Eduard Gábor

Člen
 • Počet príspevkov

  26
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O Eduard Gábor

 • Hodnosť:
  Radca
 • Narodeniny: 25.02.1994
 1. Zbieram plastové fľaše na vybudovanie skleníka, ohrádky okolo záhradky a tak ďalej fantázia nemá hranice pre prípad vylosovania pridám foto nazbieraného plastu.
 2. Okay zajtra volám
 3. Dočítal som sa že 02.05.2019 Telekom už bude ponukat Magio Internet vzduchom je na tom aspoň niečo pravdy či sa jedna iba o veľkomesta ? Poprosím o vyjadrenie kompetentnej osoby jedna sa o dedinu Kecerovce kedže v Telekome už riešim cca 10 rokov ako sa nemôžem pripojiť na pevný DSL internet tak aspoň ten 4G keď už nijak to nejde.
 4. Žiaľ 10 podpisov nestačí na to aby to Telekom samozrejme riešil. Obec Kecerovce ma cca 3,8 tisíc obyvateľov 90% obyvateľstva tvoria prevažne romovia pred niekoľkými mesiacmi som mal rozhovor s otcovým kolegom ktorý pracuje vo freesat a snažil sa mi vysvetliť prečo je v obci Kecerovce také chabé a zúfale pokrytie internetu. Odpoveď bola jednoznačná boja sa tu investovať a urobiť lepšie pokrytie pretože sa boja že sa im to spať nevráti kedže su tu viacej ,,romov" než ,,bielých" tak to je logické myslenie či to už Telekomu, Antiku alebo iného poskytovateľa. Keby sa mi podarilo zistiť koľko ľudí ma internet od Antiku formou Anténa + Wireless možno by určite Telekom zvážilo situáciu a malo by konečne záujem o obec ako takú celkovo lepšie povedané o zákazníkov. Dovolím si odhadnúť číslo 1500 domácnosti len otázne je ak to je tak ako si myslia o obci Kecerovce prečo poskytovateľ Antik nemá žiadny problém so zákazníkmi ??? Mam už 8 rok internet od Antiku do dnes sa nič nezlepšilo od strany Telekomu ako tomu bolo pred 8 rokmi že som tam volal a žiadal som o prípojku bolo povedané, že rozvodná v obci je zastarala a nemajú voľne porty aby pripojili mňa príde mi to také úbohe, že porty s pred 25 rokmi kde fungovala ešte stará metalická sústava pevných liniek dodnes funguje na internete nič nevynovili prečo ??? Možno je to s pohľadu Telekomu trošku zvláštne, že som zákazníkom Antiku a tu tlačím a vypisujem na Telekom ale kto je najväčším poskytovateľom internetových a televíznych služieb ? Antik ako tak sa posnažil a pripojil ľudí ale Telekom počas 8 rokov nepohol ani prstom.
 5. Brat by vybavovaní paušálu bol oslovený či by sa nechcel pridať do magenty samozrejme ,,cudzej" že vraj to je magenta predajcova čo vybavoval paušál v KE teda sa tam pridal ale momentálne je situácia taká že riešime ako sa s tej magenty dostať preč ??? Tiež by mohli upraviť system, že opustenie skupiny môže byt dobrovoľná nie až keď to dovolí správca mne to príde ako keby tam niektorí ľudia boli nútení byt
 6. Celé zle ale keby že nezaplatíš faktúru za paušál ihneď stopnú paušál pošlú na teba exekútora a máš to zavarene + aby som nezabudol penále a tak dalaj a tak dalej .... Na to aby si urobili konečne poriadok v pokrytí tak to nie a to pokrytie ma tiež tak trošku trápi ale nevadí to je TELEKOM
 7. Mne sa to stalo tiež nie raz a ešte aby som dodal aktiváciu STREAMON mam platnú iba mesiac neviem prečo
 8. Tak elektronická petícia ja tam https://www.peticie.com/vystavba_optickej_siee_v_obci_kecerovce
 9. Podľa mňa je to zbytočne ...Som počul že vraj únia vydala nemalé peniaze na to aby sa vybudovala optika aj v obciach tak si myslím, že 3000 ľudí nevynechajú
 10. Okey a ešte kam s tou petíciou ? kde ju poslať alebo odniesť ?
 11. Lenže nebude sa Telekom obhajovať stým, že nie je jediný operátor ktorý je na SVK ale Telekom najrozsiahlejší každopádne vďaka za radu určte to po riešim a verím tomu, že ľudí bude až až ..
 12. Myslíš tým petíciu na Telekom ?
 13. Pepsi Ved práve to ma najviac vytáča, že sú tam nejaké bodky ale hlavná vec, že keď tam zavolám tak pokrytie nie je a nič sa stým nerobí už asi 5 rokov. bu2ckland Ten podnet som zadal už asi 10x a ešte som urobil aj video návod ako by to mali robiť ty ktorý tak tiež by chceli zadať podnet no nevedia ako na to všetko som zverejnil na stránku obce kde som Adminom.
 14. Nikto kompetentný sa k tomu nevyjadri ?
 15. Tému som vytvoril v roku 2015 už je skoro 2018 a ja nemám ešte do dnes žiadne pripojenie pevne k internetu možno keď už všetci ostatný budu mat optiku ja ešte len vtedy budem mať možnosť na úbohe DSL. Pár krát som už riešil túto dilemu a jeden známy technik s telekomu mi povedal tam kde ty bývaš ,,v osade" tam vám pokrytie nedajú -neurobia lebo sa boja že nebudete platiť. OMG mam 6 rok internet od Antiku a ešte nikdy v živote nebol problém a viac ako 500 ludi čo osobne poznám majú tiež Antik na wifine ako aj ja lebo iná možnosť ako sa napojiť na internet nie je. Neviem akú mienku majú ostatný o obci Kecerovce ale mi tu chatrče nemáme sme normálny pracujúci ľudia ktorí sa snažia prispôsobiť a vybojovať ako taký prístup k svetu- internetu kedže sme v 21.st patrilo by sa to.