Mirko

Člen
 • Počet príspevkov

  1 659
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal Mirko

 1. Dobrý deň, dovolím si Vás upozorniť, že na tomto fóre nekomunikujete priamo so spoločnosťou Slovak Telekom, a.s.. Máme tu síce adminov - zamestnancov Telekomu, ale primárne odpovedáme na otázky my - užívatelia. Neviem, kde ste nadobudli pocit, že nevieme komunikovať budúcim zákazníkom informácie. K Vašej otázke - predpokladaný termín spustenia preverujem s kompetentným oddelením. Akonáhle budem mať vyjadrenie, budem Vás kontaktovať.
 2. Predpokladaný termín ukončenia výstavby je 29. 10. 2020.
 3. Dobrý deň, pozriem sa na to
 4. Odpovede čerpám z oficiálnych zdrojov Telekomu na to určené a poprípade si to overujem na kompetentnom oddelení, a áno, takúto informáciu Vám poskytne aj priamo Telekom.
 5. V zmluve to musí byť uvedené, až na to že to nie je ID užívateľa ale kód adresáta / kód účastníka.
 6. Dobrý deň, kontaktujte technickú podporu na 0800 123 777 alebo cez chat na telekom.sk a nahláste poruchu, pomôžu Vám zistiť príčinu problému prípadne vyslať technika na výmenu boxu.
 7. Dobrý deň, prostredníctvom kontaktného formulára https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam môžete požiadať o odklad platby.
 8. Dobrý deň, predpokladaný termín ukončenia výstavby je 30.10.2020.
 9. Jednu adresu mi ešte zobrazuje ako nepokrytú, termín ukončenia je 31. 07. 2020, preto sa bude možné pripojiť pravdepodobne až v auguste. Myslím si, že keď budú spustené objednávky, navštívia Vás predajcovia Telekom Doma s ponukou služieb.
 10. Dobrý deň, preverím a dám vedieť.
 11. Dobrý deň, to, že kabeláž je možné viesť po stĺpoch legálne neznamená, že teraz sa začne húfne modernizovať sieť v každej lokalite. Pri rozhodovaní o realizácii sa prizerá na podnety od klientov, ktoré môžete zadať na mape pokrytia na telekom.sk, samozrejme nemenej dôležité je vyjadrenie samosprávy, ktorá s výstavbou musí súhlasiť. U kompetentných ešte preverím, či sa v roku 2021 nebude realizovať vo Vašej lokalite nejaký projekt.
 12. Dobrý deň, Ak je žiadosť o zmenu v osobe Účastníka podaná do 25. dňa (vrátane) v mesiaci, bude táto zmena vykonaná k 1. dňu nasledujúceho mesiaca. Ak je žiadosť o zmenu v osobe Účastníka podaná po 25. dni v mesiaci, zmena bude vykonaná až k 1. dňu druhého mesiaca nasledujúceho po podaní.
 13. Nie je za čo. Ja si Vás zapisujem a budem to kontrolovať, ak by som videl že už je stanovený nejaký termín, budem Vás informovať.
 14. Ak správne rozumiem, nie ste rezidenčný zákazník, ale biznis, a ak správne viem, je tam SLA, čiže môžete žiadať cez reklamačné konanie o kompenzáciu. A taktiež by ste mali mať svoju kontaktnú osobu, ktorú môžete kontaktovať. Ak nie, jedine linku technickej podpory a dookola to urgovať.
 15. Výstavba sa bude realizovať vo viacerých fázach, preto nie je možné určiť termín, len orientačne - v priebehu budúceho roka. Dodávateľ prác je interná informácia, preto Vám ju bohužiaľ nie je možné poskytnúť.
 16. Chápem, všetky detaily pre Vás už zisťujem, dúfam, že zajtra už budem mať nové informácie.
 17. Obe informácie Vám preverím.
 18. Dobrý deň, pozriem sa Vám na to, ale potrebujem presnú ulicu / ulice.
 19. Za málo
 20. Optika je plánovaná, projekt je rozdelený na viac fáz, spustenie sa predpokladá v roku 2021.
 21. Potvrdzujem, že optika sa bude rozširovať aj na Vašu ulicu.
 22. Dobrý deň, preverujem si informácie s kompetentnými. Po obdržaní odpovede Vám ju sem prepošlem.
 23. Dobrý deň, požiadavku som videl, aj som ju posunul na príslušné oddelenie nech mi to preveria, akurát som zabudol napísať že to preverujem. Ospravedlňujem sa. Akonáhle dostanem bližšie info, napíšem to sem.
 24. Nech sa páči, preposielam vyjadrenie: v tejto lokalite počítame s optikou, momentálne je projekt vo fáze projektovej dokumentácie. Termín ešte nevieme špecifikovať.
 25. Optika je plánovaná. Termín nemám k dispozícii.