QTO

Člen
 • Počet príspevkov

  3
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Príspevky odoslal/-a QTO


 1. Nechápem, prečo ste nedali Eurosport4K aj do MagioGO pre nás, čo ho máme k IPTV-MagioTV? Však ja si platím TV a ostatní MagioGO, prečo sme my o 4K ukrátení?

  Alebo mohli ste teda aspon ukazat dobru volu a dat to k zrkadlovemu MagioGO ako "bonus" pre vernych zakaznikov ☺☺☺. Alebo nech sa to da dokupit k MagioGO, ja by som si Eurosport 4K urcite dokupil ☺
  odpoveď sa páči : 1 osobe

 2. Mam Easy pecka, som clenom Magenta1 a aktivoval som si dnes balik dat na den. Ale nic sa nestalo, po minuti 200MB plnou rychlostou mi rychlost klesla na 0,08 Mbps. Takto to mam aj ked nemam aktivovany balik dat na den. Tak neviem, ci to este nemate rozbehnute, alebo takymto sposobom su majitelia Easy len tahany za nos :)


 3. Tiež čakám na aktualizáciu Z1 a som dosť rozčarovaný z toho, ako to dlho trvá (oficiálna aktualizácia od Sony pred vyše 2 mesiacmi).
  Ale chcem poradiť, že pri takýchto veľkých aktualizáciách je najlepšie urobiť reset na výrobné nastavenia v staron systéme a až potom takýto čistý mobil aktualizovať na Lollipop. Potom funguje bez problémov (samozrejme si treba uložiť dôležité údaje, o ktoré nechcete prísť)