Jaco_JJ

Člen
 • Počet príspevkov

  177
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Príspevky odoslal/-a Jaco_JJ


 1. to presmerovanie na iný účet mi už funguje cez " Posielanie ďalej", takže neviem ako pre iných, ale pre mňa je to zatiaľ riešenie, pokiaľ to nedajú do poriadku ako to majú na iných doménach


 2. Presne tak. Ťahám emaily cez POP3 do poštového SW a už ma nebaví stále sa prihlasovať aj cez webmail a kontrolovať ktoré emaily mi zase cez POP3 neprešli.
  Tak som si teraz vytvoril účet u iného providera a pokúsim sa presmerovať všetky emaily radšej tam.  V nastaveniach webmailu Telekomu som si zadal Posielanie ďalej. Zatiaľ to nefunguje. Uvidím koľko to bude trvať po aktivácii a či vôbec.


 3. Nedávno sa nám zo dňa na deň vymazali všetky nahrávky z boxu (VIP2262). Nič sme s boxom nerobili, žiadny reštart a pod. Predtým sme mali starý dobrý box VIP1216, kde sa nám za vyše 10 rokov nestalo ani raz nič podobné.
  Na tech.podpore mi povedali, že sa s tým nedá nič spraviť, že sa to mohlo stať po nejakom náraze el.energie v sieti.
  Rád by som sa spýtal aké máte s tým skúsenosti kto má tento typ boxu dlhšie, či sa vám to stalo tiež, a či teda máme byť pripravení na túto nepríjemnú vec (a či radšej si nenechávať cennejšie nahrávky na neskôr, ale ich pozrieť čo najrýchlejšie).


 4. Áno, ani na Windows 8 to nejde. Prehrávač v rozšírení Chromu je nainštalovaný, a nič. Vraj - doplnok Native client spustíte pravým tlač.myši, ale tam je tlač.Native client neaktívne, akoby bol spustený.

  Strčte sa do **** s takou službou!


 5. V prvom rade neviem ako by to chceli tí hňupi technicky zakázať, to by museli zakázať poskytovanie celkového archívu pre svoju stanicu a potom by ich väčšina rozumných divákov definitívne okašlala, ja u nich už len sledujem nejaký občasný športový prenos ktorý sa im podarí ukradnúť RTVS + správy, ale tie už jedine z archívu a tak ich mám prebehnuté za 5 minút, pozriem si len tie 2-3 reportáže čo má zmysel vidieť.

  Archív je predsa spolu s nahrávaním pointa toho čo IPTV prináša. To aj Telekom dobre vie, preto Mrkvízákov tipujem že pošle do... niekam.


 6. Ja som to zaznamenal tiež, ale vždy len po reštarte boxu. Zakaždým to tiež zmením, ale po reštarte je to opäť na 720.
  Ale bacha - je to zmena len zo 720p na 1080i! Čiže záleží potom od kvality TV - na tvojej 4k to asi pocítiš, ale na bežných Full HD TV asi ani moc nie (čítal som že na rýchlejšie scény je vhodnejší 720p a u statických záberov uvidíš viac detailov pri 1080i)


 7.  

  Programy, ktore odznacis, sa ti v zozname nebudu dalej zobrazovat, potom to len preukladas

   

  píšeš nezmysel, programy ktoré odznačíš, ti v zozname pre zmenu poradia zostávajú, veď si to tam pozri,
  je to nelogické, ale je to žiaľ tak

  odpoveď sa páči : 1 osobe

 8.  

  ......Jednoduché či ?

  Ako sa to vezme. Neviem či sa dokážeš tak dokonale a jednoducho orientovať v stovkách kanálov, keď v tom zozname sú aj kanály aj ktoré máš vybraté/označené, aj tie ktoré nemáš vybraté na zobrazenie.
  Uznávam, že to programátori pri tomto nemajú ľahké, ale aspoň dve veci by sa hádam dali spraviť:
  -v zozname kanálov pre zmenu poradia nechať len moje označené/vybraté kanály
  -v zozname kanálov pre označenie/výber vrátiť mini-náhľad daného kanálu (kedysi to bolo)
  Myslím, že by nám to trochu uľahčilo nastavovanie.

  odpoveď sa páči : 1 osobe

 9.  

  programy ktore nemas zaplatene idu skryt cez menu-nastavenia-vyber kanalov alebo neco a tam kanaly ktore nechces aby sa ti zobrazovali pri prepinani a v epg odfajknes teda budu bez fajky das ulozit a je to

  Veď samozrejme že tak robím, ale prečo nečítaš o čom píšem? O presúvaní kanálov -> funkcia "Zmeniť poradie".
  Keď si skryješ kanály ako píšeš, vo funkcii "Prispôsobiť kanály", tak myslíš že ti v Zmene poradia zmiznú? Logicky by tak malo byť, ale nie je!

  odpoveď sa páči : 1 osobe

 10.  

