Eduard Gábor

Člen
 • Počet príspevkov

  43
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal Eduard Gábor

 1. Zdravíčko, chcel by som si overiť dostupnosť internetu na adrese Kecerovce 197 podľa mapky pokrytia by som tam mal mat dostupnú sieť GPON vie mi to niekto potvrdiť ? Môžem počítať s 950mb/s su garantovane ?
 2. Je možne že sa mapa pokrytia aj mýli či ? da sa považovať GPON za optiku ?
 3. Neriešim radšej ...
 4. Dobrý deň, chcem prejsť s mojich dlhoročným tel. číslom od konkurencie k Vám s novým paušálom a mobilom s vašej ponuky na jaku máriu odo mňa chcete zábezpeku 100€ Keby som si zobral paušál s novým tel, číslom žiadnu zábezpeku platiť nemusím je to na zamyslenie TELEKOM uvedomte sa !!! To takto chcete zákaznikov na vašu stranu ? chápem že je to ochrana proti tomu aby sa vyhli neplatičom a zariadenie si nechali ale da sa to aj nejak inak treabrs faktury od konkurencie že sa to platilo alebo ja neviem 100€ to si našporim 20eur a kúpim to zariadenie bez toho aby ste mi ho museli davat vy a povedzme si pravdu do oči koho zaujíma nejaký paušál každého zaujíma mobil to je hlavný dôvod prečo chceme paušál a ostatný čo chcú paušál buď su online na dátach alebo podnikatelia čo musia neustále volať ... ? Kedy sa bude myslieť aj na obyčajných ľudí?
 5. Súhlasim stebou
 6. Zdravím, mam Magio internet vzduchom je momentálne 0:39 ráno naschvál som meral net aby sa nepovedalo že je 4G vyťažené podľa vás mal by som reklamovať internet pretože ak sa manželka nápoji na Wifine a k tomu ešte deturence zapnú rozprávky na tablete na youtube tak ja na PC s netom končím vôbec sa nedá použiť načítavania stránok dlho trvá .
 7. Vraciam sa opäť k téme vie mi niekto odpovedať ?
 8. Ahoj, chcel by som sa spytat kedy telekom plánuje opraviť sluzbu volacie tony keď že som volal na zákaznicku linku bolo mi povedané že služba je v nepojazdnom stave a mimoriadne som zatiaľ jediný zákazník kto sa na to pýta prečo.... vie sa niekto kompetentný vyjadriť ?
 9. Ako budíš ak chce Telekom ušetriť na čínskych šmejdoch beriem im to ale ak vedia že ten router ma problémy so signálom prečo k tomu nedávajú externe antény ja tam kde mam router teda v izbe mam 2. paličky signálu na mobile iba 1. paličku čiže je to ešte na hranici akceptovateľnosti kedže router ma predsa asi lepši ,,lapač" signálu LTE. Každopádne budem sa sťahovať na inú adresu tam mam k dispozícii VSDL dúfam že aspoň ten ping a celkovo odozva bude lepšia než to to čo mam
 10. Volal som na zakaznicku linku že či náhodou nemajú LTE antény k tomuto routru no žiaľ bolo mi povedané že nič také k tomu nemajú tak som objednal za pár € s alixpress tak uvidíme či sa to zlepší zatiaľ čakám na balík Filipo21 čo ten Qos ? to by nepomohlo kedže mastím online hry si myslím, že by mi to pomohlo veľmi keby že samozrejme taká možnosť na tom routri je ..
 11. Mam Alcatel HH40 Qos sa tam nastaviť asi nedá .... mam 2 paličky a kúpil som si aj 3db antenky no nepomohli
 12. Hallo ?
 13. Dnes mi prišiel e-mail v takomto znení: Terka: Viete sa k tomu vyjadriť ? nejako si tu protirečíte Vaša kolegyňa Jana tvrdý že služba nefunguje tak ako teraz ?
 14. Ďakujem za odpoveď napísal som https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/ určite to doriešia
 15. Písal som Miške aj na FB uvidíme čo jak
