Jaco_JJ

Člen
 • Počet príspevkov

  172
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

54 Výborné

O Jaco_JJ

 • Hodnosť:
  Profík
 1. - teraz som našiel riešenie s Native Client v staších príspevkoch a už to ide - ale prečo to človek musí zdĺhavo vyhľadávať v diskusiach a nedáte to do návodu /podpora pri spúšťaní prehraváča?!
 2. Áno, ani na Windows 8 to nejde. Prehrávač v rozšírení Chromu je nainštalovaný, a nič. Vraj - doplnok Native client spustíte pravým tlač.myši, ale tam je tlač.Native client neaktívne, akoby bol spustený. Strčte sa do **** s takou službou!
 3. ...a ak by predsa napr. zrušili možnosť pretáčania v archíve, v tom momente celé Magio ruším (a to som ich klientom od ich vzniku)
 4. V prvom rade neviem ako by to chceli tí hňupi technicky zakázať, to by museli zakázať poskytovanie celkového archívu pre svoju stanicu a potom by ich väčšina rozumných divákov definitívne okašlala, ja u nich už len sledujem nejaký občasný športový prenos ktorý sa im podarí ukradnúť RTVS + správy, ale tie už jedine z archívu a tak ich mám prebehnuté za 5 minút, pozriem si len tie 2-3 reportáže čo má zmysel vidieť. Archív je predsa spolu s nahrávaním pointa toho čo IPTV prináša. To aj Telekom dobre vie, preto Mrkvízákov tipujem že pošle do... niekam.
 5. Ja som to zaznamenal tiež, ale vždy len po reštarte boxu. Zakaždým to tiež zmením, ale po reštarte je to opäť na 720. Ale bacha - je to zmena len zo 720p na 1080i! Čiže záleží potom od kvality TV - na tvojej 4k to asi pocítiš, ale na bežných Full HD TV asi ani moc nie (čítal som že na rýchlejšie scény je vhodnejší 720p a u statických záberov uvidíš viac detailov pri 1080i)
 6. ...hádam sa rozumieme - od príspevku čo dal marekk2309 hovoríme o editácii "cez kábel", čiže v Magio boxe, nie magio go
 7. píšeš nezmysel, programy ktoré odznačíš, ti v zozname pre zmenu poradia zostávajú, veď si to tam pozri, je to nelogické, ale je to žiaľ tak
 8. Ako sa to vezme. Neviem či sa dokážeš tak dokonale a jednoducho orientovať v stovkách kanálov, keď v tom zozname sú aj kanály aj ktoré máš vybraté/označené, aj tie ktoré nemáš vybraté na zobrazenie. Uznávam, že to programátori pri tomto nemajú ľahké, ale aspoň dve veci by sa hádam dali spraviť: -v zozname kanálov pre zmenu poradia nechať len moje označené/vybraté kanály -v zozname kanálov pre označenie/výber vrátiť mini-náhľad daného kanálu (kedysi to bolo) Myslím, že by nám to trochu uľahčilo nastavovanie.
 9. Veď samozrejme že tak robím, ale prečo nečítaš o čom píšem? O presúvaní kanálov -> funkcia "Zmeniť poradie". Keď si skryješ kanály ako píšeš, vo funkcii "Prispôsobiť kanály", tak myslíš že ti v Zmene poradia zmiznú? Logicky by tak malo byť, ale nie je!
 10. Náhľad pri poradí vítam, ale podľa mňa oveľa dôležitejšie je dať tento náhľad do funkcie pre výber kanálov pre zobrazenie - čo dáva logiku - aby človek videl či ten kanál má aktívny a má zmysel ho zaradiť do svojho výberu. Práve tam túto funkciu akoby naschvál nedali. Neviem či niekto využije náhľad programu pri presúvaní kanálov - tam ho zaujíma hlavne funkcionalita, ktorá je biedna a ako správne poznamenal Tataracik, by sa mala prepracovať. Napríklad prečo sú tam zaradené aj programy, ktoré nemám vo svojom výbere kanálov?? Doslova chaos.
 11. To ti naozaj nenapadlo pustiť si nasledujúci program, či tam ten koniec filmu nebude?
 12. liberty, prečo len SAT? a čo predplatitelia Magio XL na IPTV? Je to "darček" presne v štýle Telekomu. Rovnako veľký **piip** výhod ako dostávajú dlhoroční zákazníci oproti novým, rovnako veľký **piip** výhod dostanú tí čo platia Telekomu najviac. To je tá ich už preslávená úcta k zákazníkom. Pritom by sa niečo vymyslieť dalo. Tí čo platia XL by mohli dostať (aspoň na kratšiu dobu) balíček HBO + Cinemax. (tí čo platia aj to, tak už neviem - maximálny archív?) Určite tu bude niekto argumentovať že sme dostali ešte dávnejšie videopožičovňu Kino L, ale to je nezmysel, lebo tú dostali aj všetci ostatní. Inak pozrel som do toho Kina a chcel som úroveň posúdiť podľa seriálov ktoré sú tam k dispozícii. Katastrofa. Žánre u nich existujú len dva: akčné alebo historické. Čo ostatné? To že nie je možné zobraziť názvy seriálov je len čerešnička tejto ponuky. Posledný skvost čo sa toho týka je to, že viac o tejto akcii nám nenapísala ani Terka a túto informáciu nemajú ani nikde na ich oficiálnych stránkach! https://www.telekom.sk/ ani na špeciálne na to určenej podstránke ZÁZRAČNÉ VIANOČNÉ AKCIE: https://www.telekom.sk/zazraky/vianoce Holt ak chceme niečo vedieť o novinkách či akciách Telekomu, musíme si do prehliadača zadať www.dsl.sk, alebo https://zive.azet.sk
 13. Oni ich musia mať zaobstaraných riadne zásoby, lebo už vedia čo je to za "kvalitu". Ja som menil pred rokom a teraz boli znovu kaput presne tie isté -často používané tlačítka ako Play a pod, tak som znovu musel naklusať do predajne... ale ihneď bez problémov mi bol vymenený za nový - ešteže toho očividne majú za vagóny
 14. To je škoda, že máte iné priority a tiež by ma zaujímalo aké, to už naozaj produkt Magio nie je pre Telekom prioritou? Už len mobily? Totiž vyberať kanály ako aj meniť ich poradie pri súčasnom SW je doslova pôrod. Kedysi fungovala aspoň stránka esprievodca Magia, kde sa kanály dali usporiadať pohodlne a prehľadnejšie. Teraz je to pod tým Magio Go, ale najhoršie je, že to nejde editovať v prehliadači Chrome na PC, iba pod Androidom,či iOS. Nerozumiem prečo. Babrať sa s kanálmi na malej obrazovke mobilu je ešte horšie ako robiť to v súčasnom užívateľsky neprívetivom prostredí v boxe. Mrzí to o to viac, keď v starej verzii náhľad kanálov bol, ako aj existovala možnosť využitia esprievodcu v PC. Ako sa to hovorí kam to ide? Od desiatich k piatim?
 15. Prebehol som si zopár starších diskusií na tému ČT sport a Tataracik ty si tam naozaj nerýpal - sorry, asi som si ťa pomýlil, vravel si iba že tebe to netreba, agresívny bol hlavne Pepsi. Ten dokonca žiadal, aby správca zakázal opakujúce sa otázky na ČT sport pre porušovanie pravidiel diskusie! Teraz niekde od zlosti búcha pästičkami do steny, že ľuďom ich želaný ČT sport pridali