Mirko

Člen
 • Počet príspevkov

  2802
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal Mirko

 1. Dobrý deň, kontaktujte oddelenie pohľadávok e-mailom na pohladavky@telekom.sk a dohodnite sa s nimi na postupe.
 2. Dobre, počkám ešte na info od projektantov, aby mi upresnili stav projektu. v plánovaných lokalitách do 100 dní obec neevidujem, ale preverím.
 3. Dobrý deň, plán výstavby optiky preverím. Metalika na Vašej adrese nie je dostupná.
 4. Odporúčam sa informovať na obecnom úrade, kde určite vedia poskytnúť informáciu o tom, či sa to zrušilo. Takéto veci idú aj cez nich. Ja to preverím aj u projektantov.
 5. Dobrý deň, preverím.
 6. Dobrý deň, poprosím o doplnenie ulice a popisného čísla do súkromnej správy.
 7. Dobrý deň, pre overenie poprosím o doplnenie presnej adresy do súkromnej správy. Ď.
 8. Dobrý deň, na Vami uvedenej ulici bola v rokoch 2020 - 2021 vo viacerých etapách spúšťaná optika, niekoľko adries ešte zostalo nepokrytých, medzi nimi aj tá Vaša, termín spustenia sa mi zobrazuje 30.06.2022. Avšak nezdá sa mi to, posielam na príslušné oddelenie k prevereniu, prečo to tak trvá.
 9. Nie, ani VDSL.
 10. Dobrý deň. Žiadne bájky, len relevantné informácie. Nie je absolútne žiaden dôvod pre to, aby nebola vykonaná výstavba optiky v termíne, ktorý uvádzam. Berte prosím do úvahy fakt, že ide o stavbu, teda optika sa nevybuduje bez akéhokoľvek povolenia. V tejto veci sú potrebné vyjadrenia orgánov verejnej správy, samosprávy, dokonca aj jednotlivých vlastníkov. Ak čo i len jedna z týchto zainteresovaných strán vyjadrí akýkoľvek nesúhlas alebo záporné stanovisko, celá výstavba sa prekladá do momentu, kým nie je všetko vysporiadané. V posledných mesiacoch je výstavba optiky realizovaná vo viacerých častiach Slovenska skutočne rýchlo, ale vždy, keď sa výstavba optiky niekde oneskorí (tu na fóre sú moje preverenia dohľadateľné), hľadám po cielenej požiadavke klienta tú stranu, ktorá predstavuje prekážku pri výstavbe. Vo Vašom prípade to Telekom nebude. Dôvodov je veľa, medzi najčastejšími uvediem nesúhlas samosprávy, nesúhlas niektorého suseda s umiestnením komunikačného zariadenia na svojom pozemku, nesúhlasné stanovisko stavebných úradov, nemožnosť potiahnutia optiky v príslušnej lokalite... je toho viac. Ja Vašu lokalitu preverím, zistím dôvody pre ktoré sa termín 12/2021 nedodržal a dám vedieť. Ďakujem za pochopenie.
 11. Prenájom sa platí z toho dôvodu, že v prípade poruchy je čo najskôr nahradený novým, funkčným kusom. Ak je poruchový, dá sa nahradiť novším, podľa toho, aký má technik k dispozícii, treba kontaktovať technickú podporu ako odporúča kolegyňa.
 12. Dobrý deň, optika je plánovaná v termíne nad 100 dní.
 13. Dobrý deň, preveril som si to, projekt výstavby optiky je v príprave, preto nemôžem poskytnúť informácie, či sa jedná o Telekom, alebo nie. Bližšie informácie bude možné zistiť najskôr v marci.
 14. Optika nie je plánovaná.
 15. Dobrý deň, preverím.
 16. zavolajte na zákaznícku linku, tam Vám objednávku zadajú. Problém je asi v tom, že staré OP mali iné číslovanie (resp. dĺžku čísla OP) ako dnešné eID karty a preto to systém nevezme. Ak tento OP majú evidovaný v Orangei, po objednávke cez zákaznícku linku prenos prebehne.
 17. Doplňte presnú adresu.
 18. Dobrý deň, sťažnosť môžete podať prostredníctvom formulára https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam V podaní uveďte telefónne číslo a IMSI SIM karty (číslo uvedené na SIM karte, začína 8942102), sťažnosť bude preverená.
 19. Netreba ísť na predajňu, stačí nahlásiť poruchu cez linku technickej podpory 0800 123 777 alebo cez chat na telekom.sk, technik príde a box vymení.
 20. Dobrý deň, preverím.
 21. Dobrý deň, podľa mňa áno, avšak vzhľadom k tomu, že podľa toho čo som napísal by optika v 1Q 2022 mala byť spustená, prikláňam sa k tomu, že ide o Telekom. Ale preverím si to.
 22. Doplňte mi prosím do súkromnej správy číslo domu alebo parcely. Ďakujem.
 23. Dobrý deň, nahláste poruchu na linke technickej podpory 0800 123 777.
 24. Dobrý deň, základom pre výstavbu siete je udelenie povolenia zo strany mesta. Vaši poslanci to neschválili, takže žiadna výstavba sa (podľa toho čo čítam), realizovať nebude.
 25. Kontaktujte zákaznícku linku alebo napíšte na chat cez telekom.sk, pošlú Vám nový login.