Mirko

Člen
 • Počet príspevkov

  1 367
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

142 Výborné

O Mirko

 • Hodnosť:
  Expert
 1. Dobrý deň, skôr Vám to potvrdenie vystaví exekútor, ale môžete sa obrátiť na pohladavky@telekom.sk, skúste im napísať.
 2. Predpokladám, že bude možnosť vymeniť ONT za HG8245H, prípadne za prémiový Sagemcom.
 3. Dobrý deň, Magio IPTV má SD aj HD kanály, pravdepodobne sledujete tie SD ktoré sú zoradené ako prvé v poradí. Skontrolujte popis kanálu, či je tam HD, a ak nie, treba ho pohľadať, zvyčajne sú HD programy od 50 a vyššie.
 4. XL internet už nabehol, viď hodnoty uploadu 35,95 Mbps.
 5. Dobrý deň, zavolajte na zákaznícku linku 0800 123 456 - to je najrýchlejší postup.
 6. Mne to funguje. Vymažte cookies - ak stále nebude fungovať, píšte na office@telekom.sk
 7. Pol roka
 8. Viete si vyžiadať výpis hovorov - ak máte elektronickú faktúru tak výpisy máte na portáli, inak treba volať na 0800123456 alebo napísať žiadosť emailom na marketing@telekom.sk. Spoplatnený je 3,99€ a zaslaný bude poštou.
 9. Dobrý deň, priamo pre Telekom boxy čidlo nezoženiete, jedine nejaké unizverálne z Aliexpressu a pod., ale ide aj o to aký máte box, mám pocit, že IR port má iba Arris VIP2262 V2.
 10. Dobrý deň, zavolajte na zákaznícku linku 0800 123 456 alebo pošlite email na marketing@telekom.sk.
 11. Dobrý deň, o zrušenie je možné požiadať aj písomne, viď: https://www.telekom.sk/casto-kladene-otazky/-/faq/ako-mozem-poziadat-o-zrusenie-zmluvy-pre-sluzby-pevnej-siete-Telekom a samozrejme viete takto písomne vypovedať aj jednu zo služieb, a následne zvyšné dve predĺžite. Ale ak máte čas, odporúčam riešiť to na predajni.
 12. Aké máte zariadenie (ONT, router)? Ak Huawei tak ten dokáže prenos 300Mbit len v jednom porte, ostatné sú 100Mbit. Keď odpojíte PS4 od routera a zapojíte PC, mali by ste dosiahnuť 300Mbit.
 13. Všetko je funkčné. Reštartujte box.
 14. Dobrý deň, požiadavku zašlite cez kontaktný formulár alebo e-mailom na marketing@telekom.sk, prípadne sa zastavte na predajni. Cez fórum toto nie je možné riešiť.
 15. To žiaľ nie, ja by som to tiež preposlal len na tú emailovú adresu ktorú som Vám poskytol. V tomto poprosím o pomoc admina - @Ľuboš.