Mirko

Člen
 • Počet príspevkov

  1 319
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

132 Výborné

O Mirko

 • Hodnosť:
  Expert
 1. Dobrý deň, o kompenzáciu môžete určite požiadať, najlepšie e-mailom na office@telekom.sk. K samotnému zariadeniu - požadoval by som na predajni riešenie ako DAP reklamáciu (popredajná reklamácia, kedy zariadenie po predaji hneď vykazuje vady) cez servisné stredisko ESC SK alebo BRITEX-CZ, kde by nemal byť problém vymeniť mobil za nový.
 2. Ak je voľné, tak áno.
 3. Dobrý deň, áno, môžete.
 4. Dobrý deň, áno, je to možné, stačí vyplniť tento formulár: https://www.telekom.sk/wiki/faktury-a-platby/inkaso
 5. Dobrý deň, skúste napísať sem: https://www.telekom.sk/formular-pre-stavebnikov, či by Vám to nedohľadali.
 6. Dobrý deň, zmena na vyšší balík je možná kedykoľvek počas viazanosti a je bez poplatku.
 7. Dobrý deň, áno, bude automaticky zrušená. Ale ak prenášate číslo teraz, počas viazanosti, rátajte so zmluvnou pokutou.
 8. Dobrý deň, nemal by to byť problém. Treba ale rátať s poplatkami za upomienku. Čo najskôr po úhrade zašlite doklad na pohladavky@telekom.sk, znovupripojenie sa tým urýchli.
 9. Nie, iba na Slovensku.
 10. Zapojené by to malo byť dobre, podľa mňa len nedošlo k aktivácii Huawei routra, a to by som poradil konzultovať s technikmi na 0800 123 777.
 11. Dobrý deň, ak ste predĺžovali viazanosť na predajni, tak nie. Ak cez eshop alebo zákaznícku linku, tak pokiaľ neuplynulo 14 dní, môžete odstúpiť od dodatku k zmluve, telefón vrátiť a predĺžiť viazanosť opätovne s novým telefónom.
 12. https://www.telekom.sk/wiki/televizia/magio-go-v-eu
 13. Pravdepodobne ide o nejakú poruchu, už sme tu mali včera rovnaký problém. V tom prípade tak, ako je vyššie uvedené, kontaktujte zákaznícku linku.
 14. Dobrý deň, ak ste na Lenovo telefóne mali zapnuté mobilné dáta a hotspot nefungoval, tak potom skúste reštartovať zariadenie alebo skúsiť iný mobil.
 15. Dobrý deň, potvrdenie o prevode zašlite na pohladavky@telekom.sk, nie na fórum, pretože tu sa to ku kompetentným nedostane.