Mirko

Člen
 • Počet príspevkov

  1 570
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

160 Výborné

O Mirko

 • Hodnosť:
  Expert
 1. Dobrý deň, je možné, že je lokalita v pláne rozširovania pokrytia, a teda nebude potrebné spisovať petíciu. Preverím Vám to a dám vedieť.
 2. Dobrý deň, neviem o probléme, ktorý by sa prejavoval nemožnosťou dovolať sa na číslo od jedného konkrétneho operátora. Kontaktujte technickú podporu na linke 0800 123 777 alebo napíšte cez kontaktný formulár https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam
 3. Dobrý deň, bohužiaľ, nie je to možné.
 4. Dobrý deň, zatiaľ nie. Do budúcnosti sa to ale nevylučuje, preto posielam podnet na zlepšenie pokrytia v lokalite.
 5. Dobrý deň, pre objednávku paušálu s telefónom nie je potrebné byť prihlásený na portáli Môj Telekom, stačí zadať objednávku cez e-shop.
 6. Dobrý deň, fórum nie je prostriedok na oficiálne podávanie žiadostí ani na ich urgenciu. Svoju požiadavku adresujte prosím sem: https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam
 7. práve naopak, nefunguje. Na základe tohto príspevku som to skúsil aj ja na viacerých číslach a stále prišla odpoveď o technickom probléme.
 8. Dobrý deň, na stránke telekom.sk je v pravom dolnom rohu online chat, ak máte možnosť, napíšte tam, poskytnú Vám informáciu o prípadnom výpadku v lokalite a pomôžu vyriešiť Váš problém.
 9. Dobrý deň, áno, do 31. 10. 2020.
 10. Dobrý deň, aktuálne tam prebieha rozširovanie pokrytia s predpokladaným termínom ukončenia 30. 09. 2020.
 11. Dobrý deň, rozširovanie optiky v obci Kokošovce sa neplánuje, ale zaevidoval som podnet na zlepšenie pokrytia.
 12. Dobrý deň, v tomto prípade je už rozpracovaný projekt a prebieha rozširovanie pokrytia v lokalite. Termín dokončenia som nedohľadal. Skúste sa informovať cez kontaktný formulár https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam
 13. No neviem, ja ho mám a na žiadnom zariadení som nedosiahol viac ako 80.
 14. nie, nad 100 sa cez WiFi nedostanete.
 15. Dobrý deň, podporuje, ale podľa toho že to potiahne len do 100 Mb/s, máte nevyhovujúci kábel (Cat 5 a nižsí). Pre vyššiu prenosovú rýchlosť odporúčam zariadenia prepojiť minimálne káblom triedy Cat 5E.