Mirko

Člen
 • Počet príspevkov

  1914
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal Mirko

 1. Dobrý deň, termín do konca roka vidím aj ja. Pošlem na preverenie, či sa termín dodrží, ale k tomu mi prosím doplňte popisné číslo.
 2. Kontaktujte zákaznícku linku aby Vám preverili kedy došlo k deaktivácii karty. Pravdepodobne bude po opätovnom dobití možná reaktivácia.
 3. Dobrý deň, neviem, či ešte kód *111# funguje. Skúste *121#.
 4. Ja posielam na preverenie, či sa neplánuje rozšírenie MSAN v tejto lokalite. Niekedy dávnejšie som Vašu obec preveroval. Niekto sa pýtal na dostupnosť optiky, a vidím že ja mám zapísané, že optika sa neplánuje kvôli vybudovanému novému VDSL pripojeniu.
 5. Dobrý deň, v pláne to nevidím, pošlem na preverenie a dám vedieť.
 6. Dobrý deň, je potrebné aktivovať si konkrétny balík videopožičovne (M/L) https://www.telekom.sk/televizia/magio-kino
 7. Je to tak, ako píšete - TV a pevná linka cez optický prevodník, internet cez LAN 1, pripojíte svoj router, ktorý bude vytáčať pripojenie cez PPPoE.
 8. Dobrý deň, je potrebné podať výpoveď, viď: https://www.telekom.sk/casto-kladene-otazky/-/faq/ako-mozem-poziadat-o-zrusenie-zmluvy-pre-sluzby-pevnej-siete-Telekom (totožný postup je aj pre mobilné služby). Následne po výpovedi plynie mesačná výpovedná lehota.
 9. Dobrý deň, nie je nič nezvyčajné, keď sa na jednej a tej istej ulici spustia služby v rôznych termínoch. Ja to pošlem na preverenie, môže sa stať, že termín sa ešte zmení, a že to bude ešte tohto roku. Po obdržaní vyjadrenia Vám dám vedieť.
 10. Po doručení SIM karty je Vám pridelené dočasné číslo, ktoré sa po prenose zmení na Vami prenášané. Je to bežný postup u všetkých operátorov na Slovensku. Na predajni by ste pochodili rovnako, keďže by Vám dali novú SIM rovnako s dočasným číslom .
 11. Dobrý deň, v pláne zatiaľ nevidím danú ulicu. Pošlem to na preverenie. Poprosím ešte o doplnenie popisného čísla. Ďakujem.
 12. Dobrý deň, požiadavku doriešime v správe, ktorú ste mi napísali.
 13. Ďakujem za doplnenie. Petícia, podnety cez mapu pokrytia https://www.telekom.sk/wiki/mapa-pokrytia, požiadať o súčinnosť samosprávu. Asi najúčinnejšie spôsoby. Zatiaľ počkáme na vyjadrenie projektantov. Je možné, že budúci rok sa niečo plánuje. Zatiaľ teda poprosím o trpezlivosť.
 14. Dobrý deň, telefónne číslo 0902029675, ktoré je predmetom spoplatnených SMS správ nemá dobrú reputáciu, o čom svedčia mnohé hodnotenia, ktoré si môžete dohľadať na Googli. Rovnako číslo 6672 môže patriť niektorej zo spoločností ponúkajúcich prémiové služby cez SMS platby. Z hodnotení dedukujem, že sa môže jednať aj o dôsledok vírusu, ktorý máte v telefóne, resp. môže ísť o pokus o podvod. My na fóre ale nie sme kompetentní na riešenie takýchto situácií, preto prosím podajte reklamáciu cez kontaktný formulár, alebo cez portál Môj Telekom, v časti Požiadavky > Nová požiadavka > Podnet.
 15. Dobrý deň, na tejto ulici nevidím rozpracovaný projekt. Nechám to preveriť a dám Vám vedieť. Ale k tomu mi, prosím doplňte popisné číslo.
 16. Dobrý deň, ak si zvolíte balík Magio TV XL, nepotrebujete balík HD rodinný. Drvivú väčšinu programov z nich máte už v balíku L a vyššie, čiže aktivácia balíka nie je potrebná.
 17. Súlad osobných údajov - meno, priezvisko, trvalý pobyt, rodné číslo, číslo a platnosť OP. Potom nesmiete mať na čísle viazanosť (v opačnom prípade platíte zmluvnú pokutu) a takisto nesmiete mať nevysporiadané pohľadávky.
 18. 1 balík + nájom za 4 boxy (niečo okolo 8€ za všetky) + 2,95€ nájom za Magio Go box.
 19. Ďakujem za doplnenie, posielam na preverenie.
 20. Dobrý deň, poprosím o doplnenie presnej adresy.
 21. Dobrý deň, jedine 4 boxy + Magio Go box, iné riešenie nie je možné.
 22. V pláne je termín pre túto adresu 31.12.2020. Ale celé to aj tak pošlem na preverenie, aby sme vedeli konečné stanovisko.
 23. Optika plánovaná nie je, ale bude to zaradené do plánovacieho stretnutia, čiže do budúcna sa to môže zmeniť.
 24. Dobrý deň, doplňte mi prosím popisné číslo. Nemusí ísť nutne o to, že sused nedovolil prekopať svoju časť pozemku. Lokalita sa spúšťa postupne, niekoľko adries bolo spustených v septembri a októbri, zvyšok má termíny do konca decembra 2020, iné zase až do konca júna 2021. Ďakujem.
 25. Hello, can you please complete me a street, and house number?