Mirko

Člen
 • Počet príspevkov

  2603
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

359 Výborné

O Mirko

 • Hodnosť:
  Samuraj
 1. Dobrý deň, poprosím o doplnenie presnej adresy.
 2. Ďakujem, preverím.
 3. Dobrý deň, podľa dostupných dát je optika v tejto obci dostupná.
 4. Dobrý deň, prosím o uvedenie presnej adresy.
 5. Optika bude spustená koncom novembra (ale pozor, ide o orientačný termín, môže, no nemusí sa zmeniť).
 6. Vôbec nemáte za čo ďakujem aj ja za pekné slová. Pevne verím, že termín sa dodrží a že už čoskoro budete využívať služby na optike. Nech sa darí
 7. Vyjadril som sa snáď nedostatočne a nezrozumiteľne? Zo strany Slovak Telekom, a.s. nie sú prekážky, ktoré bránia výstavbe, nevidím dôvod na to, aby výstavbu zdržovali. Ale ad 1: optiku nebuduje Telekom, ale dodávateľská firma, ad 2: Telekom so samosprávou nemá čo riešiť, keďže na výstavbu plne splnomocňuje dodávateľa prác a teda ten má právomoc priamo v lokalite komunikovať so samosprávou. Ale aj práve vy - občania máte možnosť zisťovať si informácie o výstavbe - predpokladám, že skôr niečo zistia priamo občania mesta, ako napr. ja alebo projektanti, ktorí tam nebývame. Ďakujem za pochopenie.
 8. Ahoj, skús ##002#, zrušenie všetkých presmerovaní. Niekedy aj toto môže pomôcť.
 9. Dobrý deň, preveril som to, nemáme žiadne info prečo to tak trvá, ale treba rátať s tým, že ide o stavbu a je tam veľa faktorov, ktoré ju podmieňujú, viď môj predošlý príspevok. Odporúčam obrátiť sa na samosprávu.
 10. Dobrý deň, celá Vami uvedená časť nebude pokrytá.
 11. Dobrý deň, orientačný termín dokončenia je marec - apríl 2022.
 12. Dobrý deň, optika je plánovaná v termíne nad 100 dní.
 13. Dobrý deň, preveril som si to, stavba je rozdelená na viac fáz, preto dochádza k Vami uvedenej situácii, kedy susedia už optiku majú, a vy nie. Za toto je zodpovedný dodávateľ, nie Telekom. Ak je pre niektoré adresy optika finálne dokončená, tak už tú adresu môžu pripojiť, v opačnom prípade by potenciálni klienti museli čakať za dokončením celej ulice, čo by bolo následne logistiky náročnejšie a zdĺhavejšie a teda je praktické pripájať domy takýmto spôsobom. Konkrétne Vaša adresa - Riečna 15 by mala byť dokončená do konca novembra, ale treba rátať s tým, že je to len orientačný termín a môže sa zmeniť (avšak dúfajme že sa nezmení).
 14. Áno, posúva sa to. Tie dve adresy sa mi ako jediné zobrazujú ako rozpracované, skôr si ale myslím, že ide o chybu v dátach a majú tam byť uvedené všetky adresy. Čakám na reakciu od projektantov, nech sa mi k tomu vyjadria.
 15. Dobrý deň, na tejto ulici sú v pláne dve adresy: 15058/16A 4970/8 s termínom dokončenia 24.06.2022.