Mirko

Člen
 • Počet príspevkov

  1 402
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

144 Výborné

O Mirko

 • Hodnosť:
  Expert
 1. Dobrý deň, požiadavku smerujte na finančné oddelenie - pohladavky@telekom.sk
 2. sim

  Dobrý deň, vyplňte tento formulár: https://www.telekom.sk/osobne/pomoc-a-podpora/dokumenty-a-pravne-informacie/dokumenty-na-stiahnutie/vseobecne-podmienky-pevnej-siete/ - OP pre uzatváranie zmlúv s využitím prostriedkov komunikácie na diaľku a odošlite ho so zmluvami a kartou na adresu uvedenú vo formulári. V linku sú uvedené dokumenty pre pevné siete, ale dokumenty sú totožné.
 3. Vyplňte žiadosť na stránke https://www.telekom.sk/elektronicka-komunikacia#online-form počkajte na doručenie dohody poštou a následne Vám bude doručená pozvánka do portálu Môj Telekom, ktorú potvrdíte a elektronickú komunikáciu aktivujete.
 4. Dobrý deň, potvrdili ste ju preklikom z e-mailu? Ak nie alebo nebol e-mail vôbec doručený, kontaktujte linku 0800 123 456 alebo marketing@telekom.sk
 5. Dobrý deň, príspevok sa nahlási aj napriek zobrazeniu danej chyby.
 6. Zavolajte na technickú podporu 0800123777
 7. Dobrý deň, stav objednávky Vám preveria na linke 0800 123 456 alebo na marketing@telekom.sk, prípadne cez online chat na telekom.sk
 8. Dobrý deň, urgujte požiadavku emailom na techgroup@telekom.sk.
 9. Dobrý deň, nie, je len jedna verzia. Alternatíva je stránka m.telekom.sk, ale tá neposkytuje možností ktoré má originál aplikácia.
 10. Teoreticky môže nastať aj to, že v systéme je chybne uvedený termín spustenia. Čiže určite sa obráťte na kontakt, ktorý som Vám poskytol. Upozorním len na to, že odpoveď Vám môže prísť aj o týždeň - dva.
 11. Sme radi, že to dobre dopadlo
 12. Dobrý deň, predpokladaný termín ukončenia výstavby je 31. 05. 2020.
 13. Dobrý deň, Ide o Trenčín, však? Ak áno, tak aktuálne sa neplánuje výstavba optickej siete v danej lokalite. Odporúčam zadať podnet na rozšírenie pokrytia na https://www.telekom.sk/wiki/mapa-pokrytia.
 14. Dobrý deň, SMS lístky, predplatné služieb, prémiové služby a pod.
 15. Nie, v tomto prípade to nie je možné. Ak ste podpisovali dodatok na predajni, strácate právo na odstúpenie do 14-tich dní v zmysle občianskeho zákonníka.