Jaco_JJ

Člen
 • Počet príspevkov

  177
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

55 Výborné

O Jaco_JJ

 • Hodnosť:
  Profík
 1. to presmerovanie na iný účet mi už funguje cez " Posielanie ďalej", takže neviem ako pre iných, ale pre mňa je to zatiaľ riešenie, pokiaľ to nedajú do poriadku ako to majú na iných doménach
 2. Presne tak. Ťahám emaily cez POP3 do poštového SW a už ma nebaví stále sa prihlasovať aj cez webmail a kontrolovať ktoré emaily mi zase cez POP3 neprešli. Tak som si teraz vytvoril účet u iného providera a pokúsim sa presmerovať všetky emaily radšej tam. V nastaveniach webmailu Telekomu som si zadal Posielanie ďalej. Zatiaľ to nefunguje. Uvidím koľko to bude trvať po aktivácii a či vôbec.
 3. Nedávno sa nám zo dňa na deň vymazali všetky nahrávky z boxu (VIP2262). Nič sme s boxom nerobili, žiadny reštart a pod. Predtým sme mali starý dobrý box VIP1216, kde sa nám za vyše 10 rokov nestalo ani raz nič podobné. Na tech.podpore mi povedali, že sa s tým nedá nič spraviť, že sa to mohlo stať po nejakom náraze el.energie v sieti. Rád by som sa spýtal aké máte s tým skúsenosti kto má tento typ boxu dlhšie, či sa vám to stalo tiež, a či teda máme byť pripravení na túto nepríjemnú vec (a či radšej si nenechávať cennejšie nahrávky na neskôr, ale ich pozrieť čo najrýchlejšie).
 4. Do 720 to padne vždy po reštarte boxu. Pomôže jedine ak by v novom upgrade nastavili továrenské nast. na 1080 - čo ale možno nemôžu ak by to robilo problémy v zobrazení na starších TV.
 5. Asi pomocou tohto paškvilu chcú pestovať aj osobný kontakt so všetkými klientami Každý kto len priemerne využíva box, musí po polroku, max.roku naklusať do predajne a meniť ovládač.
 6. - teraz som našiel riešenie s Native Client v staších príspevkoch a už to ide - ale prečo to človek musí zdĺhavo vyhľadávať v diskusiach a nedáte to do návodu /podpora pri spúšťaní prehraváča?!
 7. Áno, ani na Windows 8 to nejde. Prehrávač v rozšírení Chromu je nainštalovaný, a nič. Vraj - doplnok Native client spustíte pravým tlač.myši, ale tam je tlač.Native client neaktívne, akoby bol spustený. Strčte sa do **** s takou službou!
 8. ...a ak by predsa napr. zrušili možnosť pretáčania v archíve, v tom momente celé Magio ruším (a to som ich klientom od ich vzniku)
 9. V prvom rade neviem ako by to chceli tí hňupi technicky zakázať, to by museli zakázať poskytovanie celkového archívu pre svoju stanicu a potom by ich väčšina rozumných divákov definitívne okašlala, ja u nich už len sledujem nejaký občasný športový prenos ktorý sa im podarí ukradnúť RTVS + správy, ale tie už jedine z archívu a tak ich mám prebehnuté za 5 minút, pozriem si len tie 2-3 reportáže čo má zmysel vidieť. Archív je predsa spolu s nahrávaním pointa toho čo IPTV prináša. To aj Telekom dobre vie, preto Mrkvízákov tipujem že pošle do... niekam.
 10. Ja som to zaznamenal tiež, ale vždy len po reštarte boxu. Zakaždým to tiež zmením, ale po reštarte je to opäť na 720. Ale bacha - je to zmena len zo 720p na 1080i! Čiže záleží potom od kvality TV - na tvojej 4k to asi pocítiš, ale na bežných Full HD TV asi ani moc nie (čítal som že na rýchlejšie scény je vhodnejší 720p a u statických záberov uvidíš viac detailov pri 1080i)
 11. ...hádam sa rozumieme - od príspevku čo dal marekk2309 hovoríme o editácii "cez kábel", čiže v Magio boxe, nie magio go
 12. píšeš nezmysel, programy ktoré odznačíš, ti v zozname pre zmenu poradia zostávajú, veď si to tam pozri, je to nelogické, ale je to žiaľ tak
 13. Ako sa to vezme. Neviem či sa dokážeš tak dokonale a jednoducho orientovať v stovkách kanálov, keď v tom zozname sú aj kanály aj ktoré máš vybraté/označené, aj tie ktoré nemáš vybraté na zobrazenie. Uznávam, že to programátori pri tomto nemajú ľahké, ale aspoň dve veci by sa hádam dali spraviť: -v zozname kanálov pre zmenu poradia nechať len moje označené/vybraté kanály -v zozname kanálov pre označenie/výber vrátiť mini-náhľad daného kanálu (kedysi to bolo) Myslím, že by nám to trochu uľahčilo nastavovanie.
 14. Veď samozrejme že tak robím, ale prečo nečítaš o čom píšem? O presúvaní kanálov -> funkcia "Zmeniť poradie". Keď si skryješ kanály ako píšeš, vo funkcii "Prispôsobiť kanály", tak myslíš že ti v Zmene poradia zmiznú? Logicky by tak malo byť, ale nie je!
 15. Náhľad pri poradí vítam, ale podľa mňa oveľa dôležitejšie je dať tento náhľad do funkcie pre výber kanálov pre zobrazenie - čo dáva logiku - aby človek videl či ten kanál má aktívny a má zmysel ho zaradiť do svojho výberu. Práve tam túto funkciu akoby naschvál nedali. Neviem či niekto využije náhľad programu pri presúvaní kanálov - tam ho zaujíma hlavne funkcionalita, ktorá je biedna a ako správne poznamenal Tataracik, by sa mala prepracovať. Napríklad prečo sú tam zaradené aj programy, ktoré nemám vo svojom výbere kanálov?? Doslova chaos.