 16. Zmenil by som vzhľad fóra, zmenšil by som polička na príspevky su fakt zbytočne velke par príspevkov a musím rolečkovať ako blázon urobil by som ich menšie a fixol by som to na maximálny počet slov aby nebol problém v tom, pridal by som nove hodnosti a karmu člena + bydlisko odkiaľ člen je, online službu od vyšej hodnosti príklad expert aby boli vysvietení kto je online a možnosť napísať oživovateľovi SS ( súkromnu správu).
 17. Zdravičko, vie mi prosím niekto s kompetentných vysvetliť čo je optika k domu ? Mam ju na adrese dostupnú podľa mapky pokrytia ale fakt netuším či sa to za optiku považovať da.
 18. Zbieram plastové fľaše na vybudovanie skleníka, ohrádky okolo záhradky a tak ďalej fantázia nemá hranice pre prípad vylosovania pridám foto nazbieraného plastu.
 19. Dočítal som sa že 02.05.2019 Telekom už bude ponukat Magio Internet vzduchom je na tom aspoň niečo pravdy či sa jedna iba o veľkomesta ? Poprosím o vyjadrenie kompetentnej osoby jedna sa o dedinu Kecerovce kedže v Telekome už riešim cca 10 rokov ako sa nemôžem pripojiť na pevný DSL internet tak aspoň ten 4G keď už nijak to nejde.
 20. Okay zajtra volám
 21. Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či sa neplanuje optika v obci Kecerovce 
 22. Žiaľ 10 podpisov nestačí na to aby to Telekom samozrejme riešil. Obec Kecerovce ma cca 3,8 tisíc obyvateľov 90% obyvateľstva tvoria prevažne romovia pred niekoľkými mesiacmi som mal rozhovor s otcovým kolegom ktorý pracuje vo freesat a snažil sa mi vysvetliť prečo je v obci Kecerovce také chabé a zúfale pokrytie internetu. Odpoveď bola jednoznačná boja sa tu investovať a urobiť lepšie pokrytie pretože sa boja že sa im to spať nevráti kedže su tu viacej ,,romov" než ,,bielých" tak to je logické myslenie či to už Telekomu, Antiku alebo iného poskytovateľa. Keby sa mi podarilo zistiť koľko ľudí ma internet od Antiku formou Anténa + Wireless možno by určite Telekom zvážilo situáciu a malo by konečne záujem o obec ako takú celkovo lepšie povedané o zákazníkov. Dovolím si odhadnúť číslo 1500 domácnosti len otázne je ak to je tak ako si myslia o obci Kecerovce prečo poskytovateľ Antik nemá žiadny problém so zákazníkmi ??? Mam už 8 rok internet od Antiku do dnes sa nič nezlepšilo od strany Telekomu ako tomu bolo pred 8 rokmi že som tam volal a žiadal som o prípojku bolo povedané, že rozvodná v obci je zastarala a nemajú voľne porty aby pripojili mňa príde mi to také úbohe, že porty s pred 25 rokmi kde fungovala ešte stará metalická sústava pevných liniek dodnes funguje na internete nič nevynovili prečo ??? Možno je to s pohľadu Telekomu trošku zvláštne, že som zákazníkom Antiku a tu tlačím a vypisujem na Telekom ale kto je najväčším poskytovateľom internetových a televíznych služieb ? Antik ako tak sa posnažil a pripojil ľudí ale Telekom počas 8 rokov nepohol ani prstom.
 23. Brat by vybavovaní paušálu bol oslovený či by sa nechcel pridať do magenty samozrejme ,,cudzej" že vraj to je magenta predajcova čo vybavoval paušál v KE teda sa tam pridal ale momentálne je situácia taká že riešime ako sa s tej magenty dostať preč ??? Tiež by mohli upraviť system, že opustenie skupiny môže byt dobrovoľná nie až keď to dovolí správca mne to príde ako keby tam niektorí ľudia boli nútení byt
 24. Celé zle ale keby že nezaplatíš faktúru za paušál ihneď stopnú paušál pošlú na teba exekútora a máš to zavarene + aby som nezabudol penále a tak dalaj a tak dalej .... Na to aby si urobili konečne poriadok v pokrytí tak to nie a to pokrytie ma tiež tak trošku trápi ale nevadí to je TELEKOM
 25. Mne sa to stalo tiež nie raz a ešte aby som dodal aktiváciu STREAMON mam platnú iba mesiac neviem prečo