Mirko

Člen
 • Počet príspevkov

  1 753
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Príspevky odoslal/-a Mirko


 1. Dobrý deň,

  ak si teraz predĺžite viazanosť, tá bude platiť od momentu predĺženia, to znamená, ak spravím objednávku dnes tak viazanosť je od zajtra + 2 roky. To, že reálne končí viazanosť v januári nie je podstatné, preto zmluvu môžete predĺžiť aj teraz. 

   


 2. Ja to vysvetlím ako to vidím ja, všetko to, na čo sa pýtate sú interné procesy ST, tie sa len tak nezverejňujú, to že sa vydá stavebné povolenie hneď neznamená, že sa tam tá optika rozširovať reálne aj bude. Je tam veľa faktorov, ktoré ovplyvňujú úspešnosť realizácie projektu. Je možné, že v niektorej fáze realizácie sa projekt pozastaví kvôli tomu, že samospráva má problém a nepovolí ďalšiu realizáciu, čiže veľa robí aj samospráva.

  Každopádne posielam to opätovne projektantom aby sa mi k tomu v rámci možností vyjadrili, počkajte ešte prosím na odpoveď. 

   

  odpoveď sa páči : 1 osobe

 3.  

  Dobrý deň,

  rád by som sa vrátil k tejto téme a opýtal sa, či už náhodou neplánujete pripojiť aj túto oblasť k internetu.

  Prípadne koľko záujemcov potrebujete aby to bolo pre Vás relevantné ?

  posielam na preverenie, dám vedieť. Aktuálne nevidím na tejto ulici dostupnosť optiky do 100 dní


 4. Časť lokality je už pokrytá, optika tam je spustená, zvyšok sa ešte buduje, termín realizácie je nad 100 dní, v čase pred spustením Vás oslovia predajcovia s ponukou služieb.

   

  odpoveď sa páči : 1 osobe

 5. Dobrý deň,

  v Lipanoch je rozpracovaný projekt výstavby optickej siete s plánovaným termínom dokončenia 31.05.2021. Ale nie sú uvedené konkrétne ulice, preto Vás  poprosím o uvedenie ulice, ktorú požadujete overiť a pošlem to kompetentným. 

   

  odpoveď sa páči : 1 osobe