neonka

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O neonka

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Ahoj, práve som si kúpil tento stroj a po nastavení v LAN na ppp1.1 funguje bez problémov! Vďaka za radu!
 2. Nejaké návrhy od ľudí priamo z TELEKOMU na úpravy lokálnej IP adresy resp. nejaká náhrada FW / zariadenia? Veľmi by sa mi to hodilo. Ďakujem
 3. Najradšej! Už od počiatku mi je nesympatický, no sám Telekom by mal dávať zariadenia, ktoré aj niečo znesú a ktoré nie sú osekané pomaly len na možnosť vypnúť a zapnúť. Niekde som čítal, že výmena ADBčka za iný VDSL router nie je len tak, pretože je nejak spárované s Telekomom... Avšak keď už som si zaplatil za ten router, tak som očakával, že to nebude takýto nepodarok. Preto keby sa dalo na tomto niečo porobiť by som bol rád ak nie tak podobne ako konkurencia zavesila Jura tak im tam prídem zavesiť aj tento "router".
 4. Zdravím, potreboval by som zmeniť lokálnu IP adresu z prednastavenej IPčky triedy C na triedu A čiže 10.x.x.x, no router mi nedovolí zmeniť DHCP rozsah alebo DHCP vypnúť. Takto musím routovať zbytočne cez iný router aby som dostal požadovanú lokálnu IP triedy A. Router je extrémne osekaný, no znemožniť zmenu lokálnej IP adresy, čo by mala byť úplná samozrejmosť je už vážne veľa. Ďakujem za odpoveď.