  Po poslednej aktualizacii je nahlad programu pri nastavovani poradia kanalov opäť funkčný

  Náhľad pri poradí vítam, ale podľa mňa oveľa dôležitejšie je dať tento náhľad do funkcie pre výber kanálov pre zobrazenie - čo dáva logiku -  aby človek videl či ten kanál má aktívny a má zmysel ho zaradiť do svojho výberu.  Práve tam túto funkciu akoby naschvál nedali.
  Neviem či niekto využije náhľad programu pri presúvaní kanálov - tam ho zaujíma hlavne funkcionalita, ktorá je biedna a ako správne poznamenal Tataracik, by sa mala prepracovať. Napríklad prečo sú tam zaradené aj programy, ktoré nemám vo svojom výbere kanálov?? Doslova chaos.

   


 11. liberty, prečo len SAT? a čo predplatitelia Magio XL na IPTV?
  Je to "darček" presne v štýle Telekomu. Rovnako veľký **piip** výhod ako dostávajú dlhoroční zákazníci oproti novým, rovnako veľký **piip** výhod dostanú tí čo platia Telekomu najviac. To je tá ich už preslávená úcta k zákazníkom.
  Pritom by sa niečo vymyslieť dalo. Tí čo platia XL by mohli dostať (aspoň na kratšiu dobu) balíček HBO + Cinemax. (tí čo platia aj to, tak už neviem - maximálny archív?)

  Určite tu bude niekto argumentovať že sme dostali ešte dávnejšie videopožičovňu Kino L, ale to je nezmysel, lebo tú dostali aj všetci ostatní.
  Inak pozrel som do toho Kina a chcel som úroveň posúdiť podľa seriálov ktoré sú tam k dispozícii. Katastrofa. Žánre u nich existujú len dva: akčné alebo historické. Čo ostatné? To že nie je možné zobraziť názvy seriálov je len čerešnička tejto ponuky.

  Posledný skvost čo sa toho týka je to, že viac o tejto akcii nám nenapísala ani Terka a túto informáciu nemajú ani nikde na ich oficiálnych stránkach!
  https://www.telekom.sk/
  ani na špeciálne na to určenej podstránke ZÁZRAČNÉ VIANOČNÉ AKCIE:
  https://www.telekom.sk/zazraky/vianoce
  Holt ak chceme niečo vedieť o novinkách či akciách Telekomu, musíme si do prehliadača zadať  www.dsl.sk, alebo https://zive.azet.sk :)


 12. Oni ich musia mať zaobstaraných riadne zásoby, lebo už vedia čo je to za "kvalitu". Ja som menil pred rokom a teraz boli znovu kaput presne tie isté -často používané tlačítka ako Play a pod, tak som znovu musel naklusať do predajne... ale ihneď bez problémov mi bol vymenený za nový - ešteže toho očividne majú za vagóny :)


 13. To je škoda, že máte iné priority a tiež by ma zaujímalo aké, to už naozaj produkt Magio nie je pre Telekom prioritou?  Už len mobily?
  Totiž vyberať kanály ako aj meniť ich poradie pri súčasnom SW je doslova pôrod.
  Kedysi fungovala aspoň stránka esprievodca Magia, kde sa kanály dali usporiadať pohodlne a prehľadnejšie. Teraz je to pod tým Magio Go, ale najhoršie je, že to nejde editovať v prehliadači Chrome na PC, iba pod Androidom,či iOS. Nerozumiem prečo.  Babrať sa s kanálmi na malej obrazovke mobilu je ešte horšie ako robiť to v súčasnom užívateľsky neprívetivom prostredí v boxe.

