Peter Palovič

Člen
 • Počet príspevkov

  112
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal Peter Palovič

 1. Je tam :-)
 2. Megamax končí sám.
 3. Dobrý deň, kedy budete mať tlačovku a predstavovať kanál Comedy House? Ďakujem
 4. https://www.parabola.cz/zpravicky/31215/hd-je-samozrejmost-hbo-zrusila-index-hd-v-logu/
 5. No audio je z STV
 6. Ako to vyriešite ohľadom ľudí, ktorí majú paušál?
 7. Škoda, že tu už nikto nekomunikuje. Tento kanál by sa zišiel.
 8. Mame XL, takze mame vsetko. A nikdy nic navyse takym co si platia vsetko, nedali. Ale podstatna vec je ina. Odkodovali pre vsetkych tolko programov, ale nie je tam okrem tuki, ziadny iny detsky? Na Vianoce a zabudli ste na deti? Skoda
 9. Pekný deň, v prvom rade by som chcel poďakovať za ČT Sport HD aj ČT D HD :-) Konečne :-) Zároveň sa však chcem opýtať, keď už preklápate toľko kanálov do HD kvality, či by sa nedalo robiť niečo s AXN. Aspoň s ich hlavným kanálom. Ďakujem vopred za odpoveď.
 10. Tak som písal do AXN a odpovedali mi, že HD ani nemajú a dokonca, čo je smutné a pre mňa nepochopiteľné, aktuálne ani neuvažujú. Škoda.
 11. Pekný deň, chcel by som sa opýtať, či ste neuvažovali prehodiť kanál Nick Jr. do detského balíčka. Je len súčasťou XL. Logicky do detského patrí. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
 12. Seriály sú na Prima Plus a filmy na Prima Max väčšinou na druhý deň.
 13. V Bratislave v Auparku majú a vymenia na počkanie.
 14. To je horšie ako zlý obraz. To obraz ani nie je.
 15. A Prima Krimi v IPTV nebude?
 16. Som prekvapeny co pisete. Ja som od toho ocakaval ovela viac, nejake nove funkcie, kvalitnejsie spracovany program, ale z mojho pohladu je to skoro to iste len s inym fontom a trosku inak vyskladanym menu. Mne neprekaza to co pisete, mne prekaza ze sa to nikam neposunulo.
 17. Presne kvoli zaberom z kokpitov som sa na toto iste pytal uz minuly rok, ked Sport 3 dostal licenciu... taka ista odpoved.
 18. Prečo jednoducho nemôžete napísať, že neuvažujete? Veď ten človek vie, kde je F1. To je ako otázka: Máte mandarinky? Odpoveď: Máme pomaranče.
 19. Mne sa este neupdateoval a to som ho aj restartoval.
 20. Keby to bolo také, ako majú v nemeckom Telekome, tak veľmi veľa.
 21. Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, ako dopadla súťaž s HBO GO. Už je to niekoľko dní, čo mali byť výsledky a nikde sa o tom neviem dočítať. A teraz sa objavila na stránke nová súťaž s HBO GO o tie isté ceny. Tu je link na tú starú: https://www.telekom.sk/documents/10179/1014824/Statut_sutaze_ST-HBO_GO.pdf. Ďakujem
 22. Keby si si to prečítal celé, tak by si vedel, že tam je napísané, že skontaktujú výhercov a tí budú do 3 dní zverejnení na stránke www.telekom.sk/hbogo. A rovnako mali byť výsledky na facebooku. A to sa nestalo. A už som kontaktoval aj operátorov v Telekome, aby mi zistili, ako to dopadlo a nikto sa k tomu nevie vyjadriť. Tvrdia mi, že to nevedia zistiť, kto to vlastne vyhral a že človek, ktorý je za to zodpovedný, tam nie je a podobne. Takže neviem.
 23. Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, ako dopadla súťaž s HBO GO. Už je to niekoľko dní, čo mali byť výsledky a nikde sa o tom neviem dočítať. A teraz sa objavila na stránke nová súťaž s HBO GO o tie isté ceny. Tu je link na tú starú: https://www.telekom.sk/documents/10179/1014824/Statut_sutaze_ST-HBO_GO.pdf. Ďakujem
 24. A čo že sa sami nepochválite? Toto je to veľké prekvapenie, na ktoré čakáme 3 mesiace? Dva mesiace po predstavení nového maďarského balíčka zákazníkom satelitnej služby Magio Sat prináša Telekom viac televíznych programov v maďarskom jazyku už aj do svojej Magio TV. Zákazníci IPTV služby si budú môcť predplatiť Maďarský balíček Extra, ktorý obsahuje 29 televíznych programov v maďarskom jazyku, už od júna 2016. Predplatitelia Magio TV však oproti satelitnej službe získajú o dva programy navyše (Duna World a Lifenetwork). Maďarský balíček Extra bude obsahovať v Magio TV až 29 kanálov v štandardnom rozlíšení (SD): M1, M2, RTL klub, RTL 2, TV 2, Cool TV, Duna, Duna World, Magyar ATV, RTL+, Story 4, Story 5, Viasat 3, Viasat 6, Ozone, Lifenetwork, Film + HU, Sláger, MTV Hu, Nickelodeon HU, FEM, Echo, PRO4, SUPER TV2, MUZSIKA TV, SZOROZAT+, VIVA HU, Comedy Central HU, Comedy Central Extra HU (s možnosťou voľby maďarských titulkov). Zákazníci Magio IPTV môžu nový balíček získať rovnako ako satelitní zákazníci za 3,49 € mesačne, resp. za 2,99 € mesačne pri 6-mesačnej viazanosti. Na nový balíček budú môcť prejsť aj predplatitelia doterajšieho Maďarského balíčka, stačí len aby kontaktovali zákaznícku linku. Len pre porovnanie, doterajší Maďarský balíček obsahuje iba 14 televíznych programov v maďarskom jazyku. Jeho cena je 1,99 € mesačne bez viazanosti, prípadne 1,39 € pri viazanosti na 6 mesiacov.
 25. Pekný deň, chcel by som sa opýtať, či počas olympiády plánujete do IPTV zaradiť aj olympijské kanály Eurosport 3-5. Ďakujem