bonyek

Člen
 • Počet príspevkov

  70
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

7 Neutrálna

O bonyek

 • Hodnosť:
  Radca

Nedávni návštevníci profilu

1540 zobrazení profilu
 1. Cez aplikáciu som prebral ovládanie na notebooku manželky. Po cca 5x keď ma zavolala, že niečo nieje v poriadku s notebookom? A že buď s tým niečo spravím, alebo kúpime nový, som už nevydržal od smiechu. 😂
 2. Podobnáskúsenosť, nedá sa a iný operátor zrazu vie na tú istú požiadavku/problém riešenie.
 3. Nevedel som, že je nejako obmedzený čas fóra 😅
 4. Snažil by som sa odpovedať na každú otázku rýchlejšie. Ale za jeden deň by som asi nič nezmenil. Takéto veci sa nedajú riešiť za deň. Podobné fórum mal ako prvé konkurenčný operátor, ale to už je minulosť, kto ma pozná, vie kto som a o čom píšem. Bola tam dobrá partia A veľmi veľa sme pomáhali, určite viac ako admin.
 5. Ľuboš, Viem ako sa aktivuje EASY KARTA. Pri tejto to však nefunguje! Reštart samozrejme bol, a píšem že sa skúšalo vo viacerých telefónoch, nepomohlo! PIN som zadával aj zmenil z pôvodného! Telefóny 2ks som kupoval u vás, (za hotovosť) aj keby boli blokované(nie su) tak by problém predsa nebol. + ďalšie 3telefóny Z voľného predaja tiež nefunguje! Ale to všetko som už popísal vyššie. Ps. Je rozdiel medzi aktiváciou A registráciou, a keďže z nejakého dôvodu číslo/SIM nieje registrované, asi bude ťažké aktivovať takúto SIM KARTU. Pps. opakovane som volal na zákaznícku linku a karta sa podľa operatora javí ako ne REGISTROVANÁ.
 6. Bez prístupu do siete asi bude ťažké realizovať hovor. SIM KARTA sa neprihlási do siete ani manuálne ani automaticky, zrejme z vyššie popísaných dôvodov (nieje aktívna/registrovaná) ???
 7. Mirko, Ten som podpísal pri kúpe zariadenia/í, ako píšem vyššie bolo ich viac, ku všetkým hw je pribalené aj EASY KARTA. Problém nebol len s týmto. Ps. Odkiaľ berieš že sa "Nikdy sa nepreposiela dodatočne." ??? K čomu ho potom majú na stránke? A odkiaľ a na základe čoho mi prišiel potom ten ďakovný email za REGISTRÁCIU??? Pps. Existuje predaj SIM kariet aj "mimo Telekomu" aj k tomu slúži registračný formulár. ?
 8. Tak kurier samozrejme neprišiel S ničím. A ako som predpokladal a aj podľa operatora zákazníckej linky karta stále NIEJE REGISTROVANÁ V SYSTÉME. Vidí tam pokus/nejakú aktivitu ohľadom tohoto, ale nejak to nefunguje. Že v tom je/bude nejaký bordel, bolo jednoznačné s toho čo som popísal vyššie.
 9. Ježiš Mária, aj to fórum si tu žije samostatným životom ???
 10. Ponuka je otrasná, predávať 6ročný hw a označovať ho za nový, je už troška hanba, a ponúkať to ako výpredajové za tak vysokú cenu je bláznivé. Mám poriadny mobil, na to nepotrebujem paušál. Ps. Som zástanca výlučne produktov bez viazanosti. Kartu som kupoval cez Telekom.Sk aj S mobilom/tabletom, bolo ich viac, problém S aktiváciou je len s týmto číslom. Ps. Nie som žiadny nováčik, len som bol troška mimo. Viem čo A ako funguje, teda ako by malo fungovať, ale žiaľ niekedy nefungujú práve tie "najjednoduchšie" veci. Pps. SIM KARTU som skúšal samozrejme vo viacerých mobiloch asi v piatich. ??? Nejaké ďalšie nápady/riešenie? Ďakujem
 11. Kartu som kupoval cez Telekom.Sk aj S mobilom/tabletom, bolo ich viac, problém S aktiváciou je len s týmto číslom. Ps. Nie som žiadny nováčik, len som bol troška mimo. Viem čo A ako funguje, teda ako by malo fungovať, ale žiaľ niekedy nefungujú práve tie "najjednoduchšie" veci. Pps. SIM KARTU som skúšal samozrejme vo viacerých mobiloch asi v piatich. ??? Nejaké ďalšie nápady/riešenie? Ďakujem
 12. Tak by to malo byť, no ale nieje. Vložil som kartu do mobilu A žiadny signal. Volám na zákaznícku linku, že čo s tým? Na diktujem číslo, no a operator že karta/číslo nieje registrované. Hm, tak ju registrujte! Cca 10 minút vysvetľuje ako je to nemožné! Následne nájde formulár na stránke pre aktiváciu KARTY. Na diktujem všetky údaje karty aj osobné, s tým, že mi pošle "zmluvu" na podpis. To bolo pred cca 2týždňami. Medzitým ďalšie podobné pokúsi zlyhali, no až dnes som sa horko ťažko dopracoval/dopátral k onému formuláru https://www.telekom.sk/easy/registracia Tak snáď už to pôjde.
 13. Easy kartu mám, akurát že mi ju nevedia aktivovať už cca 2týždeň. ? Ale späť K tým mobilom, pred časom tu boli tiež podobné "výpredaje" alebo Telekom benefit kde sa vypredával starší model. Ale prezentovať 6 ročný HW za nový? Však už nespĺňa základné požiadavky napr.na bezpečnosť, je to už prakticky nepoužiteľný hw A za veľmi vysokú cenu.
 14. Dobrý deň, na stránkach https://www.telekom.sk/volania/easy vybrať nový mobil K EASY KARTE sa stránka presmeruje na https://www.telekom.sk/vypredaj-telefonov#!/vyber-hw Výpredaj mobilov kde sú 5-6 ročné zastaralé haraburdy za veľmi veľmi vysoké ceny! Prosím Vás, dajte tam nejaké normálne telefóny K EASY SADÁM, nie každý preferuje paušál.
 15. Chcem smartfón @