  Mrzí to o to viac, keď v starej verzii náhľad kanálov bol, ako aj existovala možnosť využitia esprievodcu v PC. Ako sa to hovorí kam to ide? Od desiatich k piatim?

  odpoveď sa páči : 2 osobám

 14. Prebehol som si zopár starších diskusií na tému ČT sport a Tataracik ty si tam naozaj nerýpal - sorry, asi som si ťa pomýlil,  vravel si iba že tebe to netreba, agresívny bol hlavne Pepsi. Ten dokonca žiadal, aby správca zakázal opakujúce sa otázky na ČT sport pre porušovanie pravidiel diskusie! Teraz niekde od zlosti búcha pästičkami do steny, že ľuďom ich želaný ČT sport pridali :)


 15. Tataracikova úroveň uvažovania: staršie ročníky majú vykonštruovaný svet a všade vidia len ŠTB a bubákov :D:D
  to vôbec nie je komicko-slabomyseľná konštrukcia :D

  Uznávam že ty na rozdiel od spomenutých dvoch hujerov aspoň občas rozumnú pripomienku napíšeš, ale vadí mi to okamžité napádanie človeka čo si dovolí tú "nehoráznosť" dať tu nejaké slušne napísané želanie... nemusíme vôbec chodiť ďaleko, každý čitateľ si môže pozrieť prvú reakciu na želanie dusan2303 v tomto threade. A tretia reakcia v poradí je od ďalšieho tunajšieho strážneho psa, v oveľa stupídnejšej forme. Ešte si prihodí zlomyseľnú predpoveď, že tento kanál nepridajú :D  Teraz sa mu môžeme zasmiať.


 16. Presne ako som čakal, len som myslel že začneš rýpať ešte skôr Tataracik, tak ako zvykneš medzi prvými. Tebe som už dávno povedal, že si tiež  čo neustále buzeruje kohokoľvek, kto sa odváži posťažovať či skritizovať tvoj milovaný Tcom :) Aké máš vlastne k tomu pohnútky? Či to robíš len tak z pasie?

  Ty a Pepsi, príp. bu2ckland by ste si už konečne mohli vtĺcť do palíc, že toto fórum slúži o.i. aj na pripomienky či želania k službe - ktoré ak sa podaria zrealizovať, poslúžia na vylepšenie služby a tým k prospechu nám klientom. Presne ako sa to podarilo teraz pri probléme zaradenia ČT Sportu. Keby naň nebolo toľko požiadaviek, prosieb, a naliehaní nás sťažujúcich sa, nikdy by zaradený pravdepodobne nebol. A teraz sa pri vyplnení želaní  zveziete aj vy, večne spokojní :D 
  Hujer.jpg


 17. Ach @Pepsi neviem či si pamätáš, ale to že si priam sťa najoddanejší pracovník Telekomu, som ti napísal už pred pár rokmi a ako tak čítam tvoje agitácie za túto spoločnosť a jednostranné útočenie proti sťažujúcim sa (viď neddávno téma Archív), tak vidím že sa ešte nič nezmenilo ;)
  Ale nevadí, tvoje prognózy, keď si bojoval proti zaradeniu ČT Sport a našim želaniam, vyzerá že sa nevyplnili, dúfam že to prežiješ :)


 18. Keby to tu prezradil -ako očividný dlhoročný externý pracovník Telekomu - aspoň Pepsi :D
  ale aj on to utajuje.

  Ak by ČT sport naozaj zabezpečili a ešte k tomu kultúrnu maškrtku ČT:ART, tak pre mňa by to bol nádherný vianočný darček, aký som od Telekomu nedostal už pekne dlho.


 19. Aká dojemná starostlivosť o našich bratov :) Ja by som to nechal na nich, ak chcú slovenčinu, slovenské kanály v ponuke kábloviek určite nájdu.
  Aj po odprášení rastamana sa tu nájdu stále čechofóbovia, ktorým vadí pozerať niečo v Češtine? Ktorým vadí, že Slováci a slovenské deti ovládajú jeden príbuzný jazyk naviac? Veď to je v živote len výhodou.
  Mňa keby sa niekto spýtal po skončení filmu/seriálu v čom to bolo dabované - CZ alebo SK, tak by som nevedel, nevadí mi to.

  odpoveď sa páči : 2 osobám