Mirko

Člen
 • Počet príspevkov

  1 772
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal Mirko

 1. Dobrý deň, zatiaľ sa mi nestalo aby som na niekoho zabudol . Prosím o trpezlivosť, je toho teraz trochu viac takže aj odpovede prichádzajú trochu neskôr.
 2. Dobrý deň, aktuálne je tam rozpracovaný projekt rozšírenia na pár adresách, termín tam je 31.10.2020. Vo väčšine lokality je optika dostupná od 04.10.2016.
 3. Dobrý deň, aktuálne nie je rozpracovaný žiadny projekt. Preverím plány do budúcna a budem Vás informovať.
 4. Dobrý deň, do 31.12.2020 by mala byť optika spustená. Príde Vám list - súhlas s umiestnením na ktorom vyznačíte spôsob ukončenia optického vedenia.
 5. Dobrý deň, časť ulice bola spustená 26.08.2020, zvyšok sa predpokladá do 30.10.2020.
 6. Čo najskôr, dúfam že cca. do stredy budem mať vyjadrenie príslušného oddelenia.
 7. Vašu odpoveď vidím, poprosím o strpenie, preverujem si informácie.
 8. Preverím plány do budúcna, či sa budúci rok niečo nebude realizovať.
 9. Dobrý deň, posielam na preverenie.
 10. kontaktujte prosím technickú podporu 0800 123 777.
 11. Dobrý deň, výpoveď zmluvy sa podáva písomne na adrese Slovak Telekom, a.s., Bajkalská 28, 81762 Bratislava. Pre elektronickú komunikáciu, prosím použite kontaktný formulár https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam
 12. Optika na tejto adrese nie je dostupná a nevidím ani rozpracovaný projekt so spustením do 100 dní. Posielam na preverenie, aby sa mi vyjadrili k dostupnosti optiky.
 13. Dobrý deň, v zmysle Cenníka B mobilných služieb ST je poplatok 0,00€, podmienka: Poplatok (čiže tých 0,00€)sa účtuje účastníkovi, ktorý súhlasí so zasielaním elektronickej faktúry na jeho e-mailovú adresu alebo so zverejňovaním faktúry v elektronickej forme na portáli MôjTelekom a súčasne nepožaduje zasielanie odpisu faktúry v papierovej forme. Inak je poplatok 5,00€, to je v prípade keď by ste žiadali papierovú formu zasielania faktúry. Požiadať o prechod môžete prostredníctvom zákazníckej linky 0800 123 456, prípadne napísaním cez kontaktný formulár: https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam
 14. Dobrý deň, zatiaľ nevidím rozpracovaný projekt, posielam na preverenie, či je niečo do budúcna plánované.
 15. Dobrý deň, pošlem na preverenie, dám vedieť či sa niečo plánuje.
 16. Dobrý deň, na zadanej adrese je dostupné len VDSL.
 17. Ahoj, ja som skúsil a mne to funguje
 18. Ja si myslím, že mám dosť skúseností. Akú relevantnosť má u Vás moja odpoveď bohužiaľ posúdiť neviem. Kľudne si môžete počkať na odpoveď niekoho iného, prípadne kontaktovať oficiálnu podporu Telekomu. Ak Vám ide len o úpravu balíka, tak na vyšší môžete prejsť kedykoľvek počas viazanosti, bez pokuty a bezplatne. V prípade, že chcete aj akciové zariadenie alebo nejaký benefit, je potrebné zmluvu predĺžiť. Tým vznikne nová viazanosť od momentu predĺženia. Prolongácia zmluvy je možná 5-6 mesiacov pred koncom terajšej viazanosti.
 19. Dobrý deň, rozpracovaný projekt nevidím, posielam na preverenie.
 20. Dobrý deň, nevidím rozpracovaný projekt, posielam na preverenie a dám vedieť.
 21. Dobrý deň, predpokladaný termín ukončenia výstavby je 30.11.2020.
 22. Dobrý deň, ak si teraz predĺžite viazanosť, tá bude platiť od momentu predĺženia, to znamená, ak spravím objednávku dnes tak viazanosť je od zajtra + 2 roky. To, že reálne končí viazanosť v januári nie je podstatné, preto zmluvu môžete predĺžiť aj teraz.
 23. Dobrý deň, v plánoch pokrytia sa mi zobrazuje termín 30.11.2020, pre istotu to nechám preveriť a potvrdiť.
 24. Ja to vysvetlím ako to vidím ja, všetko to, na čo sa pýtate sú interné procesy ST, tie sa len tak nezverejňujú, to že sa vydá stavebné povolenie hneď neznamená, že sa tam tá optika rozširovať reálne aj bude. Je tam veľa faktorov, ktoré ovplyvňujú úspešnosť realizácie projektu. Je možné, že v niektorej fáze realizácie sa projekt pozastaví kvôli tomu, že samospráva má problém a nepovolí ďalšiu realizáciu, čiže veľa robí aj samospráva. Každopádne posielam to opätovne projektantom aby sa mi k tomu v rámci možností vyjadrili, počkajte ešte prosím na odpoveď.
 25. Dobrý deň, preverím termín.