Vierka

ČLEN
 • Počet príspevkov

  45
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Príspevky odoslal/-a Vierka


 1. Ahoj distefano,

  Švajčiarsko nie je zaradené do Zóny 1 nakoľko nepristúpilo k regulácii dobrovoľne ako tri ostatné krajiny (Lichtenštajnsko, Nórsko a Island). V praxi to znamená, že nákupné ceny ostávajú vo Švajčiarsku neregulované a na komerčnej úrovni, preto sú vyššie. Nejde teda o diskrimináciu z našej strany, v tomto prípade rozhoduje prístup komerčných partnerov na druhej strane.

  Pekný deň

  Vierka


 2. Ahoj pegy771,

  zobrazované rýchlosti na mape pokrytia nie sú garantované a sú to maximálne teoreticky dosiahnuteľné rýchlosti. Reálna prenosová rýchlosť je ovplyvnená viacerými faktormi, ako sú napríklad fyzické prekážky medzi miestom pripojenia a vysielačom, počtom pripojených užívateľov, vplyvov počasia, koncovým zariadením a podobne. Tvoje namerané rýchlosti sú vzhľadom na charakter mobilnej siete primerané.

   

  Pekný deň

  Vierka

   


 3. Ahoj  caroTN1,

  zatiaľ sme od Sony nedostali na testovanie verziu Android 6.0 pre Xperiu Z3 a nemáme ani informáciu, kedy by mala byť dostupná.

  Pekný deň

  Vierka

   


 4. Ahoj @Androidak,

   

  ospravedlňujem sa za nesprávnu informáciu, ktorú som ti napísala. Verzia GRA-L09 C150B196, ktorú v súčasnosti sprístupňujeme našim zákazníkom sa týka telefónu Huawei P8 lite. Pre P8 je posledná dostupná verzia ALE-L21 C150B130.

  Kódové označenie softwérov pre P8 lite sa odlišuje podľa toho, či ide o prispôsobenú verziu pre Telekom alebo nie. Telekom verziu charakterizuje kód C150 v čísle SW verzie. Generické verzie majú zvyčajne kód  C432.

   

  OTA update medzitýmito verziami nie je možný, pretože OTA update si kontroluje aktuálnu verziu, a update umožní iba v prípade, že aktuálna verzia je v zozname povolených. To znamená že OTA update fungovať nebude, pokým nebude novšia verzia oficiálne schvalená a otestovaná.

   

  Verzia, ktorú momentálne máš je posledná, ktorú spoločnosť Huawei vydala pre oprerátorov.

   

  Pekný deň

  Vierka


 5. Ahoj @Androidak,

   

  pre Huawei P8 lite v súčasnosti uvoľnujeme pre našich zákazníkov verziu GRA-L09 C150B196. V tomto prípade neodporúčam orientáciu podľa čísel, pretože označenie verzií pre voľný trh býva častokrát iné.

   

  Pekný deň :)

  Vierka


 6. Ahoj @milanmvsr, mrzí ma, že sa ti pokazil telefón. Viazanosťou s paušálom bez telefónu získava zákazník navyše aj iné výhody, najčastejšie zľavu z ceny programu.

   

  Ako sme ti aj v odpovedi na podnet písali, počas platnosti Dodatku nie je možné zmluvu vypovedať bez pokuty a podpísať novú.

   

  Ďakujem za pochopenie.

  Vierka