Eduard Gábor

Člen
 • Počet príspevkov

  36
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal Eduard Gábor

 1. Zdravím, mam Magio internet vzduchom je momentálne 0:39 ráno naschvál som meral net aby sa nepovedalo že je 4G vyťažené podľa vás mal by som reklamovať internet pretože ak sa manželka nápoji na Wifine a k tomu ešte deturence zapnú rozprávky na tablete na youtube tak ja na PC s netom končím vôbec sa nedá použiť načítavania stránok dlho trvá .
 2. Volal som na zakaznicku linku že či náhodou nemajú LTE antény k tomuto routru no žiaľ bolo mi povedané že nič také k tomu nemajú tak som objednal za pár € s alixpress tak uvidíme či sa to zlepší zatiaľ čakám na balík Filipo21 čo ten Qos ? to by nepomohlo kedže mastím online hry si myslím, že by mi to pomohlo veľmi keby že samozrejme taká možnosť na tom routri je ..
 3. Mam Alcatel HH40 Qos sa tam nastaviť asi nedá .... mam 2 paličky a kúpil som si aj 3db antenky no nepomohli
 4. Ahoj, chcel by som sa spytat kedy telekom plánuje opraviť sluzbu volacie tony keď že som volal na zákaznicku linku bolo mi povedané že služba je v nepojazdnom stave a mimoriadne som zatiaľ jediný zákazník kto sa na to pýta prečo.... vie sa niekto kompetentný vyjadriť ?
 5. Hallo ?
 6. Dnes mi prišiel e-mail v takomto znení: Terka: Viete sa k tomu vyjadriť ? nejako si tu protirečíte Vaša kolegyňa Jana tvrdý že služba nefunguje tak ako teraz ?
 7. Ďakujem za odpoveď napísal som https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/ určite to doriešia
 8. Písal som Miške aj na FB uvidíme čo jak
 9. Zmenil by som vzhľad fóra, zmenšil by som polička na príspevky su fakt zbytočne velke par príspevkov a musím rolečkovať ako blázon urobil by som ich menšie a fixol by som to na maximálny počet slov aby nebol problém v tom, pridal by som nove hodnosti a karmu člena + bydlisko odkiaľ člen je, online službu od vyšej hodnosti príklad expert aby boli vysvietení kto je online a možnosť napísať oživovateľovi SS ( súkromnu správu).
 10. Zdravičko, vie mi prosím niekto s kompetentných vysvetliť čo je optika k domu ? Mam ju na adrese dostupnú podľa mapky pokrytia ale fakt netuším či sa to za optiku považovať da.
 11. Zbieram plastové fľaše na vybudovanie skleníka, ohrádky okolo záhradky a tak ďalej fantázia nemá hranice pre prípad vylosovania pridám foto nazbieraného plastu.
 12. Dočítal som sa že 02.05.2019 Telekom už bude ponukat Magio Internet vzduchom je na tom aspoň niečo pravdy či sa jedna iba o veľkomesta ? Poprosím o vyjadrenie kompetentnej osoby jedna sa o dedinu Kecerovce kedže v Telekome už riešim cca 10 rokov ako sa nemôžem pripojiť na pevný DSL internet tak aspoň ten 4G keď už nijak to nejde.
 13. Okay zajtra volám
 14. Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či sa neplanuje optika v obci Kecerovce 
 15. Žiaľ 10 podpisov nestačí na to aby to Telekom samozrejme riešil. Obec Kecerovce ma cca 3,8 tisíc obyvateľov 90% obyvateľstva tvoria prevažne romovia pred niekoľkými mesiacmi som mal rozhovor s otcovým kolegom ktorý pracuje vo freesat a snažil sa mi vysvetliť prečo je v obci Kecerovce také chabé a zúfale pokrytie internetu. Odpoveď bola jednoznačná boja sa tu investovať a urobiť lepšie pokrytie pretože sa boja že sa im to spať nevráti kedže su tu viacej ,,romov" než ,,bielých" tak to je logické myslenie či to už Telekomu, Antiku alebo iného poskytovateľa. Keby sa mi podarilo zistiť koľko ľudí ma internet od Antiku formou Anténa + Wireless možno by určite Telekom zvážilo situáciu a malo by konečne záujem o obec ako takú celkovo lepšie povedané o zákazníkov. Dovolím si odhadnúť číslo 1500 domácnosti len otázne je ak to je tak ako si myslia o obci Kecerovce prečo poskytovateľ Antik nemá žiadny problém so zákazníkmi ??? Mam už 8 rok internet od Antiku do dnes sa nič nezlepšilo od strany Telekomu ako tomu bolo pred 8 rokmi že som tam volal a žiadal som o prípojku bolo povedané, že rozvodná v obci je zastarala a nemajú voľne porty aby pripojili mňa príde mi to také úbohe, že porty s pred 25 rokmi kde fungovala ešte stará metalická sústava pevných liniek dodnes funguje na internete nič nevynovili prečo ??? Možno je to s pohľadu Telekomu trošku zvláštne, že som zákazníkom Antiku a tu tlačím a vypisujem na Telekom ale kto je najväčším poskytovateľom internetových a televíznych služieb ? Antik ako tak sa posnažil a pripojil ľudí ale Telekom počas 8 rokov nepohol ani prstom.
 16. Brat by vybavovaní paušálu bol oslovený či by sa nechcel pridať do magenty samozrejme ,,cudzej" že vraj to je magenta predajcova čo vybavoval paušál v KE teda sa tam pridal ale momentálne je situácia taká že riešime ako sa s tej magenty dostať preč ??? Tiež by mohli upraviť system, že opustenie skupiny môže byt dobrovoľná nie až keď to dovolí správca mne to príde ako keby tam niektorí ľudia boli nútení byt
 17. Celé zle ale keby že nezaplatíš faktúru za paušál ihneď stopnú paušál pošlú na teba exekútora a máš to zavarene + aby som nezabudol penále a tak dalaj a tak dalej .... Na to aby si urobili konečne poriadok v pokrytí tak to nie a to pokrytie ma tiež tak trošku trápi ale nevadí to je TELEKOM
 18. Mne sa to stalo tiež nie raz a ešte aby som dodal aktiváciu STREAMON mam platnú iba mesiac neviem prečo
 19. Tak elektronická petícia ja tam https://www.peticie.com/vystavba_optickej_siee_v_obci_kecerovce
 20. Podľa mňa je to zbytočne ...Som počul že vraj únia vydala nemalé peniaze na to aby sa vybudovala optika aj v obciach tak si myslím, že 3000 ľudí nevynechajú
 21. Okey a ešte kam s tou petíciou ? kde ju poslať alebo odniesť ?
 22. Lenže nebude sa Telekom obhajovať stým, že nie je jediný operátor ktorý je na SVK ale Telekom najrozsiahlejší každopádne vďaka za radu určte to po riešim a verím tomu, že ľudí bude až až ..
 23. Myslíš tým petíciu na Telekom ?
 24. Pepsi Ved práve to ma najviac vytáča, že sú tam nejaké bodky ale hlavná vec, že keď tam zavolám tak pokrytie nie je a nič sa stým nerobí už asi 5 rokov. bu2ckland Ten podnet som zadal už asi 10x a ešte som urobil aj video návod ako by to mali robiť ty ktorý tak tiež by chceli zadať podnet no nevedia ako na to všetko som zverejnil na stránku obce kde som Adminom.
 25. Nikto kompetentný sa k tomu nevyjadri ?