanalov EU.
 16. Zriadili u nas Magio Sat, ale objednavka v zakaznickom zone je este "v rieseni". Objednaki sme STB s nahravanim a dostali sme bix Kaon Co1000 alebo NS1140. https://www.telekom.sk/wiki/televizia/funkcie-magio-sat Podla webu box ma podporovat vsetky sluzby. Potvrdili to aj z technickeho oddelenia. STB som pripojil k internetu. V nastaveniach vidim, ze je pripojene k netu, ale ako Extra je tam iba polozka Internetove radio, ale ani to nefunguje. Ziadne interaktivne sluzby cez internet nefuguje. Su tieto sluzby este dostupne a iba za to nefunguju mi, lebo mam obejdnavku "v rieseni", alebo Telekom uz tieto funkcie neposkytuje?
 17. Je možné objednať Magio cez satelit ak na mojej adrese je dostupná aj služba Magio IPTV?
 18. Ja teraz mám Magio Internet XL cez VDSL a namiesto toho chcem TV M a Internet M. Viete mi povedať, že aké funkcie má Magio Sat Box bez nahrávania?
 19. Ako môžem online bezplatne pozrieť podrobný výpis volaní, keď mám Easy kartu. Službu Orange, O2, 4KA a Funfon poskytuje. V zákaznickej zóne Môj Telekom systém mi to nedovolí: Nemáte dostatočné práva.
 20. Ako dlho trva aktivacia VDSL internetu pri zmene programu z ADSL na VDSL? Kuriér mi uz dnes dorucil novy router a zmluvu.
 21. sms som este nedostal, ale novy router som uz pripojil, cakal som asi hodinu ale internet nechcel fungovat, pripojil som stray router a internet funguje
 22. Chcem smartfón :D
 23. Restartoval som, urobil som vsetko od zaciatku uz niekolko krat, ale neide. Moze niekto napisat, co mam robit? Od zaciatku. Dakujem.
 24. Mám router ADB VA2111. Mozete nam poradit, ako je mozne pripojit tlaciaren k routeru? Stále mi vypise to: Sorry, there is no storage available for print spooling
 25. Som zakazníkom Telekom. Ja chcem madarské tv stanice. Ty slovenské a ceské. Niekto má rád sport, film alebo správy a dokumenty. Na platforme je miesto, takze mozu tam pridat aj madarske aj slovenske/ceske stanice. Riesením je aj pridanie madarskeho audi stopu pri kanaloch, ked je dostupny. Ja musim platit aj za slovenske stanice aj vtedy, ked nepozeram. Ked daju madarské stanice do madarskeho balika, ty nebudes platit za to